Forum Forum inwestycyjneForex

Jak EURO2012 wpłynie na kurs euro?

Jak EURO2012 wpłynie na kurs euro?

pit-jg / 78.8.40.* / 2011-06-02 17:51
Zastanawiam się nad wcześniejszą spłatą kawałka kredytu w EUR. Kurs obecny jest pi razy drzwi zbliżony do kursu z dnia podpisania umowy, więc spłacając dzisiaj nie stracę dużo na różnicach kursowych.

Zastanawiam się tylko, czy np. za rok euro nie spadnie do 3.7-3.8 (na przykład) i wtedy bardziej się będzie opłacało spłacać, a do tego czasu uzbierać jeszcze parę złotych na większą spłatę?

Co sądzicie?
Wyświetlaj:
shopper / 83.4.245.* / 2012-06-20 10:35
ja teraz przyjmowałem u siebie w sklepie i cały czas przyjmuję jak ktoś płaci w euro i potem myślę, że będę chciał to euro na http://gieldawalut.pl sprzedać bo z tego co widzę najbardziej się opłaci. niby po mistrzostwach kurs ma wrócić do poziomu sprzed mistrzostw ale kto to wie.
Piechacz / 79.184.247.* / 2012-01-08 20:46
Sam się też zastanawiam nad zachowaniem waluty Euro tuż przed mistrzostwami piłki nożnej. Teoretycznie będzie popyt na polską złotówkę bo przyjezdni będą musieli w niej płacić. Dla naszego państwa również opłacalne będzie bardziej jeżeli złotówka będzie na ten okres silna.
Dla kibiców lepiej jednak będzie odwrotnie.
Nie znam się na tym ale takie są moje przemyślenia na ten temat. Niech wypowie się ktoś biegły w temacie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy