Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jak rzad zacheci kobiety do rodzenia dzieci?

Jak rzad zacheci kobiety do rodzenia dzieci?

Money.pl / 2006-01-27 13:37
Komentarze do wiadomości: Jak rzad zacheci kobiety do rodzenia dzieci?.
Wyświetlaj:
Edward Mocarny / 2011-03-16 14:46 / Bywalec forum
Jak w III Rzeszy -propagandą.
rembert2 / 2011-03-16 12:59 / Tysiącznik na forum
Dzieci musza pochodzic z wlasciwego loza -tak mowil milosciwie nam panujacy prezydent hrabia Komorowski
rembert2 / 2011-03-16 12:56 / Tysiącznik na forum
Dzieci musza pochodzic z prawego loza-tak mowil milosciwie nam panujacy prezydent hrabia Komorowski
Genowefa Kasprzyk / 83.11.30.* / 2007-03-08 17:09
Chciałam zapytać .Jak i gdzie można zdobyć środki unikjne na prowadzenie takich mikroprzedszkoli.Uważam, że jest to doskonały pomysł, do zrealizowania szczególnie na wsi.
real / 81.219.244.* / 2006-02-01 13:48
Witam. Ja w ramach RÓWNOUPRAWNIENIA KOBIET i MĘŻCZYZN, chciałbym zadać pytanie - jak rząd zamierza zachęcić mężczyzn do tego, aby chcieli zakładać rodziny i ponosić koszty finansowe związane z posiadaniem, ale również z WYCHOWANIEM i WYKSZTAŁCENIEM swoich dzieci. Zadaję to pytanie, ponieważ z dotychczasowej dyskusji na ten temat wynika, że to czy kobieta dziecko urodzi bądź nie, zależy TYLKO od niej i od polityki rządu. A może faktycznie, teraz w Polsce prokreacją będzie zajmował się tylko rząd i kobiety?? No to współczuję premierowi, bo już widzę na jego twarzy oznaki zmęczenia, a rząd jeszcze nie rozpoczął działalności w tej kwestii.
akfe / 2006-01-27 18:06
Pani Kluzik jest specjalistą w swojej dziedzinie. Prezydentowi nie czuje się władna doradzać. Sama nigdy nad sprawą becikowego się nie zastanawiała. Ale za to wie doskonale, że jeśli kobiety nie będą rodzić dzisiaj dzieci, to za 25 lat będzie mniej obywateli. Doprawdy to już jest wyższy stopień wtajemniczenia.Ale pytanie co zrobić, żeby dzieci się rodziły, zadaje przedsiębiorcom, nie wybrańcom narodu, którzy obiecali prorodzinne ustawy. A może kobiety w Polsce wolą brać przykład z prorodzinnych zachowań naszych rządzących: JK- zero dzieci, LK- jedno dziecko, jego dziecko też ma jedno dziecko. No ale ktoś kiedyś musi na nich pracować. Więc kobiety, macie rodzić dzieci, bo nie będzie na emerytury dla tych, którzy teraz głośno krzyczą o prorodzinie.
jamin / 2006-01-27 13:37 / portfel / Bywalec forum
To dobre - rzad szuka pieniedzy - to moze niech znacjonalizuje pare duzych przedsiebiorstw i zacznie zarabiac - bo jak tak bedzie dlugo szukal to sie okaze ze zabierze podatnikom (bo niby skad ma rzad wytrzasnac kase? nawet jak panstwo pozyczy za granica to i tak nie "elita" rzadzaca bedzie oddawac tylko podatnicy :)). Czyli zabierze podatnikom zeby dac podatnikom - oczywiscie grupa beneficjentow bedzie mniejsza niz skladajacych sie na nich (ale to chyba normalne w tym panstwie :)) a przeciez to wszystko bo ten akurat rzad nas, obywateli tak bardzo kocha :D prawie jak kaczka swoje pisklaki...

Jasne - a jak sie wydluzy urlop macierzynski to pracodawcy przestana zwalniac kobiety po powrocie z tego urlopu ;)

Najnowsze wpisy