Forum Polityka, aktualnościGospodarka

"Kaczyński tupał i machał szabelką". Nie zasłużył na pomnik - twierdzi Wałęsa

"Kaczyński tupał i machał szabelką". Nie zasłużył na pomnik - twierdzi Wałęsa

Wyświetlaj:
polak2 / 80.241.130.* / 2012-02-22 13:04
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.....
u mnie też straciłeś...a starałem się nie patrzeć na info jak czyściłeś swoje teczki....
klapa...
oj coraz mniej ludzi zostaje do których mam szacunek....
dd2 / 90.156.120.* / 2011-04-29 23:37
Kiedyś miałem wielki szacunek dla Pana Wałęsy . Niestety zmniejszał się i zmniejszał . Ale dzisiaj to Lechu przesadziłeś .Dla mnie jesteś już skończony . A po komentarzach widać , że nie tylko dla mnie.
Drań / 93.159.53.* / 2011-04-21 11:50
Szanowni Państwo,

Problem w tym że Pan Lech Wałęsa nie ma pojęcia o polityce
zagranicznej. Z Ukrainą, Litwą, Czechami mieliśmy dużo lepsze
stosunki niż obecnie. Również z USA. Teraz mamy marne stosunki
z Sowietami. Przykład zmiana tablicy przed wizytą Prezydenta
Komorowskiego oraz z słabe USA czy Niemcami. Oni robią co chcą
a my nie robimy nic. Przykład Gazociąg Północny czy kwestia
Wypędzonych. Taki chłopiec słaby do bicia z Polski się zrobił.
Polska była aktywna politycznie jeżeli chodzi o kraje byłego
ZSRR
teraz jest bierna i daje się policzkować bezkarnie. Nie chodzi
o
szabelkę czy tupanie. Choć te słowa są podłe Pana L. Wałęsy.
Chodzi o realną politykę i wizję polityczną, której teraz brak.
Polska w UE nie ma żadnej siły sprawczej. Jesteśmy jak worek
bezwładni bez kierunku dostajemy kopy i jeszcze się uśmiechamy
dla dobra stosunków z Rosją czy Niemcami. A oni dmuchają nas że
głowa mała.

Skoro już o wybitnych ludziach mowa. Do nich Pana nie zaliczam
Panie Wałęsa. Rozumiem spór polityczny z kimś żyjącym ale z
umarłym to głupie i małe. A pomniki brudzą też ludzie mali.

Pana zdanie się dla mnie nie liczy od wielu lat. Wiem i widzę
jakie owoce przyniosła Pana polityka i kim był Pana następca.

Był Pan dobrym przewodniczącym związku ale jeżeli Lech
Kaczyńskim się nie sprawdził, to Pana Prezydentura to dno dna.
(Rów Mariański)
kronikarz z Zielonej Wyspy / 79.188.238.* / 2011-04-21 10:44
"1. Czy pamiętasz , jak w styczniu 1971r. przyznaleś,że na żądanie SB dokonywaleś indentyfikacji
uczestników zajść grudniowych z fotografii i filmu?

2. Dlaczego oklamaleś wszystkich mówiąc o przeskoczeniu plotu,podczas gdy na strajk 14.08.1980r.
zostaleś dowieziony motorówką z Dowództwa Marynarki Wojennej w Gdyni?

3. Jak godzileś swoją katolicką moralność z glośnymi przygodami, o które żona robila ci publicznie
awantury w 1980r ?

4. 9 grudnia 1980r przyznano " Solidarności " pierwszą nagrodę -30 tys.USD. Co zrobileś z tymi
pieniędzmi ?

5. Co zrobileś z 60 tys.USD nagrody szwedzkiej prasy,które mialeś przekazać na Panoramę
Raclawicką,lecz nigdy nie przekazaleś?

6. Czy mieszkanie na ul.Polanki 52 kupileś,czy otrzymaleś w darze i od kogo?

7. W jakiej kwocie Bagsik i inni biznesmeni finansowali Twoją pierwszą kampanię wyborczą?

8 Czy uważasz za wlaściwe, że glowa Państwa lokuje pieniądze w bankach zagranicznych, wbrew
polskiemu prawu?

9 Czy byleś w 1981 r. informowany przez Prezydium MKZ,że M.Wachowski jest kapitanem SB ?

10. Czy Wachowski posiada Twoje zdjęcia ze wspólnych orgii i dlatego nie reagowaleś na jego
poczynania?

11. Czy SB szantażowala Cię ujawnieniem wszczętych postepowań karnych o kradzieże przed Sądem dla
nieletnich i Sądem Rejonowym,wymuszając płatną wspólpracę?

12. Za jakie zaslugi w obozie w Arlamowie przyznano Ci prawo polowania z Kiszczakiem i 5-tygodniowy
pobyt z calą rodziną, gdy innym odmawiano zwykłych widzeń?

13. Czy pamiętasz swoją wypowiedź na Kongresie USA " lokujcie swe kapitaly w Polsce, bo na nędzy i
głupocie można najlepiej zarobić". Czy nadal tak sądzisz?

14. Z jakiej obietnicy wyborczej wywiązaleś się ?

15. Czy teraz potrafisz odpowiedzieć na pytanie A.Gwiazdy z I Zjazdu Solidarności- jak wygląda
dogadanie się Polaka z Polakiem, gdy jeden jest zdrajcą?

16. Kiedy spelnisz publiczne obietnice rozliczenia się z majątku i wskażesz jego prawdziwe źródla,
bo "twoje" ksiązki przyniosly straty? Podobnie z obietnicą wyjaśnienia stosunków z SB ?

17. Czy nie dosyć już klamstw, krętactw, niekompetencji, pazerności, czy Ty naprawdę nie boisz się
Boga, Lechu ?"
fora ze dwora / 79.188.238.* / 2011-04-21 10:38
Żałosna figura z Magdalenki !

rozmawiać z nim mozna tylko przez tłumacza, kompletnie niezrozumiały język
jakub2 / 46.134.119.* / 2011-04-21 01:26
Mam nadzieję że nigdy i nikomu nie przyjdzie do głowy żeby postawić pomnik L . Wałęsie
OBURZONY / 46.134.130.* / 2011-04-21 01:02
to straszne ile w tym czlowieku jest nienawisci i pychy a nagroda NOBLA dla niego byla POKOJOWA
uff, jak gorąco ! / 79.188.238.* / 2011-04-21 10:40
zapytajcie jak sie podzilił nią z SOLIDARNOŚCIĄ ?
Kolporter / 77.253.28.* / 2011-04-20 21:09
Był wykształconym człowiekiem honoru i mocny moralnie - a pan panie Bolek?
jan2 / 79.185.67.* / 2011-04-20 20:39
Panie Wałesa zdradził pan ludzi pracy , miał pan tyle zrobić , a co pan zrobił to pan sam wie .Kaczyński był mały , , a pan móglby zrobić dla polaków dużo. teraz niech pan da spokuj i się nie kompromituje
kruuk / 82.160.255.* / 2011-04-20 20:39
TW Bolek największy mędrzec i polityk świata zjadł wszystkie rozumy a w wyborach 2000r dostał 1 proc poparcia przy 61 proc frekwencji naród jakiś ciemny
Antypisowiec / 89.191.147.* / 2011-04-20 19:36
Panie Wałęsa nie głosowałem na Pana i nie będe. Zgadzam sie w tym przypadku z Panem. Byłem też zdania, ze obydwa kurduple nie nadawali sie nawet na stanowska brygadzisty przy kopaniu rowów. Ja to sie nawet szczerze ucieszyłem, jak kacza doopa "glebła. " o ziemie . A teraz kolej na tego drugiego. Podobnego zdania jest wiekszość Polaków, tylko albo sie wstydza, albo to nie wypada, albo cenzura nie dopusci do głosu.
Drań / 93.159.53.* / 2011-04-19 17:33
Ciekawe czy to też wykasują :))). Mój komentarz poniżej.
mieczman / 2011-04-19 01:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Proponuję Lejbe Kohna, on jest najbardziej zasłużony, czemu w Gdańsku piszą Walesa?, czyżby Kaczyński miał rację o u- dwa i germanizacji?
kri / 83.31.190.* / 2011-04-18 22:22

Rosja nie ucieknie

Lech Kaczyński był najlepszym Pańskim doradcą i to wbrew Panu i wspólnie z Panem i premierem Janem Olszewskim byliście twórcami Krajowego NZZ Solidarność.
Myślę, że u Pana w rodzinie pewnie nie było Tradycji Narodowych, zaś Rodzina Kaczyńskich takie posiada i dlatego reprezentuje inne podejście niezrozumiałe dla Pana.
Obecne Pańskie wypowiedzi sugerują , że jest Pan Agentem Wpływu Rosji. Pan ma mentalność posłusznego żołnierza dlatego Kuklińskiego nazwał pan zdrajcą. Jako strajkujący w stanie wojennym nosiłem biało czerwoną opaskę, broniłem Pana - teraz , żal mi Pana.
Dżentelmen
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy