Izolacja

Ardenale / 78.8.127.* / 2010-08-18 17:04
To chyba koniec... od ponad pół roku wachania +/- 10-30 groszy. I około 50% w plecy w ciągu niecałego roku.
Wyświetlaj:
lukibk / 2010-08-18 19:45
to po ile je masz ja mam gdzies za 2.80 hehe Porazka ta spółka nie wiem czy sprzedawac czy trzymac jeszcze to scierwo :(
zygi123 / 2010-08-18 21:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja wy....... łem to ze stratą kilka dni temu i część gotówki z tego badziewia wsadziłem w BEEFFA po czym wyskoczyłem i wyszedłem prawie na zero. Żałuję, że nie wszedłem z całą gotówką to bym pokrył straty. Obiektywnie rzecz ujmując nie ma nadziei w tym roku na jakąś sensowną zwyżkę. Produkcja jest znikoma, sprzedaż tragiczna, wyniki będą skandaliczne. Jeśli coś może ruszyć to tylko spekóła, ale ja na to nie liczę. Obroty na tych akcjach są porażające. Można to trzymać jako inwestycja długoterminowa albo oddać i próbować odrobić na innych papierach, ale to każdy sam musi przemyśleć. Też jestem wkurzony, ale co zrobić giełda to taka gra, gdzie jednemu zabierze a drugiemu da. Pozdrawiam i zdecydowanie lepszych inwestycji życzę.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy