Forum Forum prawneCywilne

jak nie zaplacic za wycinke drzewa?

jak nie zaplacic za wycinke drzewa?

basia34 / 2013-05-06 10:19
Posiadam na swojej posesji drzewo ktore moj dziadek posadzil, drzewo rosnie w bardzo bliskiej odleglosci od przewodow z pradem. Czy jak przyjedzie zaklad energetyczny zeby podciac galezie to moze cale drzewo sciac jak bym ich o to poprosil?
Wyświetlaj:
ahonen / 2013-06-06 11:12
Osoby fizyczne, które uzyskały zezwolenie, na ogół nie muszą płacić za wycięcie drzew na swojej posesji. Płaci się tylko wtedy, gdy osoba fizyczna usuwa zieleń na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wydanie zezwolenia może być jednak uzależnione od przesadzenia drzew lub krzewów w miejsce wskazane przez organ wydający zezwolenie albo zastąpienia ich innymi drzewami lub krzewami w liczbie nie mniejszej niż liczba usuwanych drzew lub krzewów.
bang_bang / 2013-05-13 13:46
moim zdaniem powinienes udac sie do gminy po pozwolenie i miec wszystko legalnie za pare zlotych bo tyle chyabpozwolenie kosztuje,. dowiedz sie konkretnie bo niema co kombinowac tylko trzeba isc po najmniejszej lini oporu :)
ciasteczkowy_potworek / 2013-05-06 14:30
oj wydaje mi sie ze niezbyto to etyczne i mozliwe do wykonania..... pozatym nie wiem czy jest to tez zbyt legalne.... sam niewiem.... ja bym nie ryzykowal takich zagran nie majac pewnosci ze jest to legalne, zawsze mozesz zapytac w gminie czy cos

Najnowsze wpisy