Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Palikot: Zyskuje Rokita, traci Platforma

Palikot: Zyskuje Rokita, traci Platforma

Money.pl / 2007-03-29 09:44
Komentarze do wiadomości: Palikot: Zyskuje Rokita, traci Platforma.
Wyświetlaj:
czekista / 83.17.92.* / 2007-03-30 09:49
kolejny dowód na to, że Po jest zbieranina sflustrowanych gentelemnów, którzy w przeciwieństwie do PiS-u nie chcą rządzić, sprawdzxają się jedynie w opozycyjnym ględzeniu. Komorowski , taki oleksy w platformie, to juz bije wszelkie rekordy zanudzania swoimi durnymi wywodami Polaków. Już czas odejść koledzy do LiD-u . Tam wasza unia wolności, tam wasze komuszki z którymi uzgodniliści Magdalenkę dla Polski. Tam wreszcie wielki człowiek przemian z rekomendacji wielkiego myśliciela Michnika, Czesio Kiszczak, człowiek honoru według naczelnego śmiecia wyborczego. Czyli macie wszystki sobie znanych i lubianych przez was gentli. Śmiało z Odą do Młodości na ustach !
T R A G E DI A
Ile jeszcze artykułów antypolskich opublikuje w prasie niemieckiej wasz frontman Śpiewak ? Ściga sie w ilości z Geremkiem , doradcą wodza wałęsy. ?
Ale towarzycho.
No może te teczki Stasi , do których bedziemy mieli już wkrótce dostęp pomogą nam zrozumiec i wyjaśnić oraz zdobyć dowody na to kta nas tak urządził.
reichstadt / 212.160.132.* / 2007-03-30 08:59
PO już nic nie pomoże. Drugiej takiej partii która kompletnie nic nie ma do zaoferowania, już dawno nie widziałem. Tuska charyzmą jedyną jest jego "r" i nic poza tym. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że gdy Kaczyńscy, kiedy już urządzą Polskę na swoją modłę, to zmienią się w ludzkie paniska.
lon / 83.31.100.* / 2007-03-29 20:39
Program Rokity poznałem parę tygodni temu. Teraz poznałem program Palikota. Wniosek: chyba mu się książka nie sprzedaje. A tak poza tym mógł by zdjąć tego mopa z głowy. Rokita przynajmniej zakłada kapelusz na głowę a nie ścierkę do podłogi.
o kuna! / 83.15.97.* / 2007-03-29 18:08
Regulamin forum
maa / 2007-03-29 19:18 / Tysiącznik na forum
"kto stoi za Palikotem";
"międzynarodówki żydokomunistycznej";
"międzynarodowego gangu";
"idzie na smyczy tych,";
"na grząski grunt";
Zastanawiam się, kim jest człowiek, który to napisał. Język jest żywcem wzięty ze starych dobrych PRL-owskich czasów, używany był przez ówczesną "Trybunę", "Żołnierza Wolności".

Ciekaw jestem, czy to pisior, czy lpr-owiec? Jaki jest wiek tego osobnika? Stawiam na powyżej 60lat, pewnie były członek PZPR.
Choć może być to szczaw wyedukowany na "Najwyższym czasie" lub "Gazecie polskiej" albo "Wproście".
reichstadt / 212.160.132.* / 2007-03-30 08:53
A mnie to nie interesuje, czy młody czy stary, czy z PZPR-owskim rodowodem, czy też rewolucjonista nowszego chowu. Dajcie mi tylko Kałacha.
polmos albo obrzygos / 83.10.136.* / 2007-03-29 17:17
Panie Palikot vel POlmos, jako żywy dowód na potwierdzenie tezy, że nadmiar kasy nie stanowi jedynej kwalifikacji do pierwszej ławki politycznej, nie rozumie, że PO bez JMR to jak wódka bez %. A PO bez Palikota, to PO tylko bez kolejnego quasi-oligarchy
x-trade / 198.28.69.* / 2007-03-29 16:49
Palikotówki się opił, czy co ?
maweric / 193.41.230.* / 2007-03-29 10:18
Uważam, że Pan Palikot ma rację i zgadzam się z nim w zupełności, że PO powinno się wreszcie zająć problematyka zewnętrzną i programową a nie cały czas "drzeć koty" wewnątrz własnej partii, na czym korzysta jedynie sam Rokita. Dlatego też to on z reguły je wywołuje:( Sam bardzo go szanuję i uważam go za wartościowego polityka i człowieka jednak to co wyprawia w ostatnim czasie świadczy jedynie o jego egoiźmie, którego wcześniej potrafił się wyzbyć. Nie wiem, czy pozbycie się go z partii rozwiąże problem ale napewno pozbycie się tego typu sytuacji jakie miały miejsce w związku z jego osoba na pewno.Liczę na PO i mam nadzieję, że następne wybory będą już dla niej wygrane jednak jeżeli w taki sposób będa postepować, to obawiam się że rozczaruję się ponownie, a tego już bym nie wybaczył...i pewnie nie tylko ja.
robkow / 195.136.30.* / 2007-03-29 09:44
Generalnie mozna się zgodzić z tezami wysuwanymi przez Pana Palikota. Dochodze do wniosku, że w Platformie ostatnio zaczyna byc gorzej niżeli w PIS. Tarcia wenetrzne, waśnie, wywlekanie spraw wewnetrznych na zewnatrz zaczyna być żenujące. Partia jaką powinna być PO powinna byc na zewnątrz spójna, a widzę ciągłe rozłamy. Zastosowana metoda "zamordyzmu" zastosowana przez przewodniczącego Tuska może się nie sprawdzić i okazać się może, że w partii nastapić może rozłam. Pan Palikot jest osoba, która może pozwolić sobie na rzucanie różnych haseł, bo nie oszukujmy się stosi za nim kasa, a z nią wszyscy sie liczą. Zastanawiam sie tylko jak osoba, która bierze pieniądze za własny wizerunek udzielony przy kampanii własnej firmy Polmos Lublin (podobno 1mln zł)-czyste wyciągnięcie kasy z firmy-może mówić, że tym razem chodzi jej o dobro PO a nie własne. Rzucanie oskarżeń w momencie publikacji własnej książki jest co najmniej niestosowne, a powiedziałbym nawet głupie.
klebek1 / 212.182.107.* / 2007-03-29 10:11
Z tego co mi wiadomo poseł Palikot sprzedał wszystkie udziały w polmosie i innych firmach. Ma jedynie spółkę venture capital, mającą na celu wspierać lubelską drobną przedsiębiorczość i dodatkowo grube miliony na koncie, więc nie wydaje mi się, żeby jego działania miały na celu zdobycie dodatkowych pieniędzy. Bo po co?? Jego majątek wystarczy dla trzech kolejnych pokoleń. On naprawdę chce zmienić PO i Polskę.
sobie jeden / 83.27.214.* / 2007-03-29 13:27
Klebek...jak ty mało wiesz....PAn Palikot musi odkuć sie za tygodnik, który zbankrutował...a zarazem.../ zresztą po co wszystko mowić..../
kot / 83.30.238.* / 2007-03-29 11:42
nie wystarczy mieć pieniądze żeby być mądrym
. / 2007-03-29 17:01 / ................
zwlaszcza jak sie pali...kot..y
pe / 80.51.240.* / 2007-03-29 12:29
żeby mieć pieniądze, trzeba być mądrym
kot / 83.30.238.* / 2007-03-29 13:52
Żeby kupić Polmos za .... pieniądze Polmosu?
skomentuj .
El Presidente / 212.244.73.* / 2007-03-29 15:04
No właśnie! Żeby tak zrobić - TRZEBA BYĆ MĄDRYM!

Najnowsze wpisy