Forum Forum finansoweKonta

Jaki bank wybrać ?

Jaki bank wybrać ?

Sławomir / 81.168.251.* / 2007-09-15 10:49
Witam,
proszę o radę jaki wybrać bank. Zależy mi na koncie osobistym z pełną obsługą internetową, możliwościamu robienie przelewów w kraju i za grancę z dobrym przelicznikem walutowym, posiadaniem karty do płacenia w internecie za granicą na korzystnych warunkach, no i posiadaniem karty do pobierania gotówki za granicą też na najlepszych warunkach.
Pozdrawiam.
Sławomir
Wyświetlaj:
Ewa Pierścińska / doradca MarketMoney.pl / 2012-12-14 12:31 / Bywalec forum
Witam,

Zapraszam do porównywarki kont osobistych na platformie MarketMoney.pl:

http://marketmoney.pl/konta-osobiste/&reff=7_468

Pozdrawiam
Ewa Pierścińska- MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania? Zapraszam na chata:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
dkubis / 2012-08-27 09:52
W Aliorze mają dobrą ofertę. Jak się ma wpływy na konto 2tys miesięcznie to koszty wynoszą tylko 5zł/mies. Wypłaty darmowe we wszystkich bankomatach.
horak / 78.88.47.* / 2012-05-02 12:23
Może dużo Ci nie podpowiem, ale szczerze odradzam Alior Bank. K**** złodzieje p********* i tyle. Okradali mnie przez lata. Teraz przeniosłem rachunek do Banku Zachodniego WBK- polecam.
Anna313 / 77.92.45.* / 2013-10-24 12:58
mnie też okradli i nie tylko nas...
janekzlasu / 89.229.46.* / 2011-08-23 15:53
Wybór banku to trudna decyzja. Które konto jest najlepsze dla Ciebie powinieneś zadecydować przeglądając ofertę portalu, gdzie jest porównanie kont bankowych, np. www.szukambanku.pl
katrinaa11 / 2011-03-21 14:34
inteligo nie polecam, bo pozniej z rezygnacja jest ciezko, a tez dlugo czekasz na karte jak zakladasz...
Julia586 / 178.37.177.* / 2014-07-05 13:30
Jestem osobą , która wyjeżdża czasem do pracy za granicę , więc posiadam konto w Banku ING złotówkowe i euro , więc mam tak :
- konto złotówkowe opłata 7 zł/miesięcznie , chyba , że dokonamy opłat kartą płatniczą w każdym miesiącu powyżej 200 zł w Polsce ( za granicą w/g przelicznika walut Banku ING ),
- konto walutowe/euro opłata 0,36 eurocentów/miesięcznie opłaca stała,
- wypłaty z bankomatów w kraju 0 zł,
- płatności kartą płatniczą ( w sklepach, stacjach paliw itp.,) konta złotówkowego 0 zł w Polsce i 0 zł kartą euro w krajach posiadających walutę euro,
- bank ING pobiera 3 % prowizji za korzystanie z bankomatów za granicą ( wypłata gotówki ),
- należy uważać , aby nie ponieść dodatkowych opłat za przelewy Online ( bardzo dokładnie wypełniać formularze przelewów i wszystko sprawdzać lub ewentualnie dzwonić do Banku ING),
- jeśli nie korzystamy z konta Banku ING przez okres 6 mies. zostaje automatycznie zablokowane od wszelkich opłat pobieranych przez Bank ING ( złotówkowe i euro również ),
- Otwarte Konto Oszczędnościowe oprocentowanie jest np.od sumy 100 euro w skali miesięcznej 0,02 eurocenty i np. od sumy 500 zł naliczone odsetki , to 0,60 zł i pamiętajmy, że od tej sumy odsetek zostaje jeszcze pobrany podatek od naliczonych odsetek :) Pozdrawiam Wszystkich :)
A teraz pytanie :
- Czy znacie jakiś inny Bank , który może zaoferować większe oprocentowanie i jak również jakieś zniżki poprzez częste korzystanie z płatności Online ?
fumar / 2011-03-13 21:42
Nie potrafię Ci wskazać konkretnego banku, musisz sprawdzić oferty.
Mogę jednak doradzić jedno - spośród atrakcyjnych ofert wybierz bank, do którego masz możliwość osobistego dostępu.
Michał77 / 87.206.200.* / 2011-03-11 12:24
Ja ze swojej strony mogę polecić konto w mBanku. Mam je od jakiegoś czasu nie nie znalazłem "minusów". Ale każdy musi dopasować konto pod siebie. Dlatego warto skorzystać z porównywarki kont internetowych - http://www.finansosfera.pl/ranking/ranking-kont-osobistych/
21455464 / 93.94.186.* / 2011-01-29 14:28
na pewno nie polecam PKO S.A ,Lukas i Alior
jaki bank / 194.29.180.* / 2010-10-18 10:57
Alior bank ma fajną ofertę. Znalazłem na http://www.ktory-bank.pl/
Maro_77 / 2010-10-14 18:23
Witam,
Ja ostatnio brałem kredyt w Deutsche Banku. Jestem nie tylko niemile zaskoczony, ale wręcz zszokowany. Czytałem wiele opinii,które odradzały DB, ale widać, że polityka i liberalność zdecydowanie się zmieniły w tym banku na plus. Decyzje miałem w 3 dni robocze, następnie umowa w kolejne 3 dni i zlecenie wypłaty potrwało kolejne 2 dni. Wszystko miło, szybko i profesjonalnie. Z pewnością to zasługa naszego doradcy z Oddziału (Ostrobramska), która czując nasze ciśnienie działała szybko i rzetelnie. Konkurencja z postaci dnbNord i ING była daleko w tyle jeśli chodzi o ofertę i obsługę. Mam wrażenie że to wszystko kwestia osoby, w której rece się trafi.. :-) nam się akurat udało, dlatego Polecam
ManiekBL / 2010-09-28 04:57
Jest wiele porownywarek w necie np http://www.najlepsze-konta.pl/ gdzie latwo mozemy porownac i wybrac najlepsze konto dla nas ;] ja tak zrobilem wg mnie najlepsze jest db net deutsche banku bo najtansze dobre tez jest mbank, toyota bank - szczegolnie bezpieczenstwo i bzwbk oraz direkt Ing
ManiekBL / 2010-09-28 04:57
Jest wiele porownywarek w necie np http://www.najlepsze-konta.pl/ gdzie latwo mozemy porownac i wybrac najlepsze konto dla nas ;] ja tak zrobilem wg mnie najlepsze jest db net deutsche banku bo najtansze dobre tez jest mbank, toyota bank - szczegolnie bezpieczenstwo i bzwbk oraz direkt Ing
blacksunrise / 212.180.168.* / 2010-09-21 19:30
MBank jest BEZNADZIEJNY!!! Oprocz darmowych i szybkich przelewow nie maja nic do zaoferownia, najbardziej irytujace jest to, ze traktuja wieloletnich klientow jak osoby z ulicy. Poza tym w ubezpieczeniach jest duzo kruczkow - ogromny problem z wyplaceniem swiadczen. TOTALNA PORAZKA i wszedzie bede to mowic...bo ta firma na reklamy wydaje fortune, a o kienta indywidualnegoo nie dba wcale.
brzydkimaja / 89.73.190.* / 2011-04-19 22:44
popieram....do mBanku dorzuciłbym jeszcze Multibank i cała grupę BRE....jakiś czas temu nabili w butelkę swoich długoletnich klientów wykorzystując nie precyzyjny zapis w umowach o kredyty hipoteczne i podwyższyli wszystkim jak leci marże...złodzieje...żeby nie powiedzieć inaczej...właśnie wypisuję się z tej bajki...
Mozac / 89.75.168.* / 2010-12-01 12:14
Dokladnie. Popieram calkowicie i odradzam mBank. Wszystko jest dobrze dopoki nie powstanie jakis problem. Gdy on sie pojawi, na rozwiazanie czeka sie bardzo dlugo. Brak normalnej siedziby, kontakt jedynie z mLinia, na ktorej klienci sa zbywani jesli bankowi cos jest nie na reke (tlumaczenia typu: to wina firmy zewnetrznej, tak jest w regulaminie, itp.). Rowniez czasami wprost klamstwa z ust pracownikow za ktore pozniej ktos inny mowi: Przepraszam, przykro mi.
W koncu powiedzialem sobie "Dosc" i szukam innego banku.
gumol86 / 46.113.33.* / 2011-02-23 20:34
i co wybrałeś sam jestem w podobnej rozterce
empty / 193.108.73.* / 2010-09-21 14:09
Plecam HSBC, światowa marka, uznanie, standardy obsługi na najwyższym poziomie, tam poczujesz sie jako ktos wiecej niż klient.. polecam
Maciej Rogala / 178.73.50.* / 2011-07-06 19:25
Też tak myślałem, ale okazało się zupełnie inaczej. Pracują tam ludzie, którzy nic nie wiedzą i nie potrafią pomóc.
Byłem w Peru, potrzebowałem wypłacić większą sumę pieniędzy i udałem się do oddziału HSBC. Straciłem tam 4 h bo nie mogli się dogadać między placówkami w Peru i Polsce. Okazało się, że mają inne procedury, taki to właśnie międzynarodowy bank.
Po powrocie zrezygnowałem z ich usług, szczególnie że to drogi bank.
nevermind987 / 217.173.190.* / 2010-05-18 18:48
Polecam mbank lub deutsche bank - oba darmowe

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: