Forum Polityka, aktualnościKraj

Kara dla internauty za wpis po śmierci polskiego żołnierza w Afganistanie

Kara dla internauty za wpis po śmierci polskiego żołnierza w Afganistanie

Wyświetlaj:
ździcho / 212.106.23.* / 2012-11-21 22:14

jego śmierć nie miała związku z działaniami bojowymi.

Oczywiście, ze nie. On tylko wydawał rozkazy. Osobiście nie mordował tamtejszej ludności.
wyraził sympatię dla afgańskich bojowników o wolność

Gdyż oni chcą być wolni. Zatem o te wolność walczą z najeźdźcą (polskim na przykład)
Talibowie w powszechnej opinii międzynarodowej uznawani są za terrorystów

Podobnież blondynki w powszechnej opinii międzynarodowej uznawane są za głupie. Opinia motłochu wyrocznią jest dla jurysdykcji jak widać.
ad1970 / 213.238.81.* / 2012-11-21 21:50
"Talibowie w powszechnej opinii międzynarodowej uznawani są za terrorystów, a ich zachowanie nie ma nic wspólnego z walką o niepodległość"
Oczywiście, że to prawda, podobnie jak terroryści z N.S.Z., walczący z legalną władzą ludową, nie mieli nic wspólnego z walką o niepodległość.
Widziałem nawet taki oficjalny państwowy plakat "Tęp bandytów N.S.Z."
gracz79 / 2012-11-21 21:49 / Bywalec forum
KAZDY POWINIEN MIEC PRAWO WYRAZAC SWOJE OPINIE JEDNAK PIOTR G PRZEKROCZYL GRANICE SMAKU:MOZNA NIE POPIERAC POLSKICH DZIALAN ZBROJNYCH ANI INNYCH DZIALAN ZBROJNYCH ALE BICIE BRAWA KIEDY GINIE MLODY CHLOPAK JEST NIE NA MIEJSCU:PRAWDA JEST TAKA ZE JESTESMY MARIONETKAMI W REKACH AMERYKANOW A CI SIE Z NAS SMIEJA I TRWA TO WIELE LAT:ZASTANAWIA MNIE ILE KRAJOW BY POMOGLO POLSCE KIEDY DO POLSKI WESZLABY,,WSCHODNIA BRAC;;;NATOMIAST KAZDY KTO JEDZIE DO TYCH DZIKICH KRAJOW CHCE ZAROBIC I MA NADZIEJE ZE MU SIE NIC NIE STANIE I ODDUDNI SWOJE POL ROKU:SZKODA MI TEGO ZOLNIERZA BO MIAL PLANY I NADZIEJE NA PRZYSZLOSC
:::::::::::::::::::::POKOJ JEGO DUSZY::::::::::::::
gracz79 / 2012-11-22 01:14 / Bywalec forum
1.BEDE PISAL JAK MI SIE PODOBA A JAK CHCESZ PODAJ MNIE DO SADU haha !!!!!!!!
2 ;;Nie rycz!!!!!!!
ad1970 / 213.238.81.* / 2012-11-21 21:44
powszechną opinię międzynarodową mam w głębokim poszanowaniu jeśli stoi ona w opozycji do mego sumienia
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy