Forum Forum dla firmKsięgowość

Jaki program finansowo-księgowy Państwo używacie? Ankieta

Jaki program finansowo-księgowy Państwo używacie? Ankieta

Agnessss / 62.111.243.* / 2010-03-05 11:42
Witam,
Zwracam Się do Państwa z Prośbą o wypełnienie Króciutkiej ankiety.

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/11945/sec-25vKYiPY

Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
Redpeper / 2013-11-28 10:07
podbijam wątek i polecam 24EasyAudit.pl, to system postępujący, jak ekspert księgowo-podatkowy. System krok po kroku przez cały wszystkie obliczeń, dzięki temu można je wykonać dobrze nawet bez znajomości danego zagadnienia finansowo-księgowego.
wojnakokosza / 2013-11-28 00:53
Księgowość internetowa i program do fakturowania w jednym szybkafaktura.pl w zupełności wystarcza mi do obsługi księgowości rodzinnej firmy i jest przystępny cenowo.
SebastianM / 178.219.24.* / 2012-12-05 13:48
Ja korzystam z programu Quatra. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Problemów z nim nie miałem praktycznie żadnych. Wystawiam faktury i rachunki, rozliczam się z US. Program jest zgodny z obowiązującym ustawodawstwem. No i co najważniejsze, nie jest drogi.
marloz / 87.204.202.* / 2012-06-20 08:38
Nasz firma korzysta z programu Symfonia Finanse i Księgowość. Do programu zakupiliśmy aplikację internetową STRATEO, która rozbudowuje standardowe możliwości Symfonii o nowe dodatkowe narzędzia np. dostęp do danych księgowych przez internet, możliwość tworzenia wielu specjalistycznych raportów, narzędzia do wykrywania problemów w rozrachunkach itp. Tak więc jeśli ktoś z Was korzysta z Symfonii, a Strateo jeszcze nie ma, to warto się zorientować w tym temacie.
greg997 / 89.66.9.* / 2013-11-25 14:09
Symfonia to jest staroć która nadaje się tylko do muzeum. W podstawowej wersji nie ma nawet bazy sql-owej. Nie polecam - koszty serwisu w razie awarii bazy programu to jak strzyżenie baranów. Podsumowując: rupieć opakowany w marketingową papkę.
GrażynaR / 83.7.152.* / 2011-11-04 11:43
Kto w Was korzysta z Ognika? Program jest tani - 400 złotych i wygląda na łatwy. Polecono
mi go na kursie dla księgowych organizacji non profit. Ma go ktoś ?
del / 83.12.114.* / 2011-04-23 00:05
BergemSoftu www.bergemsoft.com. Narazie używam systemu magazynowego. Ale chyba zdecyduje się na pozostałe moduły dla mojej firmy. Dostosowują aplikacje do moich potrzeb to duży plus.
Kowalsky80 / 2010-11-12 11:27
Zgadzam ze zdaniem poprzednika po co męczyć się i tracić czas na tego typu programy. Lepiej znaleźć dobre biuro rachunkowe które poprowadzi Ci księgi i masz problem z głowy. Teraz w stolicy ceny są naprawdę konkurencyjne a biura oferują różne promocje, np. ostatnio znalazłem taką ofertę - biuro rachunkowe Partner Ciołka 8 Warszawa - prowadzenie ksiąg rachunkowych od 199 zł m-c , Pełna usługa księgowa przez pierwsze 2 m-c za 1 zł . Jeszcze jakiś czas temu takie ceny/promocje były nie do pomyślenia.
marycha2322 / 94.42.35.* / 2010-03-06 00:15
www.elaboro.pl
Elaboro to kompletny system do zarządzania firmą wykonany w technologiach internetowych, wspierający praktycznie każdy dział w firmie: od sprzedaży przez księgowość, kadry i płace, środki trwałe, kontrolę kosztów, crm i serwis, do bardzo specjalistycznych modułów np. wbudowanego sklepu internetowego, modułu kontroli kosztów w firmie budowlanej, czy systemu zarządzania konferencjami.
W praktyce firma w jednym miejscu uzyskuje praktycznie wszystko co jest jej potrzebne, od tzn. "zwykłego" programu sprzedaży, przez rozbudowaną księgowość, profesjonalnego maila nie obciążonego reklamami do sklepu internetowego. I to wszystko bez inwestycji w sprzęt, zmiany systemów, zakupu kosztownych programów, działającego zawsze i wszędzie, dobrze i tanio, wystarczy tylko uruchomić przeglądarkę ...
jojooj / 79.191.113.* / 2010-06-10 18:48
nie używam żadnego programu, a korzystam z Centrum Księgowości i Doradztwa Hetman z Warszawy. Jestem totalnie zielony w te klocki i nawet najlepszy i najbardziej prosty program komputerowy byłby dla mnie męczarnią:-/. A tu płacę mało i wszystko mam zrobione na czas. To takie moje zdanie w tej materii;-).
agness / 62.111.243.* / 2010-03-05 14:42
Po uzupełnieniu ankiety można zobaczyć wyniki

Najnowsze wpisy