Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński chce ułatwić zakładanie firm

Kaczyński chce ułatwić zakładanie firm

Money.pl / 2011-10-03 17:44
Komentarze do wiadomości: Kaczyński chce ułatwić zakładanie firm.
Wyświetlaj:
andrzej640 / 88.220.102.* / 2012-06-28 20:07
Dla Janka !

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jan_tomaszewski_nie_jest_juz_czlonkiem_klubu_wybitnego_236503.html
ździcho / 87.204.223.* / 2012-03-12 18:00

Ci ludzie, nawet jeżeliby zrzucić te wszystkie biurokratyczne ciężary, nie mają pieniędzy na start

Ten kto ma pieniądze - zakłada firmę, temu kto ich nie ma, pozostaje szukanie zatrudnienia w tej firmie. Kredyt dostanie ten, kto jest wypłacalny, a ten kto nie jest wypłacalny nie dostanie kredytu. Tak zawsze było, jest i będzie, a ten coś smędzi o lukach kapitałowych. Ręce opadają
kasza-lot / 83.17.96.* / 2012-07-20 15:57
Można sterować finansami Państwa robi się to na całym świecie
W Polsce, w okresie międzywojennym udzielano kredyty gwarantowane przez Państwo, ale nasz cudowny Donald Tusk mówi: "ręce i spodnie opadają", a nasze lemingi powtarzają.
rgergedg / 46.113.0.* / 2012-03-15 19:05
a dotacje dla bezrobotnych ? koleżko piszesz już takie kwasy że ręce powinieneś mieć spuchnięte to Ci opadają .
twój kot / 178.216.27.* / 2012-03-12 16:44
Co ty możesz KaczorzePan Premier jest niezależny od takich ja k ty ciemniaków PiSurowskich
celebryta / 178.216.27.* / 2012-03-12 16:42
Ty Kaczor to MOŻESZ się ożenić jeszcze jeśli jakaś bababy cię jesczce CHCIAŁA I ZROBIĆ bachora.Wyrósłby na takiego samego ZŁOŚLIWCA jak ty padalcu
kalu / 85.158.138.* / 2011-10-13 03:36
http://www.youtube.com/watch?v=SBZmrzPXSaM&feature=player_embedded
jakub2 / 87.96.55.* / 2011-10-06 19:09
Cała ta banda rzadząca od 98 r nie ma pojęcie o prowadzeniu działalności gospodarczej ,gdyby ich pensje zależały od importu towarów z Chin po cenach dumpingowych i pozwolenia na sprowadzanie szmat do lumpeksów , okradanie przez banki i obcy kapitał itp. to s...............ny zamknęli by granice przed takim procederem . Niech sobie sam ch...j jeden z drugim zakłada firmę nawet w najłatwiejszy sposób to i tak trafi palcem w d...ę
bulwa... / 79.163.61.* / 2011-10-03 19:41
Zagłoba rozdawał co do niego nie należało... Ten magik to samo. Chłopie może byś rodzinę założył, a nie bzdety opowiadał...
arce / 188.33.154.* / 2011-10-03 19:24
jesli jestescie tacy inteligentni to poszukajcie w iternecie ile firm i zakladow padlo za rzadow kaczynskiegoa a ile za donalda tuska i nie chodzi tu tylko o stocznie
marynarz098 / 2011-10-03 17:44 / Tysiącznik na forum
- Ta książka będzie miała drugi tom, będzie tam jeszcze wiele innych nazwisk - zapowiedział Kaczyński. Jak wyjaśnił, gdy - już po napisaniu - przeglądał Polskę naszych marzeń, doszedł do wniosku, że niektóre charakterystyki nie są właściwe i je odrzucił.

......to jest przegiecie, wyglada ze sam jej nie napisal i nie przeczytal przed wydaniem????
tesa1959 / 2011-10-03 18:03 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
hahahahaha, tak bardzo zaufał swoim ekspertom, no i masz babo placek, ...wydało się ! ! !
jt / 78.9.29.* / 2011-10-03 18:54
I znowu sobie "pogadali jak marynarz z tesą".Przecież potraficie czytać ze zrozumieniem,to dlaczego takie stronnicze komentarze?.
Marynarzu,człowiek czasami dochodzi do wniosku że coś można poprawić,np.napisany tekst(Tobie to się nie zdarza?).A w swoim stwierdzeniu zawarty jest błąd logiczny,gdyby Kaczyński nie przeczytał książki,to przecież zostałaby wydana bez "odrzucenia niektórych charakterystyk".
Tesa,co się wydało?.Gdybym był złośliwy to bym napisał coś po Twoim adresem,co się wydało,ale powstrzymam się od tego.
Coś ostatnio Twoje wpisy są dość prymitywne,czyżby to wynik rosnącego poparcia dla PiS-u?.Wyluzuj,szkoda zdrowia.
jakub2 / 87.96.55.* / 2011-10-06 20:19
Ale ja sie nie powstrzymam bo" tesa1959" to pomiot po komunistyczny i nie wiele wie ,tylko tyle ile jej każą i napiszą , szkoda z nią polemizować , prostak zawsze pozostanie ograniczony umysłowo , co już nieraz jej komunikowałem , ale jest na dodatek uparta , ale cóż i tacy mają teoretycznie prawo sie tu wypowiadać , tym bardziej że im za to płacą . Na szczęście tu już takich znamy
tesa1959 / 2011-10-03 19:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

człowiek czasami dochodzi do wniosku że coś można poprawić,np.napisany
teks

Oczywiście, że pisany tekst powinien podlegać poprawie, ale przede wszystkim przed wydaniem go w formie książki należałoby dokładnie go przeanalizować. jak można napisać książkę, oddać do wydawcy, a potem stwierdzić, że coś nie jest właściwie przedstawione?
doszedł do wniosku, że niektóre charakterystyki nie są właściwe i je odrzucił

Czy po takim stwierdzeniu nie nasuwa się przypuszczenie, że nie jest to książka napisana własnoręcznie? Nie piszę książek, ale zdarza mi się często pisać referaty, opracowania tematów na posiedzenia rady i nigdy nie zdarzyło mi się, abym nie przeczytała tego, co napisałam, przynajmniej trzy razy [za każdym razem coś poprawiam]. Jestem wtedy pewna, że nie napisałam bzdur [nie mówię tu o tym forum, bo tu przelewam na klawiaturę pierwsza myśl].
Coś ostatnio Twoje wpisy są dość prymitywne,czyżby to wynik rosnącego poparcia dla
PiS-u?.

Przestałam brać na poważnie walki na górze, właśnie dlatego, że szkoda zdrowia, a w rosnące poparcie PiSu nie wierzę, chociaż cokolwiek się zdarzy i tak nie będzie dobrze.
jt / 78.8.49.* / 2011-10-03 20:46

Oczywiście, że pisany tekst powinien podlegać
poprawie, ale przede wszystkim przed wydaniem go w
formie książki
A skąd wiesz że "poprawa"tekstu nastąpiła po wydaniu go w formie książki,a nie przed?.

doszedł do wniosku, że niektóre charakterystyki nie są
właściwe i je odrzucił

Czy po takim stwierdzeniu nie nasuwa się
przypuszczenie, że nie jest to książka napisana
własnoręcznie?

Nie,nie nasuwa się takie przypuszczenie,no chyba że komuś co związane z Kaczyńskim zawsze się tak jakoś negatywnie "nasuwa".
tesa1959 / 2011-10-03 21:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

A skąd wiesz że "poprawa"tekstu nastąpiła po wydaniu go w formie
książki,a nie przed?.

Wiem, że refleksja nastąpiła przed wydaniem, ale zbyt późno, aby wstrzymać wydanie, bo wydawca przynaglał. Bez sensu, bo gdybym miała wydac coś, co jest tak ujęte
niektóre charakterystyki nie są właściwe i je odrzucił

na pewno nie zdecydowałabym się na wydanie. to jest po prostu, mówiąc oględnie, niepoważne i nieuczciwe.
jt / 78.8.54.* / 2011-10-04 07:28

Wiem, że refleksja nastąpiła przed wydaniem

Wcześniej piszesz że po wydaniu,teraz że przed wydaniem.Może "nie przelewaj na klawiaturę pierwszej myśli",jak to określiłaś,tylko trochę się zastanów przed napisaniem komentarza,bo się kompromitujesz.

Bez sensu,......
na pewno nie zdecydowałabym się na wydanie
Ok,Ty byś tak postąpiła,a Kaczyński ma prawo do swojego postępowania.


to jest po prostu, mówiąc
oględnie, niepoważne i nieuczciwe.
A co w tym takiego niepoważnego i nieuczciwego?.
tesa1959 / 2011-10-04 07:36 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Wcześniej piszesz że po wydaniu,teraz że przed wydaniem.

W ostatniej chwili, kiedy już miał wydać i wydał, to tak samo jak po wydaniu, bo przecież nie wstrzymał wydania. A ośmieszam się??? Czasem każdy czymś się ośmieszy, ale różna jest tego skala. Bardziej ośmieszył się Kaczyński wydając jednak książkę, w której są niewłaściwe charakterystyki osób.
co w tym takiego niepoważnego i nieuczciwego?.

Właśnie to, że wydał książkę, w której [sam stwierdził]
niektóre charakterystyki nie są
właściwe i je odrzucił
, a nie wstrzymał wydania i nie poprawił.

Kaczyński ma prawo do swojego
postępowania.

Każdy ma prawo do swojego postępowania, ale powinien mieć też świadomość konsekwencji.
jt / 78.8.233.* / 2011-10-04 13:18
No i znowu piszesz farmazony,które Ci się wydaje że tak było,ale nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

W ostatniej chwili, kiedy już miał wydać
i wydał, to tak samo jak po wydaniu, bo
przecież nie wstrzymał wydania.
Książka została wydana bez "niektórych charakterystyk",a więc w innej formie niż wcześniej.Nie ma tam opisu pewnych ludzi,dlatego jest potrzebne uzupełnienie w drugiej książce.
Jak Ty to czytasz że tego nie dostrzegasz?.Czytasz to co chcesz czytać,a nie co jest napisane.To jest charakterystyczne dla kogoś kto jest negatywnie nastawiony do danej osoby czy problemu.
tesa1959 / 2011-10-04 14:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ok, masz rację. Przeczytałam z pewnym nastawieniem, ale teraz przeczytałam dwa razy bez nastawienia i nadal uważam, że są wielkie wątpliwości czy książka została napisana przez Kaczyńskiego
jt / 78.8.239.* / 2011-10-04 18:40

nadal uważam, że są
wielkie wątpliwości czy książka
została napisana przez
Kaczyńskiego
A to niby dlaczego?.
tesa1959 / 2011-10-04 18:56 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Publikacja zawiera m.in. Alfabet Jarosława Kaczyńskiego, będący zbiorem jego przemyśleń na temat osób znanych prezesowi PiS: członków rodziny, współpracowników politycznych itp.

Jeżeli sam spisywałby te przemyślenia [przemyślenia nie są pierwszą nasuwającą się myślą], nie doszedłby do wniosku, że
niektóre charakterystyki nie są właściwe

i nie odrzucałby, a jedynie mógłby coś poprawić w tekście, dopisać, co jest normalne [ ilekroć przepisuje się tekst, zawsze coś się poprawia. Przyjrzyj się rękopisom któregokolwiek z pisarzy - jaki jest pokreślony]. Skoro odrzucił, miał zastrzeżenia co do treści a nie formy, a to sugeruje, że ktoś ubrał w swoje słowa jego przemyślenia, bo inaczej je zrozumiał. Dlatego prezes nie jest zadowolony i odrzuca niektóre charakterystyki. Zastrzegam, że są to moje wnioski, a nie pewność, ale daję jakieś 80 proc. za tym, że są właściwe.
jt / 78.8.239.* / 2011-10-04 19:13
Tak to sobie wyjaśniłaś?,ok.Ja się z tym nie zgadzam.Kaczyński to nie jakiś "chłopek-roztropek",który nie potrafi sklecić dwóch zdań.Nie wiem dlaczego ktoś inny miąłby pisać za niego książkę.Moim zdaniem jesteś nieprzychylnie,a nawet wrogo nastawiona do Kaczyńskiego i dlatego dochodzisz do takich wniosków.
tesa1959 / 2011-10-04 19:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Moim zdaniem jesteś nieprzychylnie,a nawet
wrogo nastawiona do Kaczyńskiego i dlatego dochodzisz do
takich wniosków.

Powiedzmy, że Kaczyński nie jest moim idolem i nie bez podstawy. Nie jestem nastawiona ani nieprzychylnie ani wrogo do żadnego z polityków, ani nawet jakiegokolwiek innego człowieka. Prawdą natomiast jest, że Kaczyński bardziej irytuje mnie swoją postawą i wypowiedziami niż ktokolwiek inny [o nie, Palikot i Niesiołowski chyba stoją wyżej w tym rankingu,a już na pewno na równi], jednak czyny każdego staram się oceniać trzeźwo.
imago / 83.12.132.* / 2012-03-12 16:44
posiadać zdanie to jedno, ale usilne przekonywanie do tego zdania stawia Cię w złym świetle...
tesa1959 / 2012-03-12 16:48 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Niby dlaczego? Bo nie godzę się z przejawami jakiejkolwiek nienawiści?

Najnowsze wpisy