Jak zaistnieć

t.rybak / 109.243.215.* / 2011-04-30 22:30
Witam. Rozpocząłem niedawno działalność gospodarczą, nieduży sklep ale w dość wyspecjalizowanym towarem. Ostatnio sen spędza mi z powiek kwestia tego jak zaistnieć na rynku – jak rozpromować taki biznes który jednak nie jest dla większości konsumentów a raczej ścisłej grupy. W takim wypadku ulotki czy reklama w radiu odpadają, na nośniki typu telewizja na razie mnie nie stać.Byłbym wdzięczny za jakieś porady.
Wyświetlaj:
Gris / 77.254.77.* / 2012-04-05 14:48
Możesz skorzystać z usług B2B Deal. Samo wystawienie produktu nic nie kosztuje, a mają też w swojej ofercie propozycje dla nowych firm, jeśli Twoja firma nie funkcjonuje na rynku dłużej niż rok.
zsedc / 2012-04-04 14:18
Ogólne info masz w necie i w książkach. Jak napiszesz czym się dokładnie zajmujesz to wtedy może komuś na forum przyjdzie do głowy jakiś spektakularny pomysł:)
słonecznik / 31.187.12.* / 2012-04-01 17:51
może zatrudnij jakąś firmę, która pomoże Ci w promocji?? Wiem, że skoro dopiero co odtworzyłeś swój biznes to zależy Ci na jak najmniejszych kosztach, ale są firmy jak np. Advanced Art, które są bardzo skuteczne w swoich działaniach, a do tego nie zedrą z Ciebie ostatniego grosza.
Joachim68 / 78.8.89.* / 2011-05-18 11:15
A co konkretnie sprzedajesz? i gdzie? bo ja proponuję reklamę mobilną. Skontaktuj się z firmą Promotional Partners, oni chyba jako jedyni w kraju, oprócz tego, że projektują kampanie reklamowe to na dodatek wynajmują auta. Możesz sobie u nich taki samochodzik piękny, z reklamą Twojego sklepu wynająć i jeździć po mieście a potencjalni klienci obserwują.
mr.janusz / 109.243.253.* / 2011-04-30 23:30
A Internet ? Rozumiem że masz w sklepie jakieś rzeczy dla określonych ludzi, specjalistyczne, a jak ktoś chce coś takiego kupić to zwykle nie wie gdzie są sklepy idopiero szuka w necie czy pyta znajomych, może reklama w katalogu? Np. Panoramie Firm? Tam bardzo dużo przedsiębiorstw się ogłasza i z tego co słyszałem są z tego korzyści.

Najnowsze wpisy