Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: ITI w Trybunale

Jakimczyk: ITI w Trybunale

Money.pl / 2007-03-29 08:01
Komentarze do wiadomości: Jakimczyk: ITI w Trybunale.
Wyświetlaj:
Prawdzic / 87.207.120.* / 2007-12-05 11:32
Pan Jakimczyk zazdrości Panu Sędziemu M.Wyrzykowskiemu talentu i dlatego rozpowiada brednie w prasie.
Panie Jakimczyk ! Radzę się Panu zapoznać z Kodeksem Karnym,gdyż jest to niezgodne z literą prawa.
Chciałabym spytać Pana Jakimczyka,jakie Pan ma oszczędności na koncie i w jaki sposób nabył Pan te swoje akcje?
Jeżeli Pan będzie wypisywał takie herezje o Panu M. Wyrzykowskim to spotkamy się nie w Trybunale Konstytucyjnym Warszawie tylko w Strassburgu.
Pan jako katolik łamie 8 Przykazanie Dekalogu:Nie
mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu ani żadnej rzeczy,która jego jest.
Pecunia non olet Panie Jakimczyk?
Ech! / 83.15.97.* / 2007-03-29 18:21
I co się dziwicie jak z rekomendacji SLD to przecież aferał, to normalne. Ten cały TK to takie ówczesne narzędzie wrogów Polski jak ongiś liberum veto. Latwiej wrogom Polski przekupić jest kilku sędziów TK niż przekupić większość sejmową. Swoją drogą jakąż to postkomuniści konstytucję wypocili dla wolnej Polski, że każdy inaczej ją interpretuje. Każdy h.. na swój strój.
janru / 217.75.58.* / 2007-03-30 09:42
Czytałeś kiedy wykładnie do wyroku TK. Trybunał nigdy nie poddał się wpływom polityków,a sam jest po to żeby oceniać wprowadzane przez sejm i senat prawo czy jest zgodne z konstytucją,jaką by nie była.
Albin_s / 62.121.118.* / 2007-03-29 23:05
Synku . Bierzesz się za komentowanie polityki a z ortografią u ciebie bardzo kiepsko. Widocznie wódz załatwił tobie maturę i teraz grasz tak jak on dyryguje. . Każdy h.. ------ TO SIĘ PISZE PRZEZ CH
AndyBis / 83.31.194.* / 2007-04-19 11:03
A może chodzi o harcerza?
nibla / 83.15.97.* / 2007-03-30 09:25
Co ty Albin jasnowidzem jesteś?
maa / 2007-03-29 18:33 / Tysiącznik na forum
Wyjątkowo trafnie "Ech!"określił się ostatnim zdaniem, nieprawdaż?
inwest-or / 198.28.69.* / 2007-03-29 16:47
Sprawa jest juz znana bodaj z Gazety Finansowej. Ciekawe co na to akcjonariusze TVN i czy ma to związek z wyprzedażą akcji przez osoby zarządzające.
maciarowski / 83.10.136.* / 2007-03-29 16:35
Wy nam Guzowatego - my wam Kornatowskiego. No to oni im Wyrzykowskiego, ale jutro tamci onym guzowate taśmy z Urbańskim, choć pojutrze to może i z Krawczykiem. W każdym bądź razie jest dobrze, szczególnie służbom, które są niezastąpione w dzieleniu się 'intelligence' nie tracąc przy tym IQ
JKM / 212.76.37.* / 2007-03-29 13:48
Polecam stronę www.bochniarz.com
A_J_M / 62.121.118.* / 2007-03-29 10:43
Ziobro nie dał rady odwołać Prezesa TK, to do ataku na rozkaz przystąpiły szmjatławce w rodzaju WPROST. I takie gówna w nim pływają jak szambo-rambo. Mnie juz nic w tym kraju nie dziwi. Bo cóż może zaskoczyć obywatela w tym klerykalnym zadupiu Europy. A jakie jest to zadupuie ? wystarczy popatrzeć na akcję ojca dyrektora w sprawy zmian do konstytucji. Wystarczyło tylko pogrożenie paluszkiem i już Prezydent przygotował nowy projekt zmian do konstytucji zgodny z wytycznymi ojca dyrektora. Ostatni kto zgasi światło w tym zadupiu Euroby będzie św Jurek. Bo on już nawet w nocy świeci i jemu elektryczność nie jest potrzebna. A teraz różne gówna i gówienka z ciemnogrodu wyrzućcie na łamy forum swoje frustracje.
Obserwator! / 89.76.195.* / 2007-03-29 21:52
Nie ulega wątpliwości, iż jesteś miłośnikiem ekskrementów. Ich nazwy przecież odmieniasz przez wszystkie przypadki. Najwłaściwszym więc nośnikiem dla Twoich refleksji jest niewątpliwie papier toaletowy. Mimo wszystko, drogi A_J_M-ie, życzę Ci opamiętania a rozsądek okaleczony nienawiścią powoli wróci do normy.
s z a m b o-rambo / 83.17.92.* / 2007-03-29 10:12
no na pewno pomoże Żakowskiemu nie lustroować się ! Na bank. TK to ostatnia forteca , w której moga się schować zagrożone lustracja komuchy, ubeki i agenci. Stępień już ma chyba napisany werdykt TK w sprawie lustracji. Palestra naukowo-prawnicza tez sie buntuje, pierwszy raz stworzyli taką odezwę. W czasach gdy katowano obywateli moralnie , psychicznie i fizycznie nie byli o b u r z e n i , teraz mają zasadnicze "powody" .
Etyka i moralność juz dawno wśrodowisku przepadła z kretesem. Niech jeszcze Senat UW zrobi spotkanie z Kwaśniewksim i Millerem i odda im pokłony za praworządne czasy , za ministra sprwiedliwości który ukrywał się za immunitetem przed odpowiedzialonościa za spowodowanie wypadku samochodowego i spowodowanie utraty zdrowia poszkodowanej kobiety. Człowiek z ich kasty !
Ale dranie !!!
gelly bon / 83.15.230.* / 2007-03-29 10:07
w temacie jest o TK - najwyzszym urzedzie patrzac na legislacje i prawach do akcji spolki prawa handlowego - czyli jakby nie patrzac cos nieetycznego z punktu widzenia interesow obywateli panstwa ,ktore postrzega TK jako szanowana instytucje prawa. Bo jesli nie, to jutro bedzie tworzone prawo na zlecenie oligarchow.
Reszta - kto napisal , gdzie wydal, skad mial informacje - to dodatek do tematu - takie rozstrzyganie moze doprowadzic do wniosku , ze tylko TRYBUNA pisze prawde i nie ma tam interesow osob trzecich.
marek 19-53 / 83.24.18.* / 2007-03-29 08:21
Biznes powiązany z wymiarem sprawiedliwości, z najwyższą wykładnią prawa - to jest właśnie ów wyśmiany układ, to jest zawłaszczenie państwa.
Stanowisko sędziego w sporach przed TK można przewidywać lub na nie wpływać.
janru / 217.75.58.* / 2007-03-30 09:51
Spróbuj!
maa / 2007-03-29 09:28 / Tysiącznik na forum
Drogi Pissoir, zawłaszczanie państwa także osobista zemsta "prawnika" Ziobry na chirurgu, któremu nie udało sie uratować jego ojca.

O ile sytuację, wywleczoną przez Jakimczyka, dziennikarza tygodniowego brukowca (też post-komunistycznego), jakim zawsze był "Wprost" można usprawiedliwić brakiem sensownego prawa, o czym pisze sam Jakimczyk, to jak Pan usprawiedliwi casus "Zero" - Ziobry?

Myślę jednak, że nie o to chodzi. ITI nolens volens zaczęłą pełnić rolę telewijzjo publicznej, niezależnej od Pisuariatu. Przydałoby się więc jej pomóc, zmienic zarząd, dać kompetentnego dyrektora i wymienić dziennikarzy, nieprawdaż?

Nie byłoby już takich wpadek jak z Begerową!
acomitam / 83.25.220.* / 2007-03-30 07:05
Pan to chyba cały czas zapatrzony jest w SLD. Może warto poszerzyć trochę horyzonty. Ten fragment o publicznej telewizji, która niby pełni TVN (nie ITI) rozbawił mnie do łez. Szczególnie w publicznej roli bryluje TVN24, pardon WSI24.
kminek / 217.97.199.* / 2007-03-29 14:39
To że jest niezależne od Pisu nic nie znaczy. Jest przecież zależna od czegoś (kogoś) innego. Obiektywizmem TVN nie dorasta TVP nawet do pięt. A przecież w TVP są naciski a w TVN przynajmniej teoretycznie niepowinno być.
Nieznajomy / 83.28.225.* / 2007-04-10 10:06
Całkowicie się zgadzam z kminkiem. Tvn za bardzo naciska i pcha w nieswoje sprawy
ozdobaster / 2007-03-30 21:03 / Bywalec forum
Uważasz tak bo zobaczyłeś to w szklanej kuli, czy przedstawisz uzasadnienie tego bzdurnego stwierdzenia ?
jliber / 212.180.147.* / 2007-03-30 12:15
Żadna stacja telewizyjna i żadna gazeta nie jest obiektywna, już przez sam wybór co pokazuje i o czym pisze staje sie subiektywna. Z TVP problem nie jest to ze jest teraz propisuarowska a wczesniej prosldowska w zaleznosci od tego kto jest u koryta, z tym nie mam problemu. Jedyny problem jest z nia ze na swoja dzialalnosc wymusza pieniadze od ludzi ktorzy nie maja ochoty jej ogladac.
maa / 2007-03-29 16:58 / Tysiącznik na forum
TVP jest obsadzona przez pisuarów i jest dla zwolenników PiS.
Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie ściągali abonamentu.
Wprost jest w porządku - nie lubię komuchów-oportunistów UPR-ków i innych dziwnych ludzi, nie kupuję.
Opodatkujcie się na TV-PiS, oddajcie np. Bibliotece Narodowej archiwa byłej TVP - to będzie uczciwe.
Bo na razie musze płacić na pisowskie sieroty po PRL-u nie oglądając jej.
Amadeusz / 62.121.118.* / 2007-03-29 08:01
Niech Pan Jakimczyk zapyta skąd jego szef miał tyle forsy na założenie tygodnika WPROST. Brudy u innych lepiej widać bo najciemniej jest pod latarnią. A zresztą czego ja wymagam od tygodnika, w którym pisze sie tylko to na co Ojciec Dyrektor zezwoli. Zeszliście do poziomu FAKTu a nawet niżej.
Tomasz.S. / 83.7.38.* / 2007-03-30 12:28
Podobno, "WPROST" to esbecka gazeta, ale nie jestem tego pewny.
Floyd / 2007-03-29 09:13 / Tysiącznik na forum
Stare jak świat: Najlepszą obroną jest atak.
askaray / 2007-03-29 08:12 / Bywalec forum
a mi się wprost podoba
Amadeusz / 62.121.118.* / 2007-03-29 09:24
A dla mnie jest to wyjątkowo szmatławe pisemko piszące na zlecenie sprawujących aktualnie władżę. Nigdy nie napisali skąd pochodziło finansowanie solidarności w latach 80-tych (drobne 100 parę mln $ - dług który właśnie spłacamy poprzez udział w obronie amerykańskich interesów), jaką drogą szły te środki i o co tak naprawdę pokłóciły się kaczory z Wałęśą. Nie napisali również o źródłach sfinansowania Radia Maryja i TV TRWAM. To też jest ciekawostka skąd niezbyt bogaty kleryk miał tyle środków aby utworzyć radio i TV. Nie pisali również o takiej spółecce jak Telegraf & Telefon - a była to jednaq z większych afer Porozumienia Centrum.Nienapisali rónież o faszystach z obozu V-ce Premiera itd itd. A ty askaray zajmuj się plotkqami których to pisemko napewno wiele jeszce dostarczy. Redaktor naczelny tego pisemka był kiedyś członkiem KC PZPR i wie jak manipulować takimi jak TY. Powodzenia w czytaniu szmatławców.
Jur 1951 / 83.18.83.* / 2007-03-30 17:25
Zaytaj o finansowanie Walese ,on wie gdzie poszly pieniadze Solidarnosci.Wydaje mi sie mocno ,ze jestes albo smarkaty albo mocno czerwony .Przykro mi,ze jedyna sluszna PO iSLD nie moga decydowac o losie Polakow .Szmatlawcow jest wiecej.To wspaniali dziennikarze TVN i TVN24.Tylko to co oni mowia i prezentuja jest dobre i prawe.
kminek / 217.97.199.* / 2007-03-29 14:41
Amadeusz. Zasmucę cię. I o milionie innych spraw też nie napisali. Lżej ci ?
Amadeusz / 62.121.118.* / 2007-03-29 23:00
Nie jest mi lżej ani ciężej. Jest mi już obojętne co w tym IV klerykalnym zaścianku się dzieje . A pisemka o randze brukowca nigdy mnie nie interesowały.
janru / 217.75.58.* / 2007-03-30 09:53
Nie interesuje cię czy nie czytasz-to ważne.

Najnowsze wpisy