Forum Forum inwestycyjneFundusze

jak to tak na prawde jest ??

jak to tak na prawde jest ??

marcik / 70.107.208.* / 2007-09-26 07:09
hej jestem mloda osobka i tak na prawde to w zyciu nie przezylam dlugoterminowcyh spadkow. jedyyne co to czytalam o nich w ksiazkach. jak to jest jak jest bessa ?? wszystko spada, spada spada i nie chce przestac ?? i o jakim okresie mowimy, lata miesiace ?? jakos ciezko mi sobie wyobrazic, ze nagle wszystko zacznie spadac i to tak permanentnie ... z drugiej strony przeciez nie moze byc caly czas gorka, i recesja w koncu musi przyjsc. zastanawiam sie nad tym i za jakiekolwiek odpowiedzi bede wdzieczna. czy jesli chce inwestowac w fundusz na 5 lat lub wiecej to powinnam miec to wsyzsko gdzies ?? czy jednak niekonieczne ??
pozdrowka
Klekot / 2007-09-26 09:30
hmmm a co ciekawe to nie ma jakiś specjalnych przesłanek żeby spadało wg. mnie
może się mylę, ale wszelkie współczynniki są raczej w normie więc spada sobie ot tak.... i bez końca ( nie dotyczy to obecnej sytuacji bo to jeszcze nie jest bessa wg. mojego skromnego zdania -amatora)
Chętnie wysłucham zdania kogoś bardziej doświadczonego
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy