Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kabaret w Sejmie - kampania przedwyborcza ruszyła

Kabaret w Sejmie - kampania przedwyborcza ruszyła

Obywatel Polak / .* / 2005-05-06 11:37
Wyświetlaj:
patriot / .* / 2005-05-09 08:14
wszystko to gówno, nikt nie chce zamieszaćbo wpadnie w nie po uszy, a tka może utrzyma siena powierzchni - tyle przekrętów co robią politycy to tylko bije na s Rosja... jesteśmy rpawie pierwsi w Europie, tylko ktoś zapomniał dodać - od końca, jeżeli chodiz o sposób rządzenia, korupcję, itp.
Anatol / .* / 2005-05-09 09:39
Piszesz w cały świat tak jak politycy ustawy sejmowe. Też robisz przekręty w wyrazach.
Podsluchujacy / .* / 2005-05-07 19:24
STENOGRAM Z PODSLUCHU...Preziu, no i jak, zgodzisz sie czy nie? ....Marus kurde a jak zdecydowalismy ostatnim razem bo mi sie to juz wszystko pitoli, wiesz strary komisje, palacyki i jeszcze ten cyrk z twoim zrezygnowaniem i ....Preziu, sluchaj ja wiem ze u ciebie z pamiecia kiepsko no to powiedz Olce niech ci zapisze ze ja rezygnuje a ty odmawiasz a co mi tam niech sie gawiedz smieje.....Preziu chlopie tylko pamietaj niech Olka zapisze bo ona tez nic nie moze sobie przypomniec, kurde, nawet starych kumpli z biznesu juz nie poznaje
OPTYMISTA ;) / .* / 2005-05-07 14:03
KABARET ZACZNIE SIĘ OD NOWA :)))
Optymista ;) / .* / 2005-05-07 14:02
A czy myślicie, że coś się zmieni po wyborach??? he he he!!!! :) Będa Ci sami goście w sejmie tylko w innych partiach :)))
zatroskany / .* / 2005-05-07 09:05
Polska za Belki dalej nie będzie się rozwijać,będzie do końca jego i Kwaśniewskiego rządów w regresie.To będzie stracony czas dla wszystkich Polaków.
jb_35 / .* / 2005-05-07 06:43
"Umiera ta kraina i nikt tego nie powstrzyma..." - czyżby te słowa były prawdziwe ???
B@sia / .* / 2005-05-07 05:59
Ja bym dodała jeszcze czas na wyszukiwanie ciepłych posadek z odpowiednim wynagrodzeniem za umiejętności posłowania. Przecież stopa życiowa posłów tak się podniosła , że za 1000 PLN nie będzie się chciało machnąć ręką. A to pprzecież "elyty" i immunitetami.A powinno być tak , zawodówka - do łopaty, średnie - goniec, wyższe - niech szuka , czego chce.
Też Polak / .* / 2005-05-06 13:41
A ja myślę że sejmowa kasa to wspólne koryto , z którego żywią się wszyscy , dlatego odgrywają cyrk , żeby przedłużyć tę farsę i doczłapać do wyborów z pełnymi kieszeniami.
Obywatel Polak / .* / 2005-05-06 11:37
wczoraj Waldemar Pawlak podał sposób w jaki Belka może rozwiązać rząd, wystarczy że wystąpi o wotum zaufania dla rządu i wówczas wystarczy głosów aby zakończyć to marne przedstawienie...Towarzysze: sztandar wyprowadzić,,,, i spalić !!!Teraz POLSKA !!!
Towarzysz / .* / 2005-05-06 12:34
Ha ha ha , nie tak szybko!!Jeszcze mamy czas żeby pomajstrować.Jakieś rozporządzonko, ustawka, prywatyzacyjka, trochę stanowisk.Jeszcze kupa roboty przed nami.Żyć - nie umierać.

Najnowsze wpisy