Jak znaleźć pracę?

Oron 11 / 2013-03-11 13:18
Potrzebuję waszej pomocy od ponad pół roku jestem bezrobotny , nigdzie nie mogę znaleźć pracy, pomimo tego iż przepracowałem w firmie jako informatyk przez trzy lata... powiedzcie mi jak mam znowu znaleźć pracę, bo ja już nei mam pomysłów...
Wyświetlaj:
keneter / 212.96.244.* / 2018-04-23 09:06
Idziesz do agencji EuroKadra - o ile masz ich w okolicy. Pracę powinni wam zorganizować nawet z dnia na dzień, tak więc zdecydowanie polecam załatwienie tego tematu z nimi. A teraz wstawiają pracowników do naprawdę solidnych, znanych marek. Może zatem warto?
adamnowak / 2015-04-01 09:49
trochę dziwna sytuacja, żeby akurat w tym zawodzie tak ciężko było o pracę, zwłaszcza z doświadczeniem. próbowałeś przez agencję pośredniczącą? czasem tak jest prościej niż na własną rękę szukać, zwłaszcza że z nimi też kontaktują się pracodawcy. zobacz sobie np www.jobsplus.pl , zawsze możesz próbować też za granicą, myślałeś o tym?
Majda / 159.205.103.* / 2014-10-04 16:45
Dokładnie. Rejestracja na portalach to jest klucz. W dobie internetu pracodawcy głównie tak poszukują pracowników. Ja znalazłam tak pracę na pracastala.pl i dostałam po trzech miesiącach umowę na etat.
motivateo / 2014-07-22 10:32
aaa bardzo łatwe. Zarejestruj się na portalach z pracą. Mi starczyło 2 dni. Akurat ja znalazłem robotę na www.kajpraca.pl . Pewnie jakbym szukał dłużej znalazłbym więcej ofert.
iggipopp / 37.209.130.* / 2014-04-30 17:22
po pierwsze poroznoś swoje CV po różnych firmach - pracodawcy patrzą przychylniej na takie papierowe CV niż te słane e-mailem, poza tym warto żebyś zaglądał na regionalne serwisy z ogłoszeniami typu http://www.czestochowiak.pl/ gdzie masz wiele ofert, a że są to lokalne strony to cała Polska nie prześle CV, na Twoim miejscu poprzeglądałbym również ogłoszenia w gazetach
Rupi / 62.233.161.* / 2013-11-28 19:44
Pracy dla informatyków jest akurat co niemiara, trochę dziwi mnie, że nie możesz niczego znaleźć. Jest kilka firm na rynku do których warto uderzać, najlepsza z mi znanych to SMT Software, tylko najpewniej będą wymagali dyplomu jakiejś sensownej uczelni. Nie wiem jakie oferty mają aktualnie, ale póki to śledziłem zawsze widziałem ich sporo, więc może spróbuj tam, a jak nie to przeglądnij większe portale pracy, na pewno coś w końcu znajdziesz.
Kirsten / 89.71.149.* / 2013-05-17 17:30
Wiem, że z pracą jest naprawdę ciężko :(
Ja ostatnio, po długim czasie poszukiwania pracy trafiłam na nowy portal http://ogloszeniawpolsce.pl/ i udało mi się umówić już na rozmowę z pracodawcą, który umieścił tam ogłoszenie, także jest nadzieja na fajną pracę :) Przeglądaj ogłoszenia w internecie i nie poddawaj się :)
Ola112 / 89.228.23.* / 2013-03-31 23:52
Jeśli masz doświadczenie jako informatyk to super. Firma Diploma poszukuje osób do współpracy właśnie z doświadczeniem z informatyki. Praca polegałabym na udzielaniu pomocy w przygotowywaniu planów inżynierskich i redagowaniu wzorcowych opracowań z informatyki. Zarobki też są satysfakcjonujące, a kontakt można nawiązać poprzez stronę www. diploma.pl/aplikacja-na-redaktora
Ania737 / 87.206.207.* / 2013-03-22 23:01
zajrzyj na www.pracadlaabsolwenta.com . może tam znajdziesz inspirację

Najnowsze wpisy