Forum Forum inwestycyjneFundusze

Jak najkorzystniej zakupić Arkę Akcji?

Jak najkorzystniej zakupić Arkę Akcji?

baajj / 2007-10-27 21:23
Mam pytanko - nie znalazłem żadnych na ten temat info na forum: wie ktos może, w jaki sposób najkorzystniej zakupić jednostki funduszu Arka Akcji?
Mam konto i fundusze w Multibanku , gdzie za zakup lub odsprzedaż jednostek nie płaci się prowizji (jedynie prowizja za zarządzanie)- ale oni nie maja z Arką podpisanej umowy i nie można jej tam kupić.
Czytałem na stronie www.arka.pl że generalnie wszędzie sa prowizje. Czy ktoś wie, czy jest możliwość zakupienia Arki z opcją prowizji tylko za zarządzanie? Albo inaczej możliwie najkorzystniej?
Wyświetlaj:
KoP / 2007-10-30 20:29 / Bywalec forum
bez prowizji pewnie nie znajdziesz, ale to dobry fundusz i przy wiekszej wplacie mozna znacznie ograniczyć wysokość opłat dystrybucyjnych. Moim zdaniem, dla dobrego funduszu warto ponieśc nieco wyższe koszty, w przyszlości to się powinno opłacic.
1kalina / 2007-10-28 16:41
PILNE
Do badań rykowych poszukuję Pani z terenu Warszawy, która w okresie od czerwca do dziś zakupiła jednostki funduszy inwestycyjnych i zechce na ten temat porozmawiać. Pani otrzyma wynagrodzenie za poświęconą godzinę czasu.
Spotkanie we wtorek 30.10.07 w centrum Warszawy.
Zgłoszenia tel. kom +661730440
ares2k / 2007-10-28 14:12
arka jest ok pod wzgledem stopy zwrotu zawsze jest w czolowce aprzeciez o to chodz no nie?
Pablo123 / 213.158.196.* / 2007-10-27 22:19
Nie kupuj reklamy, kup FUNDUSZE , ale inne.
krzysiek29 / 2007-10-27 21:52 / Uznany Gracz Giełdowy
a co ty tak do tej arki sie uparls malo masz funduszy w multibanku
gregorek1979 / 2007-10-28 05:42 / Bywalec forum
hehe... popatrz jak krytykują jeden z pionierów polskich funduszy ...proponuję sprawdzić wyniki za ostatnie 2 miesiące...( stary ale jary...) jak dla mnie to bardzo dobry fund jesli chodzi o 20% portfela ... ale chetnie poslucham opinii...
krzysiek29 / 2007-10-28 07:29 / Uznany Gracz Giełdowy
a czy widziales jakie mial spadki podczas korekty tez niezle fundusze nie kupuje sie na 2mc. nie mowie ze jest zly ale jest masa lepszych i nie bede polecal ktore to sa ale trzeba pomyslec o braku oplat dywersyfikacji geograficznej.
max1224 / 195.117.209.* / 2007-10-28 08:57
będę bronił arki ostatni rok siedziałem w Legg Mason robił dobre wyniki z plskich był w czołówce o ile nie najlepszy ale niedawno zamieniłem go na arkę dlaczego?
Proste jak fund robi dobre wyniki to wszyscy go kupują i zarządzający mają problem nadmiar kasy ograniczenia rynku więc kupują coraz słabsze spółki siłą rzeczy wyniki są okresowo słabsze wg mnie właśnie przyszedł taki czas na LM i póki co się sprawdza nieźle też pracuje ostatnio Noble fund akcyjny ale to jest produkt młody a takie mają lepsze wyniki na początek
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy