Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński dementuje: Nie ma mowy o abdykacji

Kaczyński dementuje: Nie ma mowy o abdykacji

Money.pl / 2010-09-05 16:07
Komentarze do wiadomości: Kaczyński dementuje: Nie ma mowy o abdykacji.
Wyświetlaj:
emmi / 80.48.224.* / 2010-09-09 17:13
Człowiek stracił chyba rozum uważa się za Króla czy co że mówi abdykacji.
miro&co / 188.33.161.* / 2010-09-06 15:49
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
asdsad / 86.111.97.* / 2010-09-06 00:47
czy media nie maja co robic, tylko pisac o kazdym kroku czlowieka z poparciem biedoty, rencistow i wyznawców 2 zbitych desek ? piszcie lepiej o stanie finansow panstwa i podatkach, zamiast o nic nie znaczacym polityku.
JAG1 / 83.20.207.* / 2010-09-06 00:21
.
Panu Kaczyńskiemu marzy się władza.
Proponuję jakieś stanowisko, np. w Ministerstwie Głupich Kroków.
~Kris / 2010-09-05 23:38 / Tysiącznik na forum)
Mają do zagospodarowania całą sympatię tych, którzy uwierzyli, że Jarosław przestał być Jarosławem.
Ciekaw jestem, co z nią zrobią?
Intuicja podpowiada mi, że Poncyliusz się podporządkuje, ale Pani Joanna jest kobietą... stawiam na to, że nie pochyli głowy przed Jarosławem...
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-05 23:45
Taaaaak, kobiety są nieprzewidywalne.
Szczególnie wtedy, gdy pochylają.
103 / 188.147.65.* / 2010-09-05 23:24
Prezesie. Wybić nielojalnych tak jak uczył ojciec Rajmund kaczynski. Szkoła komusza przydaje się i dzisiaj. Alle jaja.
Jolaa41 / 79.191.254.* / 2010-09-05 23:15
Jestesmy z panem premierem Kaczynskim.
Pozdrawiam
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-05 23:41
Chyba jednak z królem, a nie premierem, skoro mowa o abdykacji?
Premier to by się podał do dymisji, a nie abdykował.
Z szacunkiem
door / 83.12.255.* / 2010-09-05 23:08
Nie mówię o płatnych "komentatorach". http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wstepny;projekt;budzetu;deficyt;40;2;mld;zlotych,12,0,670220.html
pchelek / 2010-09-05 22:41 / Tysiącznik na forum
nigdy nie abdykuja. Historia pokazuje ze takich po prostu strącic trzeba z tronu
inwigilowana / 83.11.26.* / 2010-09-05 22:05
Bardzo dobrze Panie Prezesie. Proszę skontrolować samowolę rodziny posła Cymańskiego w Stegnie.
Może w końcu ktoś się za to weźmie i zaczną być traktowani tak jak każdy przeciętny obywatel .Dość już wyrządzili szkody ludziom.

Re:

Gall# / 178.181.194.* / 2010-09-05 21:56
Świetny tekst i słuszna konkluzja - polecał całość na portalu Salon24.pl
List jest adresowany do członków PiS lecz mam nadzieję, że Pan JK nie ma nic przeciw szerszemu odbiorowi.
a psik / 89.77.4.* / 2010-09-05 21:29
Ogry biją brawo i nie zamierzają go wyrzucić.
SumieniePiSokomuchów / 80.86.201.* / 2010-09-05 19:53
Abdykować to może król, cesarz, car! A do cara/cesarza/króla na szczęście Jarusiowi POrażce Haczyńskiemu jak na razie daleko. Pomimo, że robi wszystko aby jakoś na Wawel się dostać.

Poza tym, nie wiem czy PiSokomuszki przeczytały do końca tekst o zrozumieniu nie wspominając, ale Jaruś POrażka Haczyński wymienia kraje BRIC jako najszybciej rozwijające się.

Rozumiem, że Jaruś POrażka Haczyński chce zamknąć wszystkie związkowe szuje w obozach reedukacyjnych jak ma to miejsce w Chinach - nie wiem, czy Śniadek wie co go czeka :) Ale ja wyjątkowo tę drogę popieram.

Podoba mu się również Brazylia z favelami na przedmieściach a także Indie ze slamsami i świętymi krowami. Czyżby chciał uczynić z braciszka nowego wawelskiego bożka?

Ogólnie przezabawna konkluzja jak na osobę, która Marksizm/Leninizm/Socjalizm ma opanowany w jednym palcu po napisaniu i obronie tak "dobrego" doktoratu.
konkretnie z całej Polski / 91.65.181.* / 2010-09-05 23:54
Jakbyś był na tyle inteligentny żeby zajrzeć do tekstu źródłowego zobaczyłbyś, że słowo abdykacja zostało wzięte w " ". A wiesz co " " oznacza? Czy to przerasta twoje możliwości umysłowe?
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-05 20:21
Tak, niestety, wiele słów się zdewaluowało.
Jeszcze trochę a moja sprzątaczka oświadczy mi , że abdykuje!
Wszak jest królową wiadra, szmaty i szczotki.
Pozdrawiam
SumieniePiSokomuchów / 80.86.201.* / 2010-09-05 21:32
Ale musisz wziąć po uwagę, to co Jaruś po obronie doktoratu wie na pewno, iż - jak twierdził Lenin - nawet sprzątaczka może kierować państwem. Tylko inaczej by się to stanowisko nazywało.

A wracając do Lenina. Jeżeli ktoś chce pooglądać, jak on wygląda obecnie to proponuję stronę:
http://www.funatiq.com/not-so-funny/shocking-images-with-lenins-body/

Jednak odradzam oglądać to przy kolacji.
Sklave / 83.2.33.* / 2010-09-05 20:29

Wszak jest królową wiadra, szmaty i szczotki.

i wbrew pozorom sprzątaczka i dozorca to jedne z najważniejszych osób w firmie ale nie dla ich szefów ????? Pewnie nie będziesz wiedział dlaczego?
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-05 22:36
Szanowny Sklave,
szanuję moich pracowników. Mam od lat wierną ekipę w mojej manufakturze i bez problemu nowych chętnych na miejsce tych, którzy przeszli na emeryturę..

Szkoda, że "nie czujesz cienko" ironii zawartej w mojej wypowiedzi, a dotyczącej "abdykacji" Pana Kaczyńskiego, bo jak słusznie zauważył SumieniePiSkomuchów, słowo "abdykacja " odnosi się do królów, cesarzy, carów, a nie prezesów.

No właśnie, a co może zrobić prezes?
Złożyć wypowiedzenie?
Bo dymisja, to chyba za duże słowo?
Możemy też , prezesa naszej spółdzielni mieszkaniowej odwołać.

Pozdrawiam
niewierzący ateusz / 83.21.243.* / 2010-09-05 20:07
pamiętasz ten swój wpis ?

SumieniePiSokomuchów podatek banki
2010-08-26 17:39:32 | 89.72.165.* | SumieniePiSokomuchów

Większych debilizmów niż PiSokomusze wywody nie słyszałem. Czy te społecznie nieużytki z PiSokomuszej partyjki myślą, że kasa w bankach rośnie jak jabłka na drzewach!? Przecież banki - mając na względzie akcjonariat - przerzucą to na klientów.A kto jest klientem banków:
1. przedsiębiorcy mający kredyty obrotowe/konta itd. A co zrobią przedsiębiorcy - oczywiście przerzucą powiększoną opłatę na klientów,
2. emeryci i renciści - oczywiście ci co nie odbierają renty
przez pocztę - też mają swoje konta, 3. pracujący - to wiadomo.
Czyli ogólnie większość Polaków zrzuci się na to. Jak nie
bezpośrednio - poprzez opłaty bankowe - tak pośrednio w cenie produktów wytworzonych przez producenta.

Przecież to jest jasne jak słońce ale chyba nie dla PiSokomuszej ciemnoty."


napisałem do ciebie wtedy między innymi,byś zbyt ostro nie krytykował pisiorów za propozycję podatku bankowego. bo tusk taki podatek może wprowadzić w przyszłym roku

"Za 2 tygodnie rząd zaproponuje tzw. podatek bankowy
Wtorek, 31 sierpnia (15:35) Aktualizacja: Wtorek, 31 sierpnia (18:28)
- W ciągu dwóch tygodni Rada Ministrów będzie gotowa przedstawić propozycję ustawy wprowadzającej pewną formę podatku bankowego - powiedział podczas konferencji prasowej premier, Donald Tusk."

pokrytukujesz teraz plaffusowską ciemnotę ?
SumieniePiSokomuchów / 80.86.201.* / 2010-09-05 20:14
Nie będę sobie strzępił języka dwa razy na to samo.
Jedna uwaga PiSokomuchu - bo to ci chyba umknęło - PO chce zebrać z tego tytułu 400 mln zł a PiSokomuchy chciały zgarnąć 7 mld. Nawet dla laika z matematyki występuje różnica w ilości zer po cyfrze - pierwszej cyfrze.

Ale widać kochasz moje teksty, skoro je tak uważnie kolekcjonujesz. I stosujesz je jako wrzuty - wyszkolili was nieźle w PiSokomuszym call center. :)

Pamiętaj, żeby je wydać w tomiku teksty zebrane.
Oszołomowaty / 89.229.72.* / 2010-09-05 23:15
Róznica mała POmidorku smieszny - PIS proponował podatek bankowy zamiast podwyżki VAT, a "miszczuniu" Tusiu z nocnikiem Komorowskim (po naradzie z szefem doradców bankowych Bieleckim) dołożą Polakom VAT a od baków wezmą symboliczny podatek od banków (coby już sie ludziska nie szarpały na te "biedne" banki - największe sponsory tej ścierowPOpartii).
na / 83.21.243.* / 2010-09-05 20:22
szkoda papieru

ps. co do kwoty którą PO chce zebrać to też bym się na twoim miejscu nie wypowiadał zbyt pochopnie
SumieniePiSokomuchów / 80.86.201.* / 2010-09-05 20:24
Możesz moje teksty zebrane wydać w necie.
Każdy będzie mógł sobie jest na spokojnie na jej/jego E-Inku przeczytać. A jest co!

Zbieraj je dalej. Może mi kiedyś podeślesz je wszystkie poprzez to forum.
na / 83.21.243.* / 2010-09-05 20:36
nie przeceniaj się,bo się groteskowy robisz. nic nie zbieram , mam wyszukiwarkę i potrafię z niej korzystać, a po tym jak ten twój knot zacytowałem pod wywiadem z Jankowiakiem w mikrofonie money to nawet nie muszę z wyszukiwarki korzystać
tade / 83.2.33.* / 2010-09-05 19:59

Abdykować to może król, cesarz, car!

ale on uważa się za Bonapartego 21- ego wieku
SumieniePiSokomuchów / 80.86.201.* / 2010-09-05 20:04
Hehe,
może być problem, ponieważ Bonaparte abdykował na rzecz syna!
O kocie Jarusia co prawda każdy słyszał ale o jego potomku już chyba nikt.
tade / 83.2.33.* / 2010-09-05 20:16

O kocie Jarusia

Imię noszone przez kota Jarosława stanowi przejaw głębokiego patriotyzmu genetycznego oraz przywiązania do tradycji katolickiej i ma na celu propagowanie tych wartości na arenie międzynarodowej. Anglojęzyczne brzmienie sformułowania "Kot Alik" ("Cat Alik") ma niemal identyczną fonetykę jak słowo "catholic" (katolik).
Prawiezaratrala / 77.254.155.* / 2010-09-05 19:49
Zamiast PAP-laniny lepiej było zacytować:

"Polską nie mogą dłużej rządzić ludzie, których jedynym celem jest pilnowanie interesów
establishmentu i którzy są jednocześnie głęboko przekonani, że w naszym kraju nic tak
naprawdę zmienić się nie da. Którzy nie potrafi ą nawet wykorzystać środków „leżących
wręcz na stole" (środki europejskie po prawie czterech latach, jeśli liczyć uczciwie, są
wykorzystane w minimalnym stopniu), ale za to biorący się za zniszczenie tego, co stanowi
jedyna moralną podstawę funkcjonowania naszego społeczeństwa, czyli religii katolickiej.
Chodzi przy tym nie o kwestie wiary lub niewiary, tylko o świadomość, że to niszczenie jest
jednoznaczne z otwieraniem drogi dla nihilizmu, który swoją twarz pokazuje, atakując w
odrażający sposób krzyż i jego obrońców. W Polsce nie ma bowiem żadnego szerzej znanego
systemu moralnego niż ten wyrastający z katolicyzmu. Dlatego jedyna realną dlań alternatywą
jest nihilizm. Tylko my jesteśmy w stanie się temu wszystkiemu przeciwstawić. Dlatego mamy
prawo i mamy obowiązek zewrzeć szeregi z całym zdecydowaniem, łącząc potrzebę dyskusji z
potrzebą jedności, i zabiegać o to, żeby przyszłe wybory były dla nas zwycięskie."
Anonim z manufaktury / 87.251.238.* / 2010-09-05 21:15
Nie jestem znawcą filozofii, więc posłużę się cytatem, co do istoty nihilizmu.


"- Nie uszanowano niczego i nikogo: powagi miejsca, pamięci powstańców, apelu prymasa, osób prezydenta elekta i sędziwego profesora, więźnia hitlerowskiego i stalinowskiego - pisze na swoim blogu w Onet.pl Wojciech Filemonowicz (SdPL), komentując wczorajsze obchody 66. rocznicy Powstania Warszawskiego na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, podczas których "zwolennicy PiS-u buczeniem i gwizdami witali prezydenta elekta Bronisława Komorowskiego i ministra Władysława Bartoszewskiego". - To już czysty nihilizm. I chyba rzeczywiście "PiS tak musi" - ocenia polityk."


" Główne uroczystości rozpoczęły się wczoraj o godz. 17, lecz już na kwadrans przed Godziną W, pod pomnikiem zjawił się prezes PiS Jarosław Kaczyński, witany oklaskami. Gdy do pomnika podchodził Bronisław Komorowski, "najpierw były nieśmiałe brawa, ale potem już głównie buczenie i gwizdy ..."

... "- To już czysty nihilizm. I chyba rzeczywiście "PiS tak musi". Bo to wynika z natury jego działaczy i sympatyków - ocenia na blogu Wojciech Filemonowicz."

No i co to jest, ten "nihilizm", Państwa zdaniem?

Pozdrawiam
Sklave / 83.2.33.* / 2010-09-05 19:56

, żeby przyszłe wybory były dla nas zwycięskie."

mógłbyś sprecyzować dla kogo bo mam zbyt wiele opcji.
koch66 / 83.2.33.* / 2010-09-05 19:46

Jedno, co mogę dziś powiedzieć, to to, że musimy koniecznie uporać się ze zjawiskiem nielojalności

TO TAK JAK STALINA WSZYSCY SŁUCHALI I UWIELBIALI I WSZYSCY WOBEC NIEGO BYLI LOJALNI.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy