Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Jakim prawem U.Statystyczny sprzedaje dane osobowe??

Jakim prawem U.Statystyczny sprzedaje dane osobowe??

Jarek S. / 88.156.80.* / 2008-10-18 11:54
Witam,
Chciałęm przestrzec wszystkich, którzy będa zakładali własną działalnośc gospodarczą. Urząd Statystyczny (konkretnie we U.Stat. Wrocławiu) sprzedaje dane osobowe nowo otwartych firm! Ja sie naciąłem, podałem wymagane dane oraz nr komórki, a potem miałem b.wiele telefonów od różnych instytucji (ING, Orange, Plus, biuro rachunkowe) z ofertami swoich usług. Generalnie wkurzyło mnie to strasznie, że instytucja państwowa handluje moimi danymi. Tak nie powinno być :/

Jarek.
Wyświetlaj:
kaszczu / 89.79.189.* / 2008-10-29 17:44
Hehe Panowie nie tylko was tak sprzedali, ja założyłem firme 6 października a już 10 dostałem pismo od Multibanku z zaproszeniem do placówki i podpisaniem umowy na prowadzenie konta... tez nie miałem pojęcia skąd mieli moje dane skoro nigdzie ich nie podawałem nawet nie zdążyłem wyrobić pieczątki, tydzień później znó dostałem z multibanku list ale tym razem z innej placówki a po 2 tygodniach od załozenia firmy odezwał się lukas bank który zapraszał mnie na "kawkę" i po kredyt dla mojej firmy,,,, ehhh Przecież wysyłka niechcianej oferty handlowej i handel danymi osobowymi jest nielegalny i karalny, nawet gdzieś tam w tych papierach zaznaczyłem że nie zgadzam się do wykorzystywania moich danych osobowych .. nawet pisałem o tym na forum prawniczym ale nikt nie raczył odpisać...

http://www.forum.prawnikow.pl/topics7/36982.htm?sid=6875650531d3195e418906c78344bd20
frankol23 / 2008-10-27 17:55
WITAM
WSZYSTKICH TU ZEBRANYCH I PYTAM SIE CZY JESTESCIE POLAKAMI ??
BO JA JETEM WIEM ZE W POLSCE JEST WSZYSTKO MOZLIWE

I POWIEM SZCZERZE ZE NIE DZIWI MNIE TAKA SYTUACJA CAGLE SIE DOWIADUJE

NA SAM KONIEC
NIE WIEM CZY PLAKAC CZY SIE SMIAC MIESZKAJAC W POLSCE JESTEM OKRADANY PRZEZ PANSTWO I CAGLE MAM PODCINANE SKRZYDELKA:(

TO SMUTNE ALE TAKIE POLSKIE :i
Kamil Wola / 87.207.213.* / 2008-10-23 17:05
Dane mojej firmy też sprzedał Urząd Statystyczny w Katowicach (ul. Owocowa) do sieci Makro. Mam pisemne potwierdzenie z Makro w Katowicach i co z tego? Ciekawe co na to GIODO ? Żyjemy w kraju gdzie GIODO wariuje na punkcie ochrony danych a Urząd Statystyczny (bądź co bądź agenda państwowa), handluje danymi obywateli (osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą), którzy zmuszeni są te dane udostępniać by uzyskać REGON..
Kamil
bamboocha191 / 2008-10-27 15:47
tak mi też przysłali ofertę z Makro, nie miałam pojęcia skąd mieli dane ale teraz się już domyślam...

Najnowsze wpisy