Forum Forum dla firmZakładanie firmy

jaka reklama w internecie?

jaka reklama w internecie?

mamcia432 / 2012-09-19 10:03
zalozylam wlansie firme, jest to salon kosmetyczny, pomyslalam zeby sie jakos rozreklamowac jednak nie wiem jak, mysle o internecie, pwoeidzcie mi gdzie moge sie tam pokazac ze sowja firma?
Wyświetlaj:
geronimo999 / 37.209.159.* / 2014-03-31 19:14
zleć komuś wykonanie strony internetowej, do tego zdecyduj się na pozycjonowanie, bo wtedy łatwiej będzie Cię znaleźć przez wyszukiwarkę, poza tym możesz pomyśleć o social media i różnego rodzaju promocjach, możesz też promować się w lokalnych serwisach ogłoszeniowych np. toruniak.pl (nie wiem, gdzie prowadzisz działalność) i forach internetowych :D
DC CENTRUM / 2013-08-28 11:27
Generalnie social media (oczywiście dobrane "z głową") dodatkowo warto pokusić się o marketing szeptany, a także działania SEO
Marian72 / 89.66.250.* / 2013-11-29 22:49
Własna strona internetowa to po pierwsze, jeśli się na tym nie znasz to skorzystaj z pomocy profesjonalistów np. avangardo.pl , potem faktycznie można social media wciagnąć :). No ale strona www to podstawa.
Vorgas / 83.10.235.* / 2013-02-09 11:08
Poleciłbym ci pozycjonowanie w wykonaniu firm zewnętrznych które zajmują się tym na co dzień. Przykładem niech będzie tutaj netimage.
kasiafirmowy / 2012-09-28 01:09
Witam,
przedewszystkim zrób ulotki,od tego zacznij. Ja się porwałam z motyką na słońce otwierając sklepik i tylko wydałam kasę.Oczywiscie mozesz sie zareklamowac gdzies na portalach ogłoszeniowych darmowych nawet na kilku ale to nie da takiego efektu jak ulotka.
Mi znajoma poleciła dziewczyne (w sumie chyba firme bo wystawiła mi fakturę) i oni zajmuja sie roznoszeniem ulotek w Warszawie .Ja jeste bardzo zadowolona chociaż słyszałam troche na ten temat zeby uwazac bo wyrzucaja do kosza itp. moze i tak mi rozniesli,sprawdziłam zreszta efekt był wiec co tu szukac a ja niestety sama nie nadaje sie do dzwonienia po klatkach nie mam nerwów. Najlepiej to zadzwon do tej dziewczyny i popros zeby ci doradziła gdzie i ile musiałabys ulotek wydrukowac ,ile rozniesc itp. ona jest obcykana i bardzo miła,doradzi nawet jak jej powiesz wprost ze jestes nowa na rynku i nie wiesz od czego zacząć.
Zabij mnie a nie pamietam jak ona ma na imie w tel. mam wpisane ulotki i tylko numer tel.792-868-052.
A tak wogóle gdzie otwierasz salon?
Moze jakies promocje na początek ?
pozdrawiam
WojtekBU / 185.12.22.* / 2019-09-16 08:24
Cześć,
Na codzień pracuję w agencji marketingowej i codziennie rozmawiam z ludźmi o podobnym problemie. Jeżeli zastanawiasz się, które sposoby reklamy w internecie są naprawdę skuteczne polecam kilka sposobów:
1. podzwonić po firmach i porozmawiać z doradcami oczywiście każdy będzie starał się przekonać Ciebie do swojej usługi (podejdź do tego z dystansem), ale przynajmniej zobaczysz co najczęściej jest polecanie.
2. Poczytaj na blogach takich jak ten: https://www.kampanieseo.pl/blog/skuteczna-reklama-w-internecie-7-efektywnych-sposobow-promowania-twojej-firmy
znajdziesz tam wiele ciekawych informacji, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.
3. Zacznij od reklamy, która jest darmowa, a wymaga jedynie twojego zaangażowania. Na przykład: prowadzenie bloga, dodawanie ogłoszeń, prowadzenie social mediów, doradzanie na forach, itp.
pozdrawiam,
Wojtek
Paula Zamorska / 90.156.24.* / 2012-09-19 20:43
Wśród metod marketingu internetowego, które można stosować samodzielnie, wymienić można między innymi:
- marketing społecznościowy (social media marketing),
- E-mail marketing
- Marketing wirusowy
itp. itd.

Możesz oczywiście spróbować prowadzić działania marketingowe na małą skalę na własną rękę. Szczególnie marketing społecznościowy nie wymaga w początkowej fazie kwalifikacji - załóż fan page swojego sklepu, zaproś znajomych, dodawaj regularnie wpisy, linki, ogłaszaj promocje, konkursy.
Reklamuj sie też na portalach branżowych - zakładaj konta firmowe, twórz profil firmy. Wszystko to zaowocuje większą szansą dotarcia do potencjalnego klienta.

Jeśli działalność będziesz prowadziła na rynku lokalnym, dobrym rozwiązaniem będą ogłoszenia w lokalnej prasie, może zostaw ulotki w okolicznych sklepach?

Powodzenia, pozdrawiam
karior / 212.96.244.* / 2012-09-25 13:17
Najważniejsze jest aktywne promowanie i korzystanie z pomocy specjalistów. Może się wam wydawać, że reklama w sieci jest prosta, ale wcale tak nie jest. Reklama w sieci wymaga doświadczenia. Zanim agencja Funkymedia całkowicie przebudowała naszą stronę, mieliśmy masakrę ze znalezieniami. Teraz po prostu jest lepiej - wystarczyły poprawki w serwisie. Mimo wszystko inwestujemy dalej w pozycjonowanie - chcemy wykorzystać moment.
loepzka293 / 2012-09-19 11:18 / -
porponuje na poczatek puscic plotke poczta pantoflowa o nowo otwartym salonie kosmetycznym, potem zaczac roznosic ulotki, stworzyc strone internetowa oraz zalozyc profil salonu na facebooku:)
kasiafirmowy / 2012-09-28 01:25
Popieram, reklama na facebooku ,zaproszenie znajomych a to juz mozesz zrobic sama i nic cie nie kosztuje.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy