Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kaczyński: Nasz kongres przysłuży się Polsce

Kaczyński: Nasz kongres przysłuży się Polsce

Wyświetlaj:
jack7 / 87.205.215.* / 2013-06-30 18:49
Brawo panie Jarosławie...Tychy z Tobą..
krysztofiak1963 / 212.14.10.* / 2013-06-30 18:03
Różnice w poglądach pomiędzy Donaldem Tuskiem reprezentującym PO a Jarosławem Kaczyńskim, który jest przywódcą PiS, najlepiej oddają ich reakcje na skandal oświatowy, który dotknął Polskę w ostatnich dniach. Tusk wraz z Minister Edukacji Narodowej zaprotestowali przeciwko zatrudnianiu w szkołach osób, na których ciąży – pomimo przedawnienia – odium bestialskiej zbrodni na dziecku. Premier wraz z Krystyną Szumilas jednoznacznie wyrazili swój protest w odniesieniu do opisanej przez Mariusza Szczygła sytuacji. Jarosław Kaczyński nie zajął stanowiska w tej sprawie. Co więcej, nikt na Kongresie PiS nie poruszył afery, mimo, że w Sosnowcu (stolicy Czerwonego Zagłębia) zaprezentowano pisowską wizję polskiej oświaty.

http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/674015,jaroslaw-kaczynski-i-renata-krzymuska-ich-zbiezne-wizje-polskiej-edukacji-efektem-kongresu-pis.html
kot_filemon / 90.156.0.* / 2013-06-30 17:33
Jedno jest pewne z takimi politykami jak mamy obecnie nasi przodkowie by się szybko rozprawili, albo podtoczyliby armaty pod sejm, albo przemycili beczki z prochem żeby wysadzić od środka, lub też wzniecili rokosz. Już było tak nie raz w historii że ruskie i niemieckie dupowłazy spieprzały gdzie pieprz rośnie po pomoc i właśnie tego boi się każda władza - zamieszek. Wyzyskiwany Polak siedzi cicho, a bogaty Hiszpan czy Grek protestuje... czasy się zmieniły.
Politycy do wymiany / 79.185.179.* / 2013-06-30 17:04
Jak największy nierób może przysłużyć się Polsce. I to w czasie kryzysu. Potrzebny jest człowiek uczciwy,inteligentny, znający języki obce. Wśród obecnych najważniejszych polityków takich nie ma. Kaczyński przecież nie ma żony ani dzieci, i śpi z kotem. Jest politycznym awanturnikiem. Z roku na rok jest z nim gorzej, także z Macierewiczem. I należy obecność w sejmie ograniczyć do dwóch kadencji. Inaczej będziemy do końca życia oglądać te same nieudolne gęby zmieniające non stop ustawy które sami wcześniej wprowadzali.
pytek. / 81.190.61.* / 2013-07-01 20:51

Potrzebny jest człowiek uczciwy,inteligentny, znający języki obce. Wśród obecnych najważniejszych polityków takich nie ma.

A może Ciebie tam wsadzić na stołek? -Co ???
JanuszPOlikot / 2013-06-30 20:06 / Tysiącznik na forum
Zgadnij kto to POwiedział...?..:):):) Tak..tak ten piłkarz....:):):):)

Główną motywacją mojej aktywności publicznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy. Nawet na pewno...

Mam dość naturalną skłonność, może nawet zbyt perfekcyjnie ją wyszlifowałem – unikania sytuacji, które wiążą się z czymś przykrym albo z wysiłkiem.

Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic niewarte i dlatego są tanio sprzedane.


Bardzo sobie cenię luz. Zawsze kiedy chcę, znajduję czas na piłkę, na małego drinka w dobrym towarzystwie. (...) Tak w ogóle to lubię sobie poleniuchować, nie mam manii prześladowczej, że ciągle muszę coś robić. Na przykład lubię leżeć w łóżku i patrzeć bezmyślnie w sufit
a efekt jak widać / 178.181.139.* / 2013-06-30 19:04
środowisko esbeckie ma faktycznie problem, to trzeba przyznać. Zawsze dawało się wybranych polityków "przekonać",czy też po prostu i zwyczajnie "wyeliminować". Musicie główkować, chyba że wam pomysłów zabrakło, czym by tu jeszcze omamić społeczeństwo. Gdy się analizuje ostatnie 8 lat, to trzeba spolidnie przyznać, że wydaje się, że wykorzystaliście już wszystkie możliwości.
kot_filemon / 90.156.0.* / 2013-06-30 16:32
Kiedy będą wybory planuję iść tylko po swoją kartkę wyborczą, którą spalę w piecu. Niech mają frekwencję, ale obecnie nie ma w Polsce żadnej siły politycznej, która wydobyłaby ten kraj na powierzchnię. Prawie 10 lat po wejściu do Unii, a ludziom żyje się coraz gorzej, tylko centra handlowe przesłaniają obraz nędzy i rozpaczy. Platfusy plus reszta (PSL, SLD, Palikot) - banda oszustów, zdrajców i hochsztaplerów, PiS - z kolei nie ma pomysłu, bo wszystko zostało już pozamiatane, będzie tylko rewizja nadzwyczajna - czyli Smoleńsk, może nawet wsadzą Donka za kraty, ale z biegiem czasu się wszystko odwróci przeciwko nim, bo w ekonomii będzie wielkie G i dalsza emigracja, a co za tym idzie upadek całego złodziejskiego systemu. Później całe to wielkie G. pt. PO jeszcze raz wypłynie na powierzchnię, bo mają dobrą propagandę.

Najnowsze wpisy