Forum Forum finansoweBanki

Jak Polacy korzystają z kart bankowych

Jak Polacy korzystają z kart bankowych

Money.pl / 2008-04-04 11:10
Komentarze do wiadomości: Jak Polacy korzystają z kart bankowych.
Wyświetlaj:
samorodek / 77.114.119.* / 2008-04-09 01:42
Słuchajcie wizjonera,powieWam co widział.Elektroniczna wędrówka pieniadza jest nieunikniona ale nadejdzie czas ,że ludzie znienawidzą nawqet internet,troche to tak jak z alkocholem bijemy butelki aby cos udowodnić gdy nie mamy zdania.Następny czysty biznesmen założyciel internetu.To taka moda na biznes bajtowy bez zobowiązań strony usługodawcy.Zobowiązania jak zawsze zostają dla biednych aby wydali ostatki dla grubasów w rzadzie.Jakby im było mało.Jak słysze internet to mnie mdli od tych reklam i oszczerstw ,dyskryminacji w zależności "od położenia" w regulaminach aż po umowy służące dla usługodawcy i wyłącznie.Aby zrozumieć umowe trzeba przynajmniej dwóch prawników,bo każdy ma inne zdanie.Tak jak w tej polityce mówią o tym samym ale inaczej omawiają to co widzą,to taka wolność.Psychiczni intelektualiści.To jest gówna przyczyna utraty zaufania w tej dziedzinie.Zaniedbano usługobiorce i do tego zwyczajni ludzie nie mają nic do reklamacji i zażaleń w sprawie swoich praw.A każdy wie ,że podstawową komórka kraju to rodzina w której w skład wchodzi człowiek.
Kero niezwerbowany / 87.205.75.* / 2008-04-04 11:10

Wciąż sporo małych punktów handlowych i usługowych nie honoruje kart, a w wielu można płacić dopiero po przekroczeniu ustalonej minimalnej kwoty - z reguły to 10 lub 20 złotych.


Przydałoby się wpierw sprawdzić w kilku źródłach a nie pisać własne domysły.
Jako mały punkt hanflowy chciałem zainteresować jakikolwiek bank by uruchomił u mnie terminal do płacenia kartami.
Niestety to banki nie są zainteresowane małymi punktami handlowymi.
Visiak / 83.7.191.* / 2008-04-04 13:32
To chyba ty powinieneś sprawdzić w kilku źródłach i nie robić z siebie mega błazna. To nie banki instaluję u ciebie terminal tylko firmy, które zajmują się autoryzacją transakcji.

Dzwoń do Polcardu, eService, CKPiC Pekao, Cardpoint.
pisiak / 89.25.180.* / 2008-04-08 21:47
bez komentarza non komend

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: