Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kara dla TP SA może wynieść nawet 500 mln zł

Kara dla TP SA może wynieść nawet 500 mln zł

Wyświetlaj:
lelekx / 2007-01-22 19:24 / Walk beside the pony
Zaorać to świństwo i tyle. W regulaminie napisali 48 h od zgłoszenia do fixingu.
Teraz to już jest 48h ale od 26.01.07 .Ludzie!!!! gdzie my żyjemy??? Jaśnie wielmożny Pan Monter przyjdzie i sprawdzi . Uważają nas za małpy i wcale się z tym nie kryją ; ale prawda jest taka że to oni są kretynami t tą swoją czarną magią ichniejszych monterów. Jeżeli na restart Neostrady trzeba czekać tydzień to :
a) JWP Monter jest kretynem bez wiedzy potrzebnej do rzetelnego wykonywania swoich zadań
b)instytucję TPSA trafił syndrom Bizancjum
c)Kartaginę i TPSA trzeba zburzyć i zaorać

PS Nigdy nie kupię akcji Polmosów i TPSA ... Z zasady-nie zadawaj sie z niepasującymi Ci
ByłyKlientTPSA / 83.18.169.* / 2007-01-22 18:53
Czy karę zapłacą TYLKO klienci TPSA? Bo na kogo może TPSA przerzucić karę? Chyba tylko na swoich klientów w następnych rachunkach, bo na "nie swoich" przecież nie może , bo w jaki sposób?
Dla jasności:
1Pytam z czystej ciekawości , bo nie znam odpowiedzi.
2.Nie jest to żadna złośliwość,ale obawa.
3.Nie jestem już klientem TPSA z powodu pazerności TPSA, a zwłaszcza zbyt wysokiego abonamentu.
E...a / 193.243.146.* / 2007-01-19 10:52
Dlaczego TPSA daje reklamy, żeby zakładać Neostradę, jeżeli nie wykonuja takich usług. W grudniu złożyłam wniosek o Neostradę, jednak dostałam odpowiedź, że nie spełniam warunków technicznych. To dlaczego nie ma ogłoszenia, że nie wszystkim moga założyć neostradę? Myślałam, ze będę miała neostradę i dlatego zrezygnowałam z internetu radiowego. Wypadało by mi podać TPSA do sądu.
JoannaK / 83.15.167.* / 2007-01-17 09:05
Ciekawe czemu nikt nie mówi o Netii. Dostałam reklamę,że bez telefonu mi neta podepną. Zadzwoniłam. Jedyne 180 PLN za mc trzeba płacić. Naprawdę chodzi tu o ochronę konsumenta czy może dowalenie tylko 1 konkretnej firmie?
wojcher / 2007-01-17 20:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dowalenie monopoliście który wykorzystuje swoją potęgę i brak (w niektórych miejscach) konkurencji. Jeśli masz netię to masz na pewno możliwość wyboru innego dostawcy (chociażby TpSA), czyli nie musisz się zgodzić na warunki netii
JoannaK / 83.15.167.* / 2007-01-19 09:42
Pewnie że mam. Wybrałam firmę,która bierze 45zł. I nie chce żebym kupiła od niej przy okazji kablówkę albo telefon.
lelekx / 2007-01-22 19:28 / Walk beside the pony
Czy to jest firma tajemna ,czy można poznać jej nazwę-będę wdzięczny niesłychanie...
wojcher / 2007-01-16 21:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli TPSA coś robi w kierunku liberalizacji runku telekomunikacyjnego to znaczy że Streżyńska ma rację, a tym samym TePSA zapłaci kolejną karę za....nierozdzielenie neostrady od internetu. Dzisiaj zadzwoniłem do błękitnej linii z pytaniem, czy mogę mieć abonament socjalny i internet. Odpowiedź była-"NIE", jeśli chcę mieć telefon to muszę mieć conajmniej plan "standardowy". A co ma jedno do drugiego? Jeśli te usługi są rozdzielone to mogę sobie mieszać dowolną konfigurację. Zaproponowałem nawet że dopłacę różnicę kwoty wynikającą z wysokości "socjala" i "kablowego". Nic z tych rzeczy.
Swoją drogą Telekomunikacja "Francuska" to teraz NAJTAŃSZY dostawca internetu. 3 miesiące temu wziąłem neostradę na 3 lata (wcześniej wypowiedziałem umowę z [powodu zmiany regulaminu). Pierwsze pół roku płacę (z abonamentem) niecałe 80 zeta przy prędkości 1024- nie jest źle. Teraz znowu wypowiadam im umowę (z tego samego powodu) i podpisuję kolejną (na 3 lata) bo i tak niedługo ten regulamin się zmieni więc znów ją wypowiem albo odłączę w końcu telefon.
jaki_kwaki / 83.30.115.* / 2007-01-16 19:15
No i co to da? A no nic! Jest to tylko pozoracja działania. Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Tak wygląda strategia działania UKE. Tu potrzeba konkretów, a nie młócenia słomy. W efekcie tych kar Tepsa, a raczej klon FT odbije sobie karę na klientach. A, tak na marginesie, czyich to interesów pilnuje TP&FT? Zdaje się, że zupełnie obcych Polsce, a nawet wrogich. To jest chore od samego początku jak tylko wzięto się za rozwalanie rodzimego operatora jakim była TP. Jak można było z firmy, która zatrudniała po nad 73 tys ludzi i posiadała nowoczesne zaplecze techniczne i socjalne zrobić małego karła? Ciekawe też ile TP płaci za tą podpaskę i literki FT w logo obcemu kapitałowi? Moim zdaniem trzeba by się było dobrać do skóry tym "pseudo wynalacom i specom od prywatyzacji". To oni właśnie doprowadzili do tego, co mamy obecnie i tutaj należało by zadziałać, a nie uprawiać grę pozorów.
