Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kaczyński - Sprite, Lepper to pragnienie

Kaczyński - Sprite, Lepper to pragnienie

Money.pl / 2006-04-24 08:51
Komentarze do wiadomości: Kaczyński - Sprite, Lepper to pragnienie.
Wyświetlaj:
g prawda / 195.128.113.* / 2006-04-28 16:33
Kaczyński - Pis (czyt. Złoty deszcz), Lepper to ...
Straszna perwersja w tej IV kupce brudu rozwija.
fred / 2006-04-24 18:30 / Bywalec forum
Kto to widział grać w szachy żywymi ludźmi ?
Przez tych Napolionów tylko nędza dla narodów.
Kaja / 83.31.46.* / 2006-04-24 17:24
znowu spekulacje-co będzie, a na razie nie jest.Jeżeli
nie ma kamienia pod ręką , zeby rzucić w Kaczora, to się
tworzy kamień wirtualny. Czym już nas tutaj nie straszyliście?
Ciekawe że umocnienie złotego nie jest zasługą rządu,
natomiast każdy jego spadek oczywiście-jest. Poziom merytoryczny i moralny publicystyki tyPOwy-czyli mierny
ale wierny, nawet za cenę małego plugastwa.
Michal / 213.168.230.* / 2006-04-24 18:18
umocnienie zlotego nie jest rzecza dobra dla Polski szanowny Panie, prosze pomyslec o eksporcie
menda / 83.22.233.* / 2006-04-24 21:47
Umocnienie złotego wcale nie jest rzeczą złą dla Polski, proszę pomyśleć o imporcie ,Szanowny Panie.
ultra / 83.19.227.* / 2006-04-25 22:07
Cokolwiek by nie robiły Kaczory ,Leppery i inne Oszołomy z gospodarką to przez najbliuższe kilkanaście miesięcy nie zrobią jej krzywdy, narazie sama pędzi do przodu i dopiero wtedy bedą, a będą , przedterminowe wybory gdy pojawią się symptomy je j osłabienia czyli na wiosne jak chce PiS ale dopiero następną a do tego czasu udupią Lepperów Giertychów a nawet Tusków i to im przypiszą klęskę gospodarki
deskur / 80.55.141.* / 2006-04-24 11:01
W dzisiejszym ND zamieszczony jest wywiad z Wodzem Jarosławem , który zaczyna się od słów : "Tylko szeroki front sił chadeckich ,ludowych i narodowych jest w stanie zmienić Polskę". J. Kaczyński powtarza tu słynną sejmową wypowiedż wygłoszoną po expose premiera. Z tego wszystkiego wynika ,że prezesowi Kaczyńskiemu nigdy nie było po drodze z PO ( widać wyrażnie ,że wszelkie "rozmowy " prowadzone w tym kierunku przez PiS służyły jedynie do zmylenia elektoratu oraz obciążenia PO odpowiedzialnością za ich fiasko).
Po wszystkich przedziwnych piruetach politycznych PiS nikt nie powinien mieć jakichkolwiek wątpliwości ,że przedstawiona w ND ocena nie jest warta funta kłaków. Cała ta frazeologia ma służyć jednemu celowi-rozpuszczeniu wszystkich ugrupowań ( jeżeli nie w całości to w znakomitej większości) w PiSie. Jest to więc droga , która ma prowadzić do budowania wielkiego imperium PiS a docelowo zawłaszczania przez tą partię państwa .
w / 83.11.254.* / 2006-04-24 19:48
A co w tym złego,że Jarosław Kaczyński nie chciał koalicji z PO może taką miał koncepcję czy dobrze na tym wyjdzie zobaczymy,jeśli PO to widziała i czuła to powinna wziąc co im dawał a dawa dużo i wtedy Kaczynski by się martwi,że ma PO a ich nie chciał.A tak to non stop wy i inne merdia drzecie szaty ,Rokita płacze i co z tego nic czekajmy efektów.A jeśli zbudują lepsze panstwo to chwała im za to bo to nie jest rewelacyjne wiem bo mam do czynienia z przedstawicielem tego państwa czli ZUS-em.
DW / 83.22.233.* / 2006-04-24 22:12
Co w tym złego ,że J. Kaczyński woli jako koalicjanta SO a nie PO? Pewnie nic. Wszystko odbyło się w demokratycznych wyborach i mieści się w porządku prawnym. Chodzi jednak o coś innego. Wcześniej J. Kaczyński odżegnywał się od jakiejkolwiek współpracy z A. Lepperem. Istniała specjalna uchwała partyjna PiSu o nie wchodzeniu w koalicję zarówno z SLD jak i Samoobroną zaś sam Kaczyński twierdził ,że nie ma takiej możliwości aby Lepper objął jakieś funkcje w państwie. Do kompletu należy również dodać słowa prezesa Kaczyńskiego mówiące, że Samoobrona została utworzona przez esbeków. Być może takie postępowanie Panu nie przeszkadza niemniej jednak proszę zrozumieć ,że mnie niestety tak. Wydaje się zresztą ,że nie tylko mnie lecz i wielu innym ,którzy "drą szaty".
Dobek / 83.22.233.* / 2006-04-24 21:52
Ja też mam do czynienia z ZUSem jednak nie wydaje mi się aby nowo tworzona koalicja zbudowała lepsze państwo. Za długo na tym świecie żyję aby mieć jakiekolwiek wątpliwości.
ort / 80.55.141.* / 2006-04-24 08:51
Może wreszcie "ciemny lud " przestanie kupować towary made in Toruń i spowoduje ,że pragnieniem będzie zarówno A. Lepper jak i J. Kaczyński.
DA / 195.225.68.* / 2006-04-24 16:46
Dlaczego "ciemny lud" ma słuchać "oświeconego ORTA" skoro nie wie,że ORT jest oświecony. Mało tego, on tego zupełnie nie rozumie...
Już był ciemnogród i talkie tam w mediach. Wogóle jesteśmuy do bani....
Tylko dlaczego badania stawiają nas w czołówce Europy pod wzgklędem średniego poziomu IQ? Może to IQ należy wyłacznie do PO-wców i SLD-wców? Wszak oświeceni chca być bardzo... Nawet Kita przytaczając Makbeta....Tylko tej jego kapelusik... Może lepszy byłby hełm niemiecki.. od Donaldusia...
A może po prostu ORT wypisuje bzdury...
DW / 83.22.233.* / 2006-04-24 18:24
Twojego wywodu ( przynajmniej na trzeżwo) nie da się zrozumieć. To jakiś bełkot świadczący raczej o tym ,że Ty do grupy Polaków z ponadprzeciętnym IQ raczej nie należysz. Operowanie dziadkiem Tuska ( hełmem niemieckim???!!!) jest może i dobre ale nie na tym forum . Według mnie jest to zwykłe chamstwo a nie wymiana poglądów. Należy chyba w tym miejscu zgodzić sie z Ortem na temat wpływu pewnych mediów na kulturę debaty politycznej w Polsce.
koyot_77 / 193.243.147.* / 2006-04-24 10:58
Jak narazie to społeczeństwo jest pragnieniem a politycy to Sprite niestety.....
kaj / 212.160.191.* / 2006-04-24 16:02
tylko co jest za ta bramą ? i dlaczego chcą znowu wjechać furtką?
I KTO SIEDZI W KOSZU ???????

Najnowsze wpisy