Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jak zapromować firme w regionie?

Jak zapromować firme w regionie?

Opolskie / 2010-02-06 20:23
Witam:)
Utwirzylam ten wątek ponieważ potrzebuję paru rad...
Założyłam niedawno firme ogolnobudowlaną w ktorej ofercie mam np takie usługi jak brukarstwo, docieplanie budynków czy ogolne usługi przy uzyciu koparko-ładowarek. Mam juz wizytówki, reklame na billboardzie opodal miejsca firmy. Problem jednak lezy w tym ze to wciaz za mało. Co powinnam zrobic by moja firma zaistniała w regionie? Tak naprawde za mało osob o niej wie... Jak zapisac sie do katalogu firm w internecie? Jak i gdzie złozyc oferty usług mojej firmy?
Bede bardzo wdzieczna za kazda rade:) Z góry dziekuje:)
Wyświetlaj:
nikita12 / 2010-02-08 15:23
Reklamowy billboard to nie wszystko. Można zainwestować w reklamę w tv regionalnej, a najlepiej jak już wspomniano wpisać się do katalogu firm. Nie jest to zbyt trudne, najlepiej skontaktować się z portalem, i po problemie., formalnosci są zazwyczaj bardzo szybko załatwiane.
mbfirm / 91.150.223.* / 2010-02-08 13:33
Jęśli jesteś z woj małopolskiego to bardzo skutecznym portalem reklamujacym firmy jest
mbfirm , podstawowy wpis do wyszukiwarki jest bezplatny ale rowniez posiadaja inne formy
wpisu o bardzo interesujacej formie graficznej i docierajacej do wielu potencjalnych
klijentów. Jesli ktos jest zainteresowany taka forma to sluze pomoca gg 7872689
Entera / 2010-02-06 22:14
Przede wszystkim warto zadbać o to, by firma miała stronę internetową (z możliwie jak najłatwiejszą do zapamiętania domeną), prezentującą ofertę. To podstawowy element marketingu w dzisiejszych czasach. Następnie używać adresu strony we wszelkich przekazach marketingowych - czy będą to reklamy na bilboardach, ulotki, wizytówki, czy tez wpisy w internetowych katalogach firm. Zapraszam - www.entera.pl
Skuteczną (choć przez wielu uważaną za mało elegancką) metodą reklamy o zasięgu regionalnym są ulotki dystrybuowane pod drzwi i reklama w lokalnej prasie. Szukać należy też wszelkich niestandardowych przekazów marketingowych - moze baner na centralnym skrzyzowaniu miasta, może sponsoring imprezy w lokalnym liceum o którym napiszą lokalne media? Wszystko co w zalewie reklam zwróci uwagę.

Najnowsze wpisy