wojcher / 2007-01-16 21:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co do zatrudnienia- jak TePSA była prywatyzowana to były jeszcze gdzieniegdzie centrale ręczne, teraz takich nie uświadczysz
jaki_kwaki / 83.30.115.* / 2007-01-16 21:40
Tak, tylko, że Tepsa je sukcesywnie wymieniała kolego i żabojady weszły w końcowym etapie wymiany sprzętu. Ściślej mówiąc na gotowca. A teraz powiedz mi ile to nowych inwestycji powstaje w Tepsie? Nul, czyli ZERO. Wszystko chodzi po sprzęcie, który wtedy wymieniono i tyle. Stąd bierze się brak dostępu do zaawansowanych usług teletransmisyjnych. To znaczy nie wszędzie one są, a jeśli to tylko w dużych miastach i oczywiście w cholernych reklamach, które robią ludziom wodę z mózgu. Nawet głupiej neostrady nie da się wszędzie zainstalować z powodu braku wyposażenia koncentratorów w Stingery. Jeśli oczywiście masz pojęcie o czym piszę. A co do zatrudnienia, to akurat panie, które obsługiwały ręczne centrale właśnie odchodziły na emerytury, lub bardzo nie wiele im do tego brakowało, a nowych na te stanowiska nie przyjmowano już. Tak więc, nie pleć waść bzdur, bo zdaje się, że Tepsę znasz li tylko z naszej TVP i wybiórczej.
wojcher / 2007-01-17 21:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A więc po co TePSA miała zatrudniać te panie które odchodziły na emeryturę, jeśli, jak sam piszesz, centrale ręczne były sukcesywnie wymieniane? Nie wnikam kto je wymieniał, zwracam tylko uwagę, że poziom zatrudnienia to żaden miernik potęgi firmy. A jeśli już tak liczysz to musisz dodać pracowników którzy kiedyś byli pracownikami TePsy, teraz pracują w firmach zewnętrznych
-ochroniarzy (dawniej stróży lub cieciów- jak wolisz)
-techników z pogotowia (Sprint a teraz chyba Łączpol)
-sprzątaczki
i pewnie jeszcze kilka grup o których nie wiem(y).
Ponadto powinieneś policzyć o ile wzrosło zatrudnienie w całym sektorze telekomunikacyjnym (np netii i innych podobnych) a w szczególności w telefonii komórkowej.
Wówczas wyjdzie ci że ta TePSA to marnym pracodawcą był
jacjan / 2007-01-16 17:09
No i już są pieniądze na podwyżki dla nauczycieli.
Teraz Orlen ukarać za przaktyki monopolistyczne to będzie dla lekarzy. A potem KGHM itd.
orest / 83.27.34.* / 2007-01-16 19:22
A emeryci to gips? są jeszcze i inne molochy i wyżeracze pieniędzy które powinne być tym sposobem ukarane, i ułatwić życie emerytów i nie tylko.
Internet jest jedyna radość dla emerytów a skąd mają płacic, Ja na podstawie ogłoszenia, że otrzymamy nieodpłatnie zwiększenie neostrady do 1024, i można zrezugnować z abonamentu telefonicznego,jak się okazało jest to nie aktualne, co jest zgrane! Mam 72 lata ale jak żyje takich manipulacji jak żyje nie doznałem.
Gdzie są fachowcy?
tele3 / 83.18.211.* / 2007-01-16 17:05
czy ta pani to ma obsesje na punkcie tpsa bo to już jest śmieszne co ta pani wyprawia ona już straciła kontrole nad swoimi wypowiedziami co ona nie umie czytać tylko wstyd nam przynosi w uni europejskiej już nawet giełda na jej wypowiedzi nie zwraca uwagi. Pani aniu czes kończyć swoją misje dymisja panią czeka i nic na to pani nie poradzi szkoda a miałem do pani zaufanie
Ryszard G / 83.27.34.* / 2007-01-16 19:08
Bardzo słuszna racja, postawić na jej miejsce kogoś kto ma pojęcia o internecie i nie tylko.
Pani ania nie jest nie do zastąpienia.
Ryszard
jarecki 20005 / 85.198.235.* / 2007-01-16 15:20
Interes Państwa i Polaków kontra Unia Europejska i France Telecome (kiedyś TPSA). Do czego do doszło, smutne.

Pani Aniu cała Polska trzyma kciuki.
miks / 83.27.127.* / 2007-01-16 18:20
Ależ z Pana naiwny jeśli Pan sądzi, że to TP zapłaci karę, zawsze w końcu zapłaci odbiorca końcowy. NIestety, szefowa UKE ma wyraźną obsesję na punkcie TP SA, wygląda to już na prywatną wojnę, a to jest niepoważne. Mam nadzieję, że wkrótce poleci ze stołka, zamiast robić takie zamieszanie. Jakoś nie widać, żeby dobierała się do innych firm telekom., więc uważam jej działania za niesprawiedliwe.
yaroslawek / 2007-01-16 21:21 / portfel / "Krach giełdowy"
Innych firm telekomunikacyjnych? Kogo masz na myśli...? Dialog oraz Netie? W porównaniu do TP to