Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Jak Dobrze zainwestować Pieniądze aby osiągnąc szybki Zysk

Jak Dobrze zainwestować Pieniądze aby osiągnąc szybki Zysk

franzmauler / 2007-09-11 00:15
Chciałbym zainwestować ok 10 tys zł w co najlepiej, gdzie otworzyć mam konto , jak kupować , poproszę o pomoc ponieważ jestem początkujący
Wyświetlaj:
dopeds / 37.30.54.* / 2020-03-12 10:45
XTB, tam macie wszystkie istotne rozwiązania, tylko każda kwestia musi być przemyślana. Znam ten temat, wiem, ile można wyciągnąć, ile można zarobić. To pozwala wykręcić naprawdę fajne wyniki, ale znając konkretny rynek. Cudów na pewno nie będzie.
zigzu / 5.173.74.* / 2019-02-01 11:43
Ucz się przede wszystkim! Giełda to gra, a jej przeciwnikami są setki profesjonalistów, którzy tylko czekają na takich jak ty. Jeśli chcesz w nią wygrać musisz być lepszy od nich. Dużo pracy przed tobą. Oj dużo.

investpedia.pl
blanka998 / 188.147.43.* / 2019-07-01 20:09
Na pewno odpowiedz możecie znalezc tutaj https://www.bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/konta
sekondo / 46.246.105.* / 2019-01-25 10:35
Hmm… szybki zysk to masz tylko w płynnych tematach, a do działania z takimi to najpierw potrzebna jest odpowiednia wiedza. Inaczej niczego z tego nie wyciągniesz. XTB – masz tam wszystko ogarnięte, masz wszystkie niezbędne narzędzia analityczne, jest gwarantowany stop loss, tak więc to wszystko kwestia możliwości.
kastara / 212.96.244.* / 2018-12-27 07:11
Przede wszystkim trzeba działać z głową. Też szukam tematów, które nadają się do inwestowania. Mówi wam cokolwiek np. to - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestowanie-nadwyzek-finansowych-inwestowac-pieniadze/ ? Podzielcie się spostrzeżeniami. Głównie interesuje mnie to, z jakiego powodu zabezpieczenie jest tutaj aż tak kosztowne. 3 razy więcej niż obligacja? To raczej mało standardowa sytuacja, ale może po prostu nie znam się na obligacjach prywatnych?
MikeCorleone / 79.184.111.* / 2019-01-24 14:27
Miałem przyjemność rozmawiać z doradcami z Mart Diamonds o inwestycjach w diamenty. Pod szczególną rozwagę podsuwam diamenty kolorowe (fantazyjne) których wartość wzrasta. Warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z tego rodzaju inwestycją. Polecam
maczalski1 / 79.191.82.* / 2019-01-22 12:53
Diamenty to pewny sposób na inwestycje, ale tu z kolei nie ma szybkiego zysku :/ trzeba wykazać się cierpliwością, ale za to zysk jak już przyjdzie to jest bardzo satysfakcjonujący, dlatego mimo wszystko polecam Ci tę opcję i współpracę z Mart Diamonds.
Mirek127 / 2018-10-01 10:08
W tamtym roku dużo złota kupiłem w http://mennica24.pl/. Miałem rabat ilościowy, szybki termin dostawy i ogólnie bardzo fachową pomoc przy samej transakcji. Złoto najczystszej próby z mennic klasy międzynarodowej. Wszystko się u nich zgadza pod względem formalnym. Sprzedasz złoto bardzo szybko w razie czego, bez problemów.
porent / 212.96.244.* / 2018-06-21 07:12
Patrzcie tutaj - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestowanie-nadwyzek-finansowych-inwestowac-pieniadze/ Przynajmniej wydaje mi się, że tutaj widać potencjał. Czy waszym zdniem obligacje prywatne to pewniak? Model wygląda imponująco.
Michał296 / 31.178.33.* / 2017-06-27 20:02
ja się teraz zdecydowałem na inwestowanie w kredyty konsumencie z Fast Invest i faktycznie sa z tego dobre pieniądze a jest też zabezpieczenie jakby coś się wydarzyło. Więc dobra sprawa bo bez ryzyka
jarek_mordega / 77.115.236.* / 2017-05-17 01:51
Szczerze polecam program FutureAdPro. Nie jest trudny, wszystko w nim jest przejrzyste, zasady są jasne i nie ma wątpliwości, na czym i jak można zarobić.
bogaty ziomek / 79.75.19.* / 2016-11-23 23:01
Według mnie najlepsza opcja, pewna i z wysoką stopą to matryce z reklamami


20% W 3 MIESIĄCE, w rok 80% - Sam inwestuje i zarabiam, sceptykom i niedowiarkom osobiście mogę to udowodnić
wiadroshizzz.futureadpro.com zapraszam ;-)
tak 80% zysku z wpłaconej kwoty, i nie trzeba mieć na start 10 tyś euro, minimum to jest 10$ także każdy to wyskrobie, ale wiadomo z takiej małej kwoty nie wyżyjemy na majorce ;D pomyśl 5000 wpłacasz 9000 po roku ;D sprawdz rzetelność i pewność strony, nie bój sie pieniazki nie są z nikąd, poprostu strona 90%zysku daje użytkownikom którzy sami ja reklamują, jak ja ;)
(aby osiągac tak wysoki zysk trzeba dziennie (raz na 24h) oglądnąc 10 reklam po 30sek kazda ;)

Czekać do 67 na 1000zł emerytury ? ja mam 22 lata i jak narazie 200$ miesiecznie, do konca zycia zapewnione ale dalej inwestuje tak z 5000$ / miesiac mi wystarczy ;D link do strony z reklamami wiadroshizzz.futureadpro.com

Taki przykład ktoś poodkładał i wpłacił 300 czyli kupił 6 "ad packów" każdy po 50 .
W Ciagu 3 miesiecy każdy z nich zarabia 20% ( czyli każda 50 jest większa o 10 )
Ale pieniądze sie "nabijają" co 20min, więc można nie inwestować i z 300$ po 3 miesiacach wyciągnąć 360$ albo...
wiadroshizzz.futureadpro.com
300 wpłacam lecz po miesiącu mam 120 wyrobione ktore inwestuje, z 420 kolejny miesiąc wyrabia się 168 które spowrotem wrzucam (588) z tymi czyli po 2 miesiącu "pracujących paczek" mam już 11 i 38$ na kolejną, wiadomo te początkowe paczki zaraz nam sie skonczą, ale fakt ze w danym momęcie (2miesiące od wrzucenia 300) pracuje juz 11 paczek każda wyrabia zysk 10 (50 +10)
w dodatku każdy użytkownik zarabia chyba ok 2-3$ z każdej paczki ktora kupi osoba polecona, nie warto logować sie bez polecenia bo wtedy te 2-3 % ida na zalozyciela, i nie ma osoby która Ci pomoże ogarnąć
są oczywiscie kruczki chyba 1.5% przy wpłacie i 2% wypłata, powiedzie pewnie ze to nie możliwe skoro bank da nie wiecej niz marne 10% rocznie,

>>>>>>>>>> wiadroshizzz.futureadpro.com
makapaka89 / 2016-07-26 13:19
https://business-angels-inc.com/?ref=arczi
Wchodzisz na link , zakładasz konto,inwestujesz kwotę która cie interesuje,jest widoczny kalkulator inwestycyjny. Po 2 miesiącach wyciągasz 200%. Sprawdzona strona i pewna. Ja na tym juz sie dorobiłem ogromnych pieniędzy.
Pozdrawiam
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2016-11-24 15:58
Aż dziw bierze, że wszyscy którzy to czytają ni są jeszcze milionerami.
milewski / 212.96.244.* / 2012-07-11 11:35
Co to oznacza szybki zysk? W tydzień czy rok?
Możesz spróbować akcji, ale również dobrze możesz stracić. Raczej polecam wariant z dłuższym okresme - w ten sposób np. inwestując w hale Jartomu możesz zarobić całkiem niezłe pieniądze.
ZbigiewZakrzew / 213.238.100.* / 2011-12-29 17:00
Hmmm... Pieniędzy jest niewiele ale zawsze można spróbować zrobić z nimi coś pożytecznego. Kilka razy uczestniczyłem w spotkaniu prowadzonym przez doświadczonych ekspertów z Personal Finance. Spotkania te odbywają się w wielu miastach Polski i naprawdę polecam się na nie wybrać. Można się dużo dowiedzieć na temat inwestycji, oszczędzania, przyszłości finansowej. Co ważne te spotkania są bezpłatne, prowadzone są w ramach programu finansowej edukacji społecznej. Można rejestrować się przez formularz dostępny na stronie Personal Finance http://www.personal-finance.com.pl/forum
Dago84 / 79.110.6.* / 2011-11-15 12:10
Byłem w Bardzo podobnej sytuacji jedyna różnica polegała na wysokości kwoty jaką miałem do dyspozycji. Próby samodzielnego inwestowania nie skończyły się dla mnie najlepiej, któregoś dnia skontaktował się ze mną doradca finansowy i po paru minutach rozmowy postanowiłem się z nim spotkać. Muszę powiedzieć że była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, nie tylko podpowiedział mi jak zainwestować ale również przedstawił pełen wachlarz ofert praktycznie wszystkich banków.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę której w tej chwili powierzam wszystkie moje finanse, jest to bstfinance.pl
Ewentualnie mogę wysłać maila do mojego doradcy finansowego jeżeli byłby ktoś zainteresowany ale to już prywatnie:)
jasnovwic / 83.22.18.* / 2011-09-13 15:11
A jak już dobrze poznasz sprawę to praktyka nede wszystko uświadomi Ci zasadność zasady Nr1. Z łajna bicza nie ukręcisz a biznesu z rynków finansowych nie uczynisz, masz być dawcą kapitału a nie jego biorcą - tak zapisane jest!
asfsdfsjdfnkl / 77.254.210.* / 2011-08-28 20:51
"Jak dobrze zainwestować pieniądze, aby osiągnąć szybki zysk?"

Jest kilka sposobów, które wiążą się z ryzykiem
a) Gra na rynku NewConnect, to jest quisi-giełda ze spółkami, które nie spełniają wymogów stawianych dla WIG-u.
b) można pohandlować się walutą na rynku FOREX - niewątpliwą korzyścią jest to, że unika się podatków od dochodu/zysku kapitałowego itp. itd.
c) udzielić wysoko oprocentowanej pożyczki osobie prywatnej, najlepiej pod zastaw nieruchomości.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy