Forum Polityka, aktualnościKraj

Joanna Kluzik-Rostkowska: Neutralność szkół musi być zachowana

Joanna Kluzik-Rostkowska: Neutralność szkół musi być zachowana

Wyświetlaj:
Jaś / 94.40.109.* / 2014-08-02 07:50
Pani minister ( ministra ? ) powinna zapisać się na kurs polskiej ortografii !
To hańba, gdy dziennikarz i minister edukacji
pisze " chańba " !
Jaki to wzór dla uczniów i nauczycieli...
Krzysztof Iwanowski / 31.61.140.* / 2014-07-30 15:24
Polska nie jest krajem katolickim - jest krajem wyznaniowym!!! PiSlamiści won do Azji [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

bsf / 46.45.103.* / 2014-07-29 07:22
Wróć kobieto do szkoły podstawowej naucz się ortografii !
qaduq / 89.71.130.* / 2014-07-29 02:44
Zdaje się , że neutralność w sferze ideologii i moralności jest zgoła inaczej pojmowana przez oświeconą minister . Nie mam wcale chęci , aby moje młode pokolenie było poddawane eksperymentom wychowania seksualnego i nowościom , znanym w Europie od czasów Platona i Nerona , a kobietom od poetki Safony . Oczekuję , że tylnymi drzwiami nie będzie psuty poziom edukacji , przez zlecanie realizacji nowych projektów z funduszy podatnika , realizowanych przez wspierane i wybrane organizacje . Oczekuję , że każde polskie dziecko w szkole podstawowej będzie miało przynajmniej cztery godziny jednego zachodniego języka i minimum trzy godziny drugiego dowolnego obcego w szkołach ponadpodstawowych . Mam nadzieję , oby nie płonna , że polski nauczyciel dostanie od szkoły instrument w postaci służbowego komputera i zestawu dyskietek , aby mógł w nowoczesnej formie prowadzić zajęcia . I że zostanie zaprzestana praktyka permanentnego likwidowania szkolnictwa powszechnego i pchanie na siłę pieniędzy do wybranych i preferowanych szkol prywatnych . Od lat widzę ten proces obłudy , który zaczyna osiągać apogeum . Piękne słowa nie zasłonią ciemnych stron kolejnych niekompetentnych rządów , szkodliwych dla przyszłości Polski . Nie o take kiedyś chodziło ! Co tam było w postulatach z Gdańska , a potem Solidarności Nauczycieli ? I nie chodzi mi o żadną deklarację wiary , tylko o wiarę w polska szkołę .
:))),) / 159.205.129.* / 2014-07-29 00:51
wyznawców Kościoła Latającego Potwora Spaghetti ta wiadomość od Pani Minister ucieszy zapewne.

Najnowsze wpisy