Forum Polityka, aktualnościKraj

Jest decyzja sądu w sprawie TV Trwam. Będzie awantura

Jest decyzja sądu w sprawie TV Trwam. Będzie awantura

Wyświetlaj:
andzia1243 / 93.208.205.* / 2013-01-03 00:05
Pani Marzeno Wrobel.....i bardzo sie ciesze i bardzo dobrze ze sadmial przejrzystosc umyslu i wywalil TV Trwam....od kiedy to przekreciaz kombinator finasowy Rydzyk moze byc wiarygodny...nie placi kar i nie rolicza sie na miliony z Urzedem Skarbowym, ukrywa majatek pod wiernych nazwiskami - haha jak ja sie ciesze ze Rydzyka wykopano..w koncu!!!
BUL / 159.205.235.* / 2012-05-27 19:37
ZAKŁAMANIE OSIĄGA APOGEUM !
Robert Roy McGregor / 31.11.213.* / 2012-05-26 19:41
Badanie prawidłowosci procedowania to najbardziej prymitywna forma "umycia Rąk przez Piłata". Sąd nie może nie zauważac faktu, ze jest to jedyna PUBLICZNA telewizja skierowana do odbiorcy masowego Koscioła Powszechnego. Póki co poza jednym wygłópem Palikota 99% ochrzczonych Polaków tworzy ten Koścół.
Nie ma więc podstawy do porównania 16 pozostałych podmiotów i zrównania ich praw. Sa to odmienne celem i przekazem telewizje.
W społeczeństwie demokratycznym nie można eliminować z życia publicznego środka masowego przekazu trafiajacego do blisko 30 mln dorosłych Polaków i młodzieży . Mie można tego wykonać ani dekretem ani prawem bo faktycznie zawsze pozostanie to BEZPRAWIEM. Na bezprawie jest tylko jedna metoda Robić SWOJE i zaskarzyć decyzje administracyjne KRRiTV oraz Postanowienie Sądu Wojewódzkiego do NSA a potem do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Tam się dopiero ździwą gdy dostaną 2 wagony pozwu z podpisami 20 mln Polaków...
ftff / 2012-10-10 13:22
1. Co to jest "Kosciół Powszechny"? Nie kojarzę takiego związku wyznaniowego w Polsce.

2. Nie mogę pojąć, jak ktoś ewidentnie myślący o sobie w kategoriach patrioty może kaleczyć mowę ojczystą - oczywisty element tożsamości narodowej.

3. Ciekawe stwierdzenie: "99% ochrzczonych Polaków tworzy ten Koścół.". Po pierwsze, pominięto fakt, ile to jest procent wszystkich osób mających obywatelstwo Polskie i na stałe przebywających w kraju. Po drugie, na mocy prawa kanonicznego wielu z tych ochrzczonych Polaków objętych jest automatyczną ekskomuniką i trudno ich zaliczać do budulca KK.

4. "2 wagony pozwu z podpisami 20 mln Polaków" - marzenia ściętej głowy. Proszę pokazać, kiedy ostatnio 20 mln Polaków zgodziło się ze sobą w jakiejś kwestii czy wspólnie poparło coś innego niż WOŚP.

5. "W społeczeństwie demokratycznym nie można eliminować z życia publicznego środka masowego przekazu trafiajacego do blisko 30 mln dorosłych Polaków i młodzieży ." - dobre... ale tu chodzi chyba o potencjalne trafianie? Do mnie nic nie trafia - nie mam telewizora. Poza tym, przecież nikt ich nie eliminuje - dalej mogą i będą mogli nadawać w kablówkach i przez satelitę.
DeBLAN / 77.253.36.* / 2012-05-26 11:04
A po co te rydzykowe śmieci? Komu są potrzebne? Wystarczy czarnych w życiu publicznym. Czas wrócić do źródeł - czyli do kościoła. I tyle.
sara1010 / 83.30.21.* / 2012-05-26 08:42
brud, głód i syf. POkraczny ten k-raj.
gtx / 213.238.121.* / 2012-05-26 09:41
Zgadza się ten kraj jest niezwykle pokraczny, ten rząd to czyste nieporozumienie ale na tym tle ten jegomość rydzyk i jego sekta to istny cyrk Monty Paytona. Śmieszy mnie ta krucjata przeciwko osobom mającym inne zdanie niż to "jedynie słuszne" zgodne ze słowami śmiesznego grzybka rydzyka. Retoryka wypowadzi jego popleczników jest taka jak widać poniżej , więc piszę w podobny sposób aby zrozumieli i mogli skomentować dużą ilością minusów. To tak dla zabawy bo i tak mam ich głęboko w .... ( wiecie gdzie !!! ).
@@@ / 195.90.107.* / 2012-06-05 15:06

Śmieszy mnie ta krucjata przeciwko osobom mającym inne zdanie niż to "jedynie słuszne"

To ty sie musisz ciagle smiac kiedy patrzysz w lustro.
josef zawila / 79.239.127.* / 2012-05-25 18:52
W Polsce bedzie spokoj jak wezmiecie wzory z Niemiec. Tutaj ksiadz
jest kims i ma swoje pieniadze, ludzie placa podatek koscielny, oprocz
tego robimy skladki prywatnie na rozne cele. Jakies katolickie telewizje lub modlenie sie w radio to jest absurd. Kosciol jest od modlenia sie.
radio Maryja sciaga pieniadze od biednych ludzi. jak sie ten pan Rydzyk nie wstydzi ? ja jego bym nie nazwal ojcem !!!
Ojciec 4-ki dzieci i 5 wnukow
Josef
GerdKloseOpole / 31.61.34.* / 2012-05-26 10:32
Josef z całym szacunkiem, niestety nie czujesz tematu... w Polsce media służą jedynie słusznej władzy i żadna zdrowa krytyka nie ma szans tam się przebić... cywile nie mają szans, autorzy blogów są aresztowani, jedynie ludzie kościoła mogą w Polsce coś wywalczyć dla Narodu Polskiego, nawet dziennikarze GazetyPolskiej są POniżani i wyszydzani w trakcie pracy - mamy zatem tylko TV TRWAM i RadioMaryja oraz NaszDziennik gdzie pokazuje się machlojki tego tuskiego nie-rządu... kolejny etap demoralizacji społeczeństwa to przeskok na multipleksy cyfrowe po to by niePOsłuszni zostali na LODZIE!!! jest to tyPOwy manewr szczwanej agentury sowiecko-niemieckiej w Polsce tzw. ucieczka do przodu... kto tam będzie się interesował jakimiś maruderami, którzy zostali z tyłu za peletonem!? a wszystko za grube MILIONY NASZYCH POLSKICH ZŁOTYCH!!!
andzia1243 / 93.208.205.* / 2013-01-03 00:11
hahahaha...no zlodziej i hohsztapler Rydzyk wytyka wady takim samym jak on sam.....no wiekszego zaklamania pseudo duchownego Rydzyka nie widzialam przez swe pol wieku.hahahaha
dziadstaryx / 80.50.131.* / 2012-05-25 18:35
Niewątpliwie troska nade wszystko. W myśl - "Dla Twego bezpieczeństwa, zamkniemy Cię za kratkami"...
dgen / 2012-05-25 18:29 / Tysiącznik na forum
jakoś nie jestem zdziwiony !
co prawda reżimowe media o tym nie wspominają ale wg ostatniego raportu Economist Intelligence Unit (jednostka badawcza związana z tygodnikiem The Economist) badającego jakość demokracji w 167 państwach na świecie państwo tuska (kiedyś Polska) zajmuje odległe 48-me miejsce a panujący tu ustrój określa się jako "wadliwa demokracja" (!!!!!!!!!!!!!!).
Ponadto należy wspomnieć , że w rankingu wyprzedzają nas takie kraje jak Jamajka, Trynidad i Tobago, Timor Wschodni i Botswana.
Aż wstyd wspomnieć, że po piętach depcze nam Surinam i Sri Lanka.

Idźmy dalej..............
organizacja Freedom House, działająca m.in. na rzecz praw człowieka oraz przemian demokratycznych na świecie, opublikowała w maju br raport "Wolność Prasy 2011". Tutaj podobnie - tuskolandioa zajmuje 48-me miejsce. Ale niestety : Surinam jest przed nami, podobnie jak Mali i Belize (!!!!!!!!!). Z tyłu czai się zaś taka potęga demokracji jak Vanuatu.

Ale jeszcze Polska nie zginęła.................
Pyclik / 2012-06-10 00:05 / Tysiącznik na forum
Znalazły się się w tym temacie – chyba jakimś przypadkiem - „ gorzkie żale ”, w tekście dgen / 2012-05-25
.Nie bardzo łapię związek miedzy treścią tego postu a tytułową decyzją Sądu w sprawie TV Trwam, ale skłonny jestem się zgodzić, iż stan demokracji mamy fatalny,nawet więcej - że określenie „wadliwa demokracja „ jest bardzo dla nas pochlebne.
Aby się jednak nie zagłębiać w dywagacje nie na temat powiem krótko, co myślę o przyczynach: jest to strach większości przed wizją najpierw PO – PIS, a potem perspektywą IV RP i moralnej niby – odnowy w wykonaniu PIS i jego koalicjantów pod wodzą niby – Prezesa, największego politycznego nieszczęścia Nowej Polski.
Trwa to od kilku lat, coś w rodzaju politycznego stanu wojennego i – jak to na wojnie – nikt nie umie wprowadzić więcej demokracji, lepszych i prawdziwszych mediów, na co większość społeczeństwa godzi się w obawie, iż może wpaść z deszczu pod rynnę, to znaczy pod rządy dla większości absolutnie nie do przyjęcia.
Dalej może to oznaczać rządy PO, jeśli w przyszłości nie trafi się coś lepszego, byle to nie był PIS z jego Prezesem i bliskimi przybocznymi.
Nawiązując do końcówki postu pozwolę sobie zakończyć stwierdzeniem, że właśnie dzięki temu „ Polska jeszcze nie zginęła”.
ftff / 2012-10-10 13:32
Obawiam się, że u nas nawet definicja tego, co to jest Polska i co oznacza, że "jeszcze nie zginęła", jest polem do pyskówek i wzajemnego wymawiania sobie prawa do nazywania się Polakami i patriotami...

Jakoś tym patriotom od siedmiu boleści nie przeszkadza, że pisząc te swoje biadolenia kaleczą język swoich ojców. Kłócą się o jakieś bzdury, zapominając, że np. Żydzi przetrwali całe stulecia bez własnego państwa, dzięki pielęgnacji znajomości własnego języka, tradycji i dziedzictwa kulturowego...
MKMMKM / 109.173.143.* / 2012-05-25 23:20
raporty są prowadzone na zlecenie pod dany tytuł. Zupełnie niewiarygodne. Sam, kiedyś, prowadziłem badania pod wnioski...
Natter2 / 2012-05-25 19:12 / Tysiącznik na forum
Tak, ale na pewno na pierwszym miejscu są USA. Nawet mając ważną wizę potrafią trzymać cię 10 dni w areście deportacyjnym..Za trzy drobne nawet kradzieże w Kaliforni dostaje się dożywocie.Nie mówiąc już o pomylkach sądowych skazanych na karę śmierci.Aj way najbardziej demokratyczny policyjny kraj.
m-53 / 83.31.66.* / 2012-05-25 20:47

w areście

ZA TAKIE BYKI TO DZIESIĘĆ PLAG NA GOŁY ....
Natter2 / 2012-05-25 21:29 / Tysiącznik na forum
się nie obraże masz rację czasem się zdarza w pośpiechu.nie tylko mnie.
gtx / 213.238.121.* / 2012-05-25 17:56
Zakładamy moherowe bereciki i biegniemy pod sejm, pałac prezydencki, sądy wszystkich instancji, siedzibę TVN, dworzec centralny, i do zakopanego. Tam na najwyższy szczt i skaczemy na znak protestu !!!! Hurrrrrrrrrra.........
Oszolomowaty / 79.255.126.* / 2012-05-25 18:50
Płacimy abonamencik an pomedia tuskloandowe, płacimy ..hurrra ...
Andrzej33 / 77.252.179.* / 2012-05-25 17:43
Rada jest luftu. Umieszczanie komentarzy w artykule tylko jednej strony upodabnia redakcję do organu rządowego Białorusi.
3czy / 192.36.80.* / 2012-05-25 18:30
ale jak PiS się wypowiada zawsze jest też komentarz PO. Odwrotnie, rzeczywiście nie działa

Najnowsze wpisy