Forum Forum inwestycyjneForex

Maniek__Kraje Bałtyckie

Maniek__Kraje Bałtyckie

bidnymaniek / 2009-08-04 15:26
http://www.pb.pl/rss/a/2009/08/04/Potezna_ekonomiczna_burza_wisi_nad_krajami_baltyckimi2

Jak na to nałozymy rekomendacje GPM GS i szybkosc umacniania PLN ..............to cuchnie jak cholera .....mój nos mówi mi ze siedzimy w środku cyklonu..co bedzie jak wychylimy sie
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-08-04 19:07 / Tysiącznik na forum

Jak na to nałozymy rekomendacje GPM GS i szybkosc umacniania PLN ..............to cuchnie
jak cholera .....mój nos mówi mi ze siedzimy w środku cyklonu..co bedzie jak wychylimy sie

Maniek....no co TY???? jak slysze, ze w NFZtach srednia pensja wynosi PLN 7 tys. a emeryci regularnie placacy skladki pod przymusem czekaja nawet i 365 dni na wizyte u lekarza specjalisty to jestem gleboko przekonany, ze najgorsze mamy za soba i bedzie juz tylko lepiej.....BUAHAHAHAHAHA
irons45 / 2009-08-04 15:32 / BAKSIK ZIELONYCH
dopoki jedzie zgodnie z nam znanym na eur-dol cyklonu nie bedzie beda bajery ze jest ok???????? zacznie sie jak ruszymy na poludnie??????? beda usilowali przed;luzyc to do wrzesnia bo wyplacaja rolnikom kase potem pekna tak mysle
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy