Forum Polityka, aktualnościKraj

Jarosław Kaczyński: Za pół roku PiS ogłosi nowy program rządzenia

Jarosław Kaczyński: Za pół roku PiS ogłosi nowy program rządzenia

Wyświetlaj:
ojczyste.pl / 77.253.33.* / 2012-10-06 19:21
Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku i zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu żarcia w hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie pijąc kolumbijską kawe słodzoną ukraińskim cukem i... szuka pracy w niemieckiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy i jeżdżę starym trupem???
jerzy3000 / 83.31.221.* / 2012-10-06 19:19
reprezentatywna probka gdzie 21 % olalo sondaz a 31 % powiedzialo ze nie wie - sondaz PiSdzielskiej stacji TV
jerzy3000 / 83.31.221.* / 2012-10-06 19:17
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
JanuszPOlikot / 2012-10-06 19:30 / Tysiącznik na forum
"POezja" w wykonaniu miłośnika Amberidiotów......
abbuuu / 88.199.88.* / 2012-10-06 19:36
januszku jak to nie hitler jak nie wiem
Wernychora 2012 / 83.24.217.* / 2012-10-06 18:42
Cały świat wstryzmuje oddech, czeka na tę chwilę. Zagubiona , bez pasterzy europa czeka na wyprawę krzyżową, czeka na Ojca dyrektora z Torunia. Wodzu już niedługo, Jarosław-Zbawiciel ruszy, drżyjcie narody...
dgen / 2012-10-06 18:31 / Tysiącznik na forum
od poniedziału zacznie się zmasowany atak na PIDS;
kutz, wałesa, olejnik, michnik, wajda, bartoszewski, koszer zeting, polszmat itp. ruszą do ataku - będą wmawiać polakom, że najlepsze co mogło ich spotkać to rządy po a na horyzoncie czai się zło wcielone czyli reżim kaczyńskiego.
będą straszyć aresztowaniami o świcie, posmiewiskiem na całym swiecie, zapaścią gospodarczą a nawet epidemią dawno nie widzianej dżumy.
przez weekend obiektywne sondażownie przeprowadzą badania w kórych po wyprzedza pis już o 12 %, dyżune autorytety będą biadolić nad słabą pamięcią wyborców nie pamietających juz za bardzo "dusznej atmosfery" pisowskiej władzy
alikoret / 81.219.163.* / 2012-10-06 18:21
PO trzeba zmusić do oddania władzy ,najlepiej siłą,bo jak nie to nas zagłodzi.
38357853875 / 85.202.52.* / 2012-10-06 18:15
heheh, kłamczuzek, który szuka ZEMSTY ;PPP
kaczooorrr / 78.88.246.* / 2012-10-06 18:12
W programie będzie ze trzeba walczyć z bezrobociem, wspierać rodziny i przedsiębiorców walka oczywiście z zadłużeniem i z czym to oni nie będą walczyć i kogo nie wspierać bez prognoz skąd pieniądze i jak to wpłynie na gospodarkę. Oczywiście zniosą 67 rok, religia w szkołach będzie za miast języka polskiego a świątynia opaczności bożej dostanie nowe skrzydło. Gdybym miał choc cień szansy że ich program ma sens i polityka bedzie własnie tak wygladała w wydaniu tej parti po przejęciu władzy jak wyglada teraz sam bym na nich namawiał. Tylko prawda jest taka że prezes teraz jest ściśle wyreżyserowany a później powie że to przez kogoś albo przez coś tak mówił. W polskiej polityce po blamażu PO nie ma już na kogo głosować
kaczooorrr / 78.88.246.* / 2012-10-06 19:13
Nowa prawica nie moja bajka, myślałem że PJN da rade ale utknęło w bagienku, Adamowicz się wydawał sensowny ale po głębszym przeanalizowaniu jego działań stracił na atrakcyjności, Potrzebna partia która wspierała by rodzinę ale bez tej pisowskiej ideologi, do tego kto nie jest zna mi to przeciw nam, po prostu brak umiarkowanych z pro dzietnym nastawieniem. Kiedyś wydawał być taka PO ale władza ja zużyła do końca, wydawało sie że jest wiele indywidualności a teraz wydaje się że bez kopnięcia po przez Tuska poszczególnego polityka nic się nie wydarza. Kompletny brak brania odpowiedzialności. Oprócz Gowina który może jeśli chodzi o ideologi nie pasuje mi szczególnie , ale jeśli chodzi o zaangażowanie wydaje się na kogoś któremu zależy. Reszta czeka potulnie na to co wielki wódz wymyśli.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy