Forum Forum inwestycyjneForex

irons45 do tych co mnie sluchali i sprzedali w ub tygodniu

irons45 do tych co mnie sluchali i sprzedali w ub tygodniu

irons45 / 2009-08-04 16:14
@ pora juz sie skupic na odkupie tak uwazam z tym ze moze jutro kierunek jest ok wg mnie czekamy???????/
Wyświetlaj:
irons45 / 2009-08-04 19:26 / BAKSIK ZIELONYCH
WIEKSZOSC Z WAS WYRZUCILA POWYZEJ 2.95 i tylko jeden dylemat po ile odkupowac ?????? przebicie 1.445 kierunek nawet na 1.47 mocna cofka moze byc juz powolnym spadkiem eur-dol lub znowu tylko korekta rynek robi co chce ja uwazam ze jutro jak nic sie nie zmieni moze byc juz w zasadzie dobra cena odkupu kto chce kupuje kto ryzykuje powodzenia to wasze pieniadze uwazam ze zaryzykowac mozna nie wiem czy warto ja sprzedalem wiec odkupuje jutro ale czy maks tego dzis nie wiem???????????
gg5 / 2009-08-04 19:57 / Bywalec forum
witam cie ironsno juz zostane ta gg5 gadu-gadu choc niejestem takarozgadana haha teraz tak wszystko jest zwariowane ze niewiadomo co robic korci mnie zeby kupic ale cos jeszcze mnie wstrzymuje tak jak to dawno ci pisalam jestes na miejscu ja nie tak wiec sama nie wiem co robic
pozdrawim i juz jestem
irons45 / 2009-08-04 22:07 / BAKSIK ZIELONYCH
gg5
e niewiadomo co robic korci mnie zeby kupic

korci wiec niech korci to ma byc zakup pewny i spokojny ha ha ha ha beda korekti bedzie roslo i bedzie spadac lecz nie wierzyc w cuda za duzo nie spadnie
irons45 / 2009-08-04 19:46 / BAKSIK ZIELONYCH
odkupil bym juz wczoraj bo byl dobry kurs ale nie mialem dostepu do sieci ????????tylko dlatego do dzis jestem na zlotym
irons45 / 2009-08-04 23:19 / BAKSIK ZIELONYCH
A TO NA NOC DLA MILYCH I SYMPATYCZNYCH KOBIETEK STAD Z POZDROWIENIEM ----------- TYLKO USMIECH------ttp://www.youtube.com/watch?v=KyVem_YQALQ&feature=PlayList&p=33A264134B168D98&index=0
cygaro 25 / 2009-08-05 00:25 / Mistrz FX
Dla wszystkich kobietek ;)

http://www.youtube.com/watch?v=SUU3sKaEdrU&feature=related

miłych snów ;)
dobranoc:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy