Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Ładne buzie nie przyniosły nam poparcia

Kaczyński: Ładne buzie nie przyniosły nam poparcia

Wyświetlaj:
SumieniePiSokomuchów / 74.55.28.* / 2010-09-25 17:45
... stracił by stanowisko.
Ale on dalej - jadąc PiSokomuszą mową trawą - dzierży ster partii i wyznacza kierunek. Dobrze, że już nie państwa. I to pomimo przegranych czwartych wyborów.

A w okół tłum klakierów w ciągłej gotowości, aby tylko na rozkaz ich pana i władcy, klaskać, składać samokrytykę, wypowiadać słowa uwielbienia czy też oczerniać innych "członków" tej samej partii. Tylko czekają na skinienie towarzysza Jarosława.

Za słabe oklaski, brak samokrytyki lub choć szczątkową samodzielność w myśleniu wylatuje się z partii o czym zaświadczyć mogą: Dorn, Migalski, Zalewski. Ale ta lista jest dłuższa, zdecydowanie dłuższa.

A w partii, takie tuzy intelektualne jak Szczypa, zerrowaty, karski, kurski, jakubiak itd.
Achryt / 79.186.116.* / 2010-12-07 16:28
Pomyliłeś waćpan partię. Pozdrawiam
zxc12 / 83.31.182.* / 2010-09-25 16:05
Takim ludziom ładne buzie w rządzeniu nie są potrzebne. Patriotyzm i profesjonalizm i to co mówi kandydat się liczy. Dla elektoratu Kwaśniewskiego najważniejsze było jak wygląda on i żona a nie to co robi dla Polski. Elektorat Kwaśniewskiego czyj jest teraz nie trudno zgadnąć. Naród leniwy i nie chce zastanawiać się nad sensem wypowiedzi ważne jest widowisko. Zapraszam do kin i cyrków jeśli ktoś lubi. Rządzący to nie aktorzy! To powinni być .... dopowiedz sobie sam. Prawo wyborcy to odpowiedzialność. Poglądy każdego trzeba szanować ale najpierw trzeba je mieć a patrząc na chorągiewki które zwracają się w kierunku który więcej obiecuje w kampanii to jak należy takich traktować? Odpowiedzialni wyborcy????? Uderzmy się w pierś!!!
MYŚLENIE NIE BOLI!!!!!!
tesa1959 / 2010-09-25 16:43 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Naród leniwy i nie chce zastanawiać się nad sensem wypowiedzi ważne jest
widowisko. Zapraszam do kin i cyrków jeśli ktoś lubi. Rządzący to nie aktorzy!

Tu się z Tobą zgadzam, więc jak , nadal chcesz mieć prezydenta co robi szum wokół krzyża przed pałacem Kaczyński bywał tam często z kwiatami, a chyba stać go na podróż do Krakowa, aby tam je złożyć)? Krzyż jest symbolem wiary i miłości i w żadnym wypadku nie powinien być brany do "teatru ulicznego".
zxc12 / 83.31.182.* / 2010-09-25 16:58
Awantury przed krzyżem który mógł stać przed pałacem przez 1rok (zwyczajowy czas żałoby) w niekorzystnym świetle przedstawiły naród polski. Należałoby przypomnieć sobie i zastanowić się kto ta wojnę o krzyż rozpętał. Jaki był cel władzy? W moim przekonaniu odwrócenie uwagi.
Cyrk na arenie politycznej ma za zadanie odwracanie uwagi , dopóki na tapecie były zachowanie Palikota to pół biedy ale jeśli używa się tragedii to coś tu jest nie tak. Od władzy trzeba wymagać więcej. poziom ludzi u sterów władzy jest poniżej poziomu 0
tesa1959 / 2010-09-25 16:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A co do Kwaśniewskiego, to nie ubliżaj Polakom. Był prezydentem 10 lat i byłby dalej, gdyby można było. Uważasz, że to tylko wygląd o tym zadecydował? Za jego prezydentury nie było przepychanek, siadaliśmy przed tv oglądać programy informacyjne bez zdenerwowania, że znów ktoś komuś będzie ubliżał itp. Powiesz, że miał wpadki z niby lekami i całowaniem ziemi, (nie powinno się to zdarzy na wizji), ale dlaczego on miał grać kogoś kim nie był? A kamera szuka wpadek.
zxc12 / 83.31.182.* / 2010-09-25 17:03
Nikomu nie ubliżam , każdy ma prawo mieć poglądy. Najważniejsze żeby je mieć. Nie znajduje zasług Kwaśniewskiego. Po za wyglądem , ładną żoną i gładką gadką NIC
Tego nauczył się w komunistycznej szkole nauk politycznych gdzie manipulowanie masą społeczną to podstawowy przedmiot łącznie z praktykami na których wygłaszało się przemówienia i obserwowało zachowanie masy społecznej. jest w tym mistrzem ale czy to było dobre dla nas???
tesa1959 / 2010-09-25 20:28 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Upłynęło trochę czasu, więc ja też nie pamiętam wielu zasług Kwaśniewskiego, ale 2 kadencje coś mówią.Nasz naród choć awanturniczy, potrafi myśleć. Przypomnij sobie pierwsze wolne wybory: ludzie żyjący w kraju pustych półek i szalonego bezrobocia, do drugiej tury przeszedł Wałęsa i Tymiński, który obiecywał cud gospodarczy. Znalazł się ktoś, kto przygotował konferencję prasową, do której Tymiński nie był przygotowany i jednak przejrzeli na oczy - Wałęsa też nie był wtedy dobrym wyborem, ale innego nie było. A dlaczego przegrał następne? Bo Kwaśniewskiemu chciał podać nogę. O Kwaśniewski mam w pamięci wypowiedź księdza, który był kapelanem w kaplicy prezydenckiej za Wałęsy i Kwaśniewskiego w pierwszej kadencji, a później przeniesiony do mojej parafii. Był u mnie na kolędzie i trochę rozmawialiśmy: bardzo chwalił inteligencję pani Kwaśniewskiej, a o Kwaśniewskim powiedział, że bardzo stara się być ponad podziałami. Bardzo rzadko mu się nie udało i, że jest dobrym prezydentem.
pchelek / 2010-09-25 14:49 / Tysiącznik na forum
musisz tak niemilosiernie pitolic o swietlanej ekonomii Pisdzielstwa.
Czy ktos ci placi za taki belkot
czy ty sam z nieprzymuszonej woli robisz z siebie glupka.
Jak masz slowotok to na mownice.
Tutaj takich bredni nikt nie czyta.
Po proznicy bredzisz.
maciekkkk / 2010-09-25 14:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PiS to nie ma ekonomistów w swoich szeregach, co najwyżej szarlatanów ekonomii
dfsffg / 80.245.182.* / 2010-09-25 16:43
A kto tu mówi o ekonomi ? Nie na temat. Prawfziwy Platfiuut z ciebie
maciekkkk / 2010-09-25 11:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
"ładne buzie" :D
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-25 10:28
a ja tam Jarusiowi jestem gotowy na jego stopach pocałunek tak jak Chrystusowi złożyć?
co się rozumie samo przez się / 87.118.126.* / 2010-09-25 11:24
... zapewne dopiero po konsultascjach z oficerem prowadzącym
żuczko / 83.2.33.* / 2010-09-25 11:39

... zapewne dopiero

jak będzie................
~Kris / 2010-09-25 10:10 / Tysiącznik na forum)
Jeśli szefowie kampanii pana Kaczyńskiego mają odrobinę godności, to odejdą z partii po tej chamskiej i głupiej wypowiedzi.

Żadna inna strategia nie przyniosłaby temu człowiekowi lepszego wyniku w wyborach niż ten, który został osiągnięty. Betonowy elektorat wynosi może 20% wyborców a cała reszta tych, którzy go poparli, to wyłącznie zasługa sztabu wyborczego. Nie mieści mi się w głowie, że można teraz tych ludzi potraktować z taką pogardą jak to właśnie zrobił pan Kaczyński.

Życzę mu szczerze, żeby w następnych wyborach nie miał już obok siebie ani Poncyliusza, ani Kluzik-Rostkowskiej.
babarum / 83.27.235.* / 2010-09-25 13:14
ale ty jesteś mądry! a szkołę podstawową zdałeś?
wóz albo przewóz / 87.118.126.* / 2010-09-25 11:30
a więc życzysz mu naprawdę szczerze, co się w dzisiejszych czasach liczy. Liczy się także, aby wyartykułować konkretnie i bez ogródek podstawowe założenia do zmiany bajzlu w państwo oczyszczone z razwiedki, pozbawione sraczki intelektualnej. Ideologia partii, towarzyszu, to jest oferta skierowana do wyborców. Można ją przyjmować, lub odrzucać. Nie jest to natomiast konkurs piękności, gdzie nagle ruda dochodzi do wniosku, że będzie brunetką i to na dodatek zdatną do wygibasów w formule tańca z gwiazdami.
WYBORCA007 / 79.191.243.* / 2010-09-25 09:34
Nie populistyczne frazesy i zaściankową utopijną wizję opartą o kler i Rydzyka...
babarum / 83.27.235.* / 2010-09-25 13:15
masz dałna ! wiesz o tym? czy rodzice do dziś to ukrywają przed tobą?
ździcho / 87.205.163.* / 2010-09-25 08:40
Czy ktoś jeszcze upiera się przy tym, ze wybory w Polsce są demokratyczne?
tesa1959 / 2010-09-25 07:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ja nie mogę! Kaczyński przyznał się, że to była gra wyborcza, a nie zmiana osobowości. Obarczanie winą za niepowodzenie w wyborach sztabu wyborczego jest (delikatnie mówiąc) nie na miejscu. Przecież to ci ludzie spowodowali tak wysoki wynik, a grali też na emocjach Polaków katastrofą smoleńską - znów Kaczyński kłamie.
fsghfsdhgsa / 80.245.182.* / 2010-09-25 08:36
Faktycznie obarczanie winą sztabu za zrobienie tak dobrego wyniku jest dziwnym zagraniem. Natomiast co do zmian to akurat ja nie chcę by Kaczyński się zmieniał i cieszę się, że jest właśnie taki jaki jest. Uważam to za ogromny jego atut.

Najnowsze wpisy