Forum Polityka, aktualnościKraj

Kaczyński: Ta władza robi afery i oszukuje ludzi

Kaczyński: Ta władza robi afery i oszukuje ludzi

Wyświetlaj:
Miro, Zbycho i Donek / 130.60.28.* / 2010-11-18 22:47
Nie umieja gospodarowac, lecz tylko potrafia podwyzszac podatki i zadluzac kraj.
Prawdziwy Polak / 213.77.81.* / 2010-11-18 22:08
TO MOŻE MI ODPOWIE CZY JAREK JEST HOMOSEKSUALISTĄ CZY NIE?? MAM PRAWO WIEDZIEĆ JAKO KATOLIK
() / 89.79.216.* / 2010-11-18 23:37
Nie jest, ani więlbłądem też nie jest.
Jarek w przeciwieństwie do ciebie myśli głową anie h...jem
pg1 / 89.206.32.* / 2010-11-18 22:04
moim skromnym zdaniem, nie powinno sie pisac o ludziach, ktorzy tak idiotycznie sie zachowuja jak Kaczynski, i robi im sie reklame, bo nasz naod debilny to i nie zrozumie o co chodzi, w polityce nie wyszlo to moze w Tancu z Gwiazdami wyjdzie hehe
ouh / 46.113.21.* / 2010-11-18 22:54
to twoje jest b. skromne, żeby nie powiedzieć: prostackie zdanie leszcza po zwalcowaniu zwojów mózgowych
yuki / 77.65.58.* / 2010-11-18 20:55
Bliźniaki jako prezydent i premier, a temu się przypomniało o kontroli władzy. Dobre.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-18 21:09

a temu się przypomniało o kontroli władzy. Dobre.

no i przydałby mu się Feliks Edmundowicz
ostatnie hasła, pochodzą z tamtych czasów.
naczytał się Dzieł Wybranych Iljicza
i chce je realizować
Wie że treści w nich zawarte są dobrze sprzedającym się towarem mają dobry poklask
jankess / 178.182.149.* / 2010-11-18 21:07
EURO STUDENCIE czy nie wydaje się tobie ,że ty jeden posiadłeś całą mądrość a inni Polacy to debile chyba myślę ,że jest na odwrót
ts_robson / 78.8.104.* / 2010-11-18 23:59
Chodzi ci o mądrość wydoopconych lemingów???
Buahahahahaha, to by się nadawało na kawał miesiąca.
Polacy zawsze posiadali mądrość, a te rozbiory Polski w naszej storii, to pewnie tak przypadkiem lol
EURO STUDENT / 2010-11-18 20:54
NIE DYGAJ JAREK WSZYSCY O TYM WIEMY ! tylko półgłówki jeszcze wierzą w PO
kpiarz / 83.29.172.* / 2010-11-18 21:58
A tobie Panie Euro Student ile jeszcze tej główki pozostało?:)))
EURO STUDENT / 2010-11-19 06:48
rozumiem że się "podpisujesz" pod moim komentarzem =)
widzisz jak Cię złapałem w sidła prawdy
kpiarz / 83.7.183.* / 2010-11-19 12:49
Chyba nie do końca zrozumiałeś moje pytanie?:)))
kpiarz / 83.7.183.* / 2010-11-19 12:52
Może to zbyt wczesna godzina albo to te twoje studia byle jakie, co? A ty może w Akademii Ojca R. studiujesz, jeśli tak to wszystko jasne:))))
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-18 20:27

To bardzo ważne. Poprzyjcie nas. Zmienimy razem Polskę - mówił.

Oczywiście tylko tę Polskę pod krzyżem, bo reszta zdaniem Kaczyńskiego to ZOMO.

Ta władza robi afery i oszukuje ludzi

Powinno być: "TO władza robi afery i oszukuje ludzi". Każdy, kto był lub jest u władzy, jest totalnie zdemoralizowany. Osoby, które były u władzy, zrobią wszystko, aby do niej powrócić. Osoby, które są aktualnie przy władzy, zrobią wszystko, aby się przy niej utrzymać.
Każda partia, która posmakowała władzy, będzie oszukiwać ludzi.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-18 20:51

Każda partia, która posmakowała władzy, będzie oszukiwać ludzi.

tak było tak jest i tak będzie

Rozbierz rodzaj ludzki zupełnie do naga, a stanie się rzeczywistą demokracją. Lecz jeśli okryjesz się choćby kawałkiem tygrysiej skóry czy krowim ogonem, stać się to może oznaką wyróżnienia i początkiem ustanowienia monarchii.
Mark Twain
sposób jest / 87.118.126.* / 2010-11-18 20:22
robi afery - owszem, oszukuje - owszem, ale wyłącznie kretynów. Inna sprawa, że likwidacja TWN-u oraz GW-nianej, że o Polsacie nie wspomnę, ograniczyłaby znacznie przyrost populacji kretynów w tym kraju.
tade / 83.2.33.* / 2010-11-18 19:57
zgoda ale o tym to dziecko już wie
A co Jarku robiłeś a wcześniej robiliście aby temu zapobiec, rozliczyć
Nic bo taki był wasz PiS-u nadrzędny cel było to wam na rękę.
Teraz kiedy PiS stracił wiarygodność na puste słowa chcecie złapać jak największy elektorat.
Podobny w treści spot, list, orędzie mieli Lenin, Stalin, Hitler, Breżniew......
zostało to tylko zaktualizowane
em96 / 151.80.21.* / 2010-11-18 20:40
A na co mu pozwoliłeś jak wyborca PO, przez te dwa lata nieustannej kontry w Sejmie, po których zdecydowali oddać los w ręce niedojrzałych, naiwnych wyborców PO...
A ci tam ludobójcy, których wymieniasz byli Twoimi i ich wzorcami, tylko ze zbyt intensywnego wpatrywania się w TVN nawet o tym nie wiesz...
tade / 83.2.33.* / 2010-11-18 20:48

A na co mu pozwoliłeś jak wyborca PO

nie obrażaj mnie i nie przypisuj do PO
Czekam kto przyhamuje "wilcze zapędy" Tuska
Jarek miał taką możliwość po wyborach prezydenckich
mógł wiele zdziałać miał swoje pięć minut
i tak to spieprzył wszystko stracił
A teraz długo przyjdzie nam czekać na opozycję z prawdziwego zdarzenia
T. Rozłucki / 46.112.64.* / 2010-11-18 19:38
PLURALISTYCZNE PLUCIE

I jak tu twierdzić, że nie mamy pluralistycznej telewizji. Okazuje się, że w pierwszym tygodniu listopada w telewizji publicznej najwięcej mówiono o PiS-ie. W porównaniu z innymi partiami ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego po prostu zdeklasowało konkurencję.

Zjawisko to zbadał nie byle kto (dla wyborców PO), bo sama Fundacja Batorego. Według jej danych informacje o PiS-ie w porównaniu z innymi partiami zajęły aż 70 proc. czasu antenowego. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska - 14 proc. czasu, na trzecim SLD - 12 proc.. Czyli przychodzimy do domu włączamy Wiadomości i cały czas jest o PiS-ie. Włączamy radio i jest o PiS-ie. Otwieramy lodówkę i jest o PiS-ie. Otwieramy konserwę i tam też jest o PiS-ie. Ha, mamy was - zakrzykną Platformiarze, to najlepszy dowód na demokratyczne i wolne media. Otóż okazuje się, że nie do końca.

Według przeprowadzonych badań aż 84 proc. informacji o PiS miały negatywne zabarwienie. Najlepiej w „Wiadomościach“ mówiono o SLD - 50 proc. czasu, jaki poświęcono lewicy, to informacje pozytywne. O Platformie - 23 proc. W „Panoramie“ w TVP 2 też najwięcej czasu dostał PiS - 43 proc. SLD - 19 proc. PO - 14 proc. I znów - jak w „Wiadomościach“ - informacje o PiS najczęściej były w negatywnym kontekście (85 proc.). W raporcie czytamy, że „Panorama“ przedstawiła PiS jako „partię skłóconą wewnętrznie i niestabilną“. Najlepiej mówiono o SLD (65 proc. wszystkich materiałów) i o PO (58 proc.).

Wychodzi więc na to, że gdzie tylko było można straszono nas PiS-em. To rzeczywiście dane potwierdzające zjawisko postępującej demokratyzacji naszych mediów. Jeżeli demokracja w mediach ma polegać na zgodnym pluciu na jedno z ugrupowań politycznych. W końcu jest to jakieś zjawisko demokratyczne, gdy większość stacji telewizyjnych ostro sekuje prawie połowę widzów, oczerniając ich poglądy polityczne. Trzeba przyznać, że to dosyć skuteczne pranie mózgu, sądząc po sondażach przedwyborczych. Niestety ten kij ma dwa końce. Z jednej strony utwierdzi tylko w niezbyt krytycznych wyborcach PO niechęć do PiS-u, z drugiej umocni poglądy tych, którzy są przekonani, że PO sprawuje rządy dusz jedynie dzięki propagandzie mediów. Nie sposób nie przestrzec przy tej okazji naszych magnatów telewizyjnych, że ta nachalna agitacja wcześniej czy później odbije się im czkawką, choćby w postaci spadku oglądalności oraz zmniejszeniu wpływów z reklam. Nasi włodarze mediów są jednak zadziwiająco pewni siebie, żeby nie powiedzieć bezczelni. Można się jedynie pocieszyć tym, że zwykle taki stan ducha poprzedza upadek.
Oszołomowaty / 89.229.77.* / 2010-11-18 20:16
Do tego nie trzeba badań żadnej fundacji. Takie badania są potrzebne tylko POmidorkom - bez tego "właściwego" przekazu w móżdżku nic nie zakiełkuje. A mi wystarczy tylko przelecieć po kanałach wiodących medi i tak jak piszesz - pierwszy dzień PIS, drugi dzień PIS ... po 4 latach PIS, na portalach tylko PIS. I wtedy wiem od razu, ze coś jest nie tak. Czuje się jak za komuny z pierwszym i drugim programem i Internetem jako "rozgłośnia Wolna Europa". Jedyne co pozostało to tylko czasami popatrzeć na sport i bazować na angielskojęzycznej telewizji.
ts_robson / 78.8.104.* / 2010-11-19 00:04
Dobrze prawi - polać mu.
Eeeee wydoopcone lemingi i tak tego nie zrozumieją.
WSI24 dawno wypaliła im ostatnie zwoje, więc to tak jakby gadać ze ślepym o kolorach
Intronaut / 82.177.194.* / 2010-11-18 19:15
Ehh, miałem na tego typa głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich, ale w końcu nie poszedłem na wybory. Obecnie mam wrażenie, że teraz ten facet wszędzie widzi spisek przeciwko sobie, to jest choroba. Powinien się udać do lekarza. :-/
lezdrubinter. / 79.185.80.* / 2010-11-18 19:45
A może to ty jestes chory, tylko o tym nie wiesz. Idź sie przbadać. Dobrze Ci to zrobi. Przestań ogladać TVN, bo bedziesz miał zmory jak Ryszard C.
kpiarz / 83.29.172.* / 2010-11-18 22:00
Ty, jak widać, to i bez TVN masz "zmory':)))
lezdrubinter. / 79.185.80.* / 2010-11-19 00:11
Ja takich badziwi nie oglądam.

I twardo patrzę na świat. Mnie takie KOnDonki nie nabiorą na obiecankicacanki.
kpiarz / 83.7.183.* / 2010-11-19 12:40
Mnie Prezes K. też nie nabierze na minę cirpiętnika:))) To kłamca pierwszej wody jest i tyle mam do powiedzenia na temat tego konusa zapyziałego:)))

Najnowsze wpisy