Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Ile kosztuje kontrola nad Ciechem?

Jakimczyk: Ile kosztuje kontrola nad Ciechem?

Money.pl / 2007-06-14 08:36
Komentarze do wiadomości: Jakimczyk: Ile kosztuje kontrola nad Ciechem?.
Wyświetlaj:
KKM / 83.6.236.* / 2007-06-14 18:42
Panie Redaktorze! Piętnuje Pan Skarb Państwa, że dba o swój interes ale narusza prawo. Chya dostał Pan tekst już napisany, nawet wiem od kogo. Mogę Pana jednak zapewnić, że podmioty (nie jeden podmiot), które skupowały akcej CIECH dla Rosjan też naruszyły prawo, gdyż faktycznie działały w porozumieniu, a nie powiadomiły o tym. Poza tym było tam jeszcze kilka innych działań, raczej zgodnych z "lewem" niż prawem.
Drewniany Ludek / 85.219.240.* / 2007-06-14 19:47
Kolejny internauta, który czyta wprawdzie pobieżnie, lecz za to szybko podnosi rękę, by zabrać głos. "Czy chodziło o to, by akcji Ciechu nie odkupiła od jednego z wymienionych banków Russkaja Sodowaja Kompania, którą kontroluje Wiktor Wekselberg, oligarcha związany z Kremlem i gość na zeszłorocznych urodzinach Riccardo Fanchiniego, międzynarodowego gangstera polskiego pochodzenia?". Sugeruje Pan coś prorosyjskiego po takim tekście. Trzeba się najpierw wyspać, żeby wziąć udział w debacie.
Skoro ma Pan dowody innego jeszcze naruszenia prawa niż opisane w felietonie, powinien Pan zawiadomić prokuraturę, która może oczywiście być swoim zwyczajem łagodniejsza dla rządzących, więc dodatkowo może Pan zamieścić dowody w Internecie. Wielu tak już uczyniło. Boi się Pan prawdy, którą Pan posiadł. Nie drżyj, Pan, jak zajączek, tylko bierz się do działania.

"
Drewniany Ludek / 85.219.240.* / 2007-06-14 19:49
Poza tym Pańskie dowody dotyczą też działań sprzecznych z prawem w insytucjach finansowych, które nie są związane z rządem, więc na co Pan czeka.
marahh / 83.26.60.* / 2007-06-14 18:25
no dobrze, ale jakie wnioski z tego artykulu powinien wysnuc czytelnik w zwiazku z notowaniami ciechu na gieldzie. Czy bedzie to mialo wply na wycene spolki, czy mozliwy jest zjazd??
No Ducks / 83.21.52.* / 2007-06-14 18:10
ja jeste diałacz moherowy z Naszej Partii
jestem łuczciwy i sprowiedliwy bardzo ale nie bardzo łumiem pisać
czy taki zażąd to musi łumieć pisac
Umie sie za to modlić i chce byc panem na tym ciechu
czy ja sei nadaje ????
a320 / 80.68.235.* / 2007-06-14 08:36
Kompania Węglowa straciła 300 milionów, które mogłaby mieć sprzedając akcje na rynku. Kompania przynosi straty, więc wcześniej czy później, ty podatniku, zapłacisz tę kasę.
Oczywiście za tę stratę nikt nie poniesie odpowiedzialności, bo to jest polityka państwa.
Czy może ktoś oświeci mnie na jakiego grzyba państwu , czyli nam, potrzebny jest ten Ciech?

Odpowiem za was: do niczego. Tak jak do niczego nie potrzebny jest LOT, statki pelnomorskie, lokomotywy i elektrownie i cała kupa zbędnych szmoncesów, na które Kaczyński wyciąga od nas kasę.

Wzystkie kwestie bepieczenstwa załatwić mogą szeroko pojete regulacje antymonopolowe. No to skoro to tak proste to czemu nie? Odpowiedź w artykule o odprawach w TVP

PS Bronek Wildstein ten bojownik o sprawiedliwość, wróg agentów, przyjaciel Pyjasa. Ale w sprawach kasy pragmatyczny jak SLD
MN1 / 80.51.231.* / 2007-06-14 10:01
Dlaczego pragmatyczny jak SLD? Pragmatyczny jak SO jest też dobre. Pragmatyczny jak TKM takoż. Pragmatyczny jak AWS - pamiętacie tych pragmatyków?
Dlaczego nie piszę pragmatyczny jak PO, bo obiecali zwolnienie połowy urzędników.

Najnowsze wpisy