Forum Forum finansoweInne

Kantory internetowe

Kantory internetowe

m_marek / 2012-04-15 22:43
Korzystał już ktoś z forumowiczów z kantorów internetowych? Sporadycznie wymieniam pieniądze, główne na wszelkiego rodzaju wyjazdy zagraniczne i zastanawiam się czy warto się takimi kantorami zainteresować? Słyszałem ze spred jest często dużo niższy, ale czy nie wymaga to więcej zachodu? Muszę mieć konto walutowe?
Wyświetlaj:
demi / 178.183.72.* / 2018-12-28 13:09
Korzystam i to dość regularnie. Mam konto na Amronet i tam wymieniam bez obaw. Kurs jest bardzo korzystny, niemal taki jak rynkowy. No i obsługują wszystkie banki w Polsce, więc nie musiałam zakładać nowego konta bankowego, żeby móc wygodnie korzystać z kantoru.
ToTylkoJa1 / 2013-05-09 12:29
Witam!
Spread w e-kantorach rzeczywiście jest niższy dlatego jest to jedna z najkorzystniejszych form wymiany waluty. Na pewno korzystniejsza niż w banku i tradycyjnym kantorze.
Oczywiście e-wymiana opiera się na operacjach na kontach bankowych. Musisz posiadać konto złotówkowe i walutowe -najlepiej żeby kantor który wybierzesz miał swoje konta w tym samym banku co Ty. Wtedy taki przelew będzie szybki i bezpłatny (uwaga. niektóre kantory pobierają prowizje niezależnie od tego czy mają konta w tym samym banku co Ty).
Zazwyczaj rejestracja i użytkowanie kantorów jest bezpłatne.
Zajrzyj na www.kantoryinternetowe.pl i sprawdź jaki kantor Ci spasuje.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: