Forum Polityka, aktualnościKraj

Polacy wciąż najbardziej ufają Komorowskiemu

Polacy wciąż najbardziej ufają Komorowskiemu

Wyświetlaj:
zaiste trzeba to odnotować / 164.133.154.* / 2010-09-25 12:00
.... oraz małżonce jego....
sfera2 / 2010-09-25 11:40 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Największe poparcie dla prezydenta Komorowskiego nie powinno dziwić, już na samym początku swojej prezydentury pokazał że będzie miał własne zdanie w kluczowych sprawach Polski, oraz że pamięta o obietnicach danych w kampanii, jak przywrócenie dawnej ulgi dla studentów.
Tusk daje większości Polaków spokój i poczucie stabilizacji, a to jest ważne dla tej części co osiągnęli stabilizację finansową. Jak widać po rosnącym handlu rośnie poziom zamożności obywateli.
To co może zaskakiwać to stosunkowo wysokie zaufanie do kłamcy Kaczyńskiego, ale prawdopodobnie popiera go ta część społeczeństwa której psuje humor dobra sytuacja sąsiadów, wierząc swojemu kłamcy że każdy bogaty to złodziej i aferzysta, oraz że nie muszą ciężko pracować ponieważ im wszystko i tak się należy.
~Kris / 2010-09-25 10:23 / Tysiącznik na forum)
Komorowski nie jest samodzielnym politykiem, tylko figurantem. Taki był potrzebny, żeby wyrwać kraj z impasu politycznego, i takiego wybraliśmy.
Nie rozumiem po co zastanawiać się nad zaufaniem do niego.
ździcho / 87.205.163.* / 2010-09-25 09:15
Mam obywatelstwo Polskie, ale proszę Money, żeby nie wypowiadał się za mnie w tej kwestii. Ja już sam dobrze wiem komu ufam, a komu nie.
Lumen111 / 93.105.116.* / 2010-09-25 09:09
Po raz kolejny sztucznie kreowana poparcie przez ośrodki ogłupiania społecznego.
Teraz takie wspaniałe wiadomości na wszystkich portalach będą się co róż ukazywały tylko po to by utwierdzić nie przekonanych polityczne że popierając Bronka dobrze robią. Bo my Polacy mu ufamy i nie ważne że nasz kraj traci grube miliardy złotych po przez działalność Donalda z Bronkiem (choć by ostatnia umowa gazowa) ważne że ich popieramy i kochamy za to że naszą ojczyznę poniewierają...

Na marginesie nawet gdyby połowę narodu polskiego wymordował to i tak Polacy mu nadal będą ufać ciekawe czemu?
fgsdhgfsadhfsadhsadgf / 80.245.182.* / 2010-09-25 08:39
Polacy to idioci. Gdy patrzę na wyniki badań opini publicznej do takiego właśnie dochodzę wniosku. Ja rozumiem że można mieć różne poglądy i preferencje, to naturalne. Ale myśleć też nieco należy. Kilka lat temu moi pożal się Boże rodacy uznali Tuska i Marcinkiewicza za największych polskim mężów stanu (!!). Teraz najbardziej ufają Komorowskiemu. Psa bym mu nie dał do popilnowania, bo bałbym się czy sobie poradzi...
sfera2 / 2010-09-25 11:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Każdy sądzi względem siebie, sam jesteś idiotą skoro sądzisz że wszyscy powinni podzielać twój punkt widzenia. Na tle największego kłamcy i bufona jakim jest Kaczyński, inni wypadają całkiem dobrze.

Najnowsze wpisy