Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Jakimczyk: Mafia, gaz i śledcze dziennikarstwo

Jakimczyk: Mafia, gaz i śledcze dziennikarstwo

Wyświetlaj:
rene van der psf / 79.188.238.* / 2008-02-14 12:15
no i co z tego ?
jedyna siła , która chciała zrobic z tym porządek została przy wsparciu prywatnych mediów odrzucona. Rodowody tych mediów są publiczną wiedzą.

Nic z tego nie będzie a nowy, pan piekny tego na pewno nie zrobi ! a dlaczego ? to zapytaj się dlaczego do tej pory nie wykazała w swoim oświadczeniu majątkowych dochodów za ubiegły rok ! Nawet Julka z tym się pogodziła, ze Ćwiąkalski nie podlega prawu jak inni.

A wracając do rzeczy , czy jakikolwiek Raport komisji śledczej został sprzytkowany przez prokuraturę, czy coś się dzieje poza łapaniem szefegowych żonierzy z mafijnej sitwy ?

Polska jest cała owładnięta korupocją i układami. Jak ktos ma na przykład działkę rekreacyjną z domem za miastem to wie o czym mówię, będą dotąd ciebie okradać aż wykupisz ochronę jakiejś firmy, a kto zakłada te firmy ?
Ja opierałem się przez 5 lat aż tak mnie złupali, że następnym krokiem by łoby zapewne podpalenie domu, musiałem wykupić ochronę. To co to jest ? Ale to się dziej w cąłej Poslce w wielu obszarach życia. III RP została zbudowana na gnoju i fundamenty już jej przegniły ale strażników tej wielkiej legendy masz u nas bez liku !

tak więc nic z tego nie będzie, temat pożyje 2 tygodnie i uśnie w blogim śnie, a na 40 pietro będą nadal biegać, choć teraz modne są Włochy. Ciekawe czy Wiedeń nadal jest ważny ?
prawiezaranielogo / 83.14.41.* / 2008-02-14 15:44

no i co z tego ?
jedyna siła , która chciała zrobic z tym porządek została przy
wsparciu prywatnych mediów odrzucona. Rodowody tych mediów są
publiczną wiedzą.

Otóż to!
Dodam tylko do tego to, czego nie widzą nawet te nieliczne media przyjazne tamtym reformatorom. A mianowicie otwarcie sporu z nauczycielami i tzw służbą zdrowia. Kto otwiera taki spór musi stracić oparcie społeczne, czy o tym wie czy nie. Dwa fronty wymagające radykalnej reformy. I co? Jak ten superkorzystny stan wykorzystuje nowy rząd mając 4 lata przed sobą? Traci zdobyte przyczółki. Poprzez zwyczajne zaniechanie. Z każdym dniem łatwiejszą do obrony staje się teza, że partie liberalne, w swoim obecnym składzie osobowym, są zdolne tylko do rozkradania i nie robią tego tylko dlatego, że ich wódz rzutem na taśmę (i niepotrzebnie jak sądzę) ogłosił, że będzie walczył z korupcją bardziej niż poprzednik.
MN4 / 80.51.231.* / 2008-02-14 12:34
Panowie K. chcieli ruszyć z posad bryłw świata, a nie potrafili ruszyć tyłka z krzesła. Teraz będzie cię broniło PO przed sitwą.
arch / 2008-02-14 19:57 / Tysiącznik na forum
Pażywiom ,uwidim !
na świecie też się zmienia -
M. Hoenlein, szef „Stowarzyszenia Organizacji Żydowskich” powiedział, że poparcie polityczne w USA dla Izraela jest obecnie u szczytu, ale według niego poparcie to słabnie i coraz więcej Amerykanów postrzega Izrael, jako
[--państwo zbrodnicze i militarystyczne
-(„dark and militaristic”).
Tak więc, popierający Izrael powinni obawiać się coraz większej tolerancji na krytykę Izraela,
w porównaniu ze ścisłą cenzurą,
-która dziś działa za pomocą narzucania ludziom ostrej dyscypliny poprawności politycznej, korzystnej dla Żydów.
w gazecie "Haaretz" -Jerozolima .
dobre / 83.24.252.* / 2008-02-14 19:52
Sitwa ma bronić przed siwtą?
KAP / 2008-02-14 09:58 / Tysiącznik na forum
tabloidyzacja , tabloidyzacja, tabloidyzacja....
MN4 / 80.51.231.* / 2008-02-14 07:33
Mafia w surowcach, to coś czego nie przewidział Al Capone. Mafia w surowcach stała się czymś co przypomina ogólnie zaakceptowany podatek. Gdzie nie ma mafii w surowcach? Jeżeli przyjąć, że kraje arabskie, to jedna wielka mafia, to może na Morzu Północnym nie ma mafii w surowcach.
Jeżeli przyjąć, że mafia żeruje na najgłębszych potrzebach człowieka, to pewnie już mafia włazi w żywność, a czeka nas jeszcze udział mafii w informatyce i nowe metody działnia mafii wykorzystujące mechanizmy zwane "globalozacją".
Z Fantomasem dziennikarz wygrywał, ze Spectrum radziło sobie MI6.
Marqus / 83.18.52.* / 2008-02-14 10:14
co Ty opowiadasz - surowce to rzeczywiście dobro rzadkie ( chociaż często nie niezastąpione ), ale żywność czy informatyka ?? no chyba że masz na myśli mafię zwana dla niepoznaki politykami
Handel wyrokami 1 / 83.21.21.* / 2008-02-14 08:35
Wlasnie w rzadowej informatyce w 100% rzadzi najlepszy "platnik", mordo ty moja , Rycho kRauze !
KAP / 2008-02-14 09:55 / Tysiącznik na forum
a Ty jak zwykle to samo , jak katarynka....
maaa / 83.31.254.* / 2008-02-15 10:37
Tylko Pis realizował polską reację stanu. Reszta nie rozumie, co to jest interes narodowy. Jarosław Kaczyński wyrasta na jedynego męża stanu.
~kazek / 2008-02-14 11:54 / Bywalec forum
KAP - jesteś nieuczciwt.
Tp jest nowa informacja, że Kaczmarek biesiadował z sędziami, prokuratorami (którzy go ścigają, a w każdym razie prowadzą dochodzenie). Wszyscy pamiętamy nagranie pana Kaczmarka - warto to pamiętać. W dzisiejszych czasach nie da się tego zamieść pod dywan, choćby autorzy felietonów omijali te tematy jak ogień.
Jeśli nie wiesz jak to wyglądało to przeczytaj Nasz Dziennik. Informacje są bardzo interesujące.
Czy pamiętasz jak znajdowano telefony gamgsterów z mafii w notatkach sędziwskich - wraca stare.
KAP / 2008-02-14 14:58 / Tysiącznik na forum
lata 90te to byl okres transformacji ustrojowej o 180stopni. naturalne jest z byly i bledy i przekrety. Tego nie da sie w takim okresie uniknac - mozna jedynie minimalizowac. natomiasty przeszlismy przez to i jestesmy w NATO, w UE i gospodarka sie rozwija a bezrobocie maleje. To co jest wazne to to ze sie nam udalo przejsc z komuny do pozycji rozwinietego panstwa Europy szybko i bezkrwawo. Jak wiec widze ciagle polskie narzekanie, plucie i piekielko to mnie trafia. Jasne ze nie wszystko bylo ok ale koncentrowanie sie jedynie na tym jako fundamencie zalozycielskim Panstwa jest nie tylko nie fair ale tez i destrukcyjne.
maaa / 83.31.254.* / 2008-02-15 10:33
Tylko Pis realizował polską reację stanu. Reszta nie rozumie, co to jest interes narodowy. Jarosław Kaczyński wyrasta na jedynego męża stanu.
KAP / 2008-02-15 10:37 / Tysiącznik na forum
oczywiscie: Nato, UE , mediacja na Ukrainie - to przeciez Jaroslaw tab byl jedynym demiurgiem i tak na prawde jedynym . Jakzez moglem nie zauwazyc..... -:::)))
arch / 2008-02-14 19:38 / Tysiącznik na forum
Paczitaj tawariszcz -
"UE: Polska wśród najbiedniejszych "
dobrze że do UE weszła Rumunia i BŁUGARIA BO BYŚMY BYLI NA KOŃCU !

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ue;polska;wsrod;najbiedniejszych,212,0,320468.html

otworzyłem dzisiejszą GW , i odrazu poczułem się lepiej - no i jesteśmy mocarstwem -:)))
KAP- italnie !

Najnowsze wpisy