Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

jak pozbyć się jednostek funduszu MBANK SABILNY

jak pozbyć się jednostek funduszu MBANK SABILNY

milo2005 / 2007-10-10 18:45
witam serdecznie
stawiam pierwsze kroki w funduszach jak i zarowno w grze na giełdzie dlatego chciałbym zasięgnąć informacji jak mogę pozbyć się jednostek funduszu już wcześniej nabytych czy to jest tak jak z akcjami że moge nimi obracać w ciągu sesji czy tutaj obowiązują inne zasady ??

dziekuje za odp
Wyświetlaj:
przewodnick / 2007-10-10 18:53 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jejku. Wyobraźnia ludzka nie zna granic.
Jednostki funduszu poprostu sprzedajesz (tzw odkupienie jednostek). To fundusz obraca (gra, inwestuje) np. na giełdzie Twoimi pieniędzmi...
Zakup jednostek należy traktować jako inwestycję długoterminową!
przewodnick / 2007-10-10 18:56 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
POdaję link do najczęściej zadawanych pytań dotyczących funduszy w mBanku:

http://www.mbank.com.pl/przewodnik/pytania/faq.html?37#37
milo2005 / 2007-10-10 19:02
dzieki PRZEWODNICK

w tym linku znalazłem odpowiedz



"
Jak szybko mogę wycofać swoje pieniadze z funduszy?
Fundusze oferują stosunkowo wysoką płynność. Zlecenie odkupienia jednostek jest realizowane dwuetapowo. W pierwszym etapie fundusz otrzymuje informację o dyspozycji klienta i ją przetwarza, natomiast w drugim etapie - wysyła środki na rachunek klienta. Operacja ta może trwać od 2 do 4 dni roboczych. Jest to okres porównywalny z innymi instrumentami rynku kapitałowego.Jeśli chcesz dokładnie sprawdzić, kiedy musisz złożyć zlecenie, aby otrzymać swoje pieniądze konkretnego dnia, skorzystaj z naszej tabeli realizacji zleceń odkupienia.
"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy