Forum Forum finansoweInne

Jak przyciągnąć pieniądze, pracę i lepsze życie?

Jak przyciągnąć pieniądze, pracę i lepsze życie?

Magda eM / 93.105.100.* / 2012-12-07 09:03
Ta krótka informacja dotyczy pewnej książki, która zmieniła moje relacje nie tylko ze samą sobą, ale również z innymi ludźmi. Po jej przeczytaniu wiedziałam, że mogę mieć pieniądze, fajną pracę i być zadowoloną z życia.

http://www.zlotemysli.pl/itbook,1/prod/6485/bogac-sie-kiedy-spisz-ben-sweetland.html

Książka przedstawia bardzo interesujące podejście do możliwości oddziaływania na swoje życie poprzez swoją podświadomość. Dzięki niej spojrzałam na wiele spraw w całkowicie odmienny sposób.

Pamiętam ten okres, kiedy cierpiałam na ciągły brak pieniędzy, obciążona wydatkami i nawet przez dłuższy czasu brak pracy. Kiedyś natknęłam się na krótki artykuł na temat zmiany własnej sytuacji materialnej. Artykuł był na tyle interesujący, że zaczęłam szukać materiałów na ten temat. I natknęłam się na tę książkę, właśnie na temat podświadomości. Pochłonęłam ją dosłownie w dwa dni i wiedziałam już, że mogę wszystko zmienić! I ta niesamowita ekscytacja i potężna dawka energii do zmian!

Oczywiście, wszystkie zmiany nie zaszły od razu, ale proste rady, które można szybko i łatwo wykorzystać, sprawiły, że zaczęłam z dużą ufnością i większą życzliwością podchodzić do siebie i do innych ludzi.

Książka uświadomiła mi, że mogę wreszcie przyciągać pieniądze, polepszyć relacje z innymi osobami oraz osiągnąć, to co pragnę! Zobaczyłam, że nie muszę szukać szczęścia w lotku, aby wygrać pieniądze. Otworzyłam się na strumień przypływu pieniędzy. Pracowałam nad wizualizacją, afirmacją i jednocześnie wierzyłam w to, że wszystko zmienia się na lepsze.

Nic się nie zmieniło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pojawiały się momenty zniechęcenia i nieraz wydawało mi się, że wciąż stałam w miejscu. Ale kilka miesięcy później, gdy spojrzałam wstecz, zobaczyłam, jak wiele się zmieniło.

Teraz mam pracę, zdecydowanie lepszą sytuację finansową i patrzę w przyszłość z dużą nadzieją. Nie boję się, tego co ma być za kilka tygodniu, bo z ufnością spoglądam przed siebie.

Nie ma sensu opisywać całej książki, bo jeżeli jesteś nią zainteresowana, to więcej informacji uzyskasz na stronie. Mam nadzieję, że będzie ona również dla Ciebie inspiracją i pomoże Tobie osiągnąć to wszystko, co pragniesz!

-----------
Na stronie możesz pobrać jej darmowy fragment:

http://www.zlotemysli.pl/itbook,1/prod/6485/bogac-sie-kiedy-spisz-ben-sweetland.html

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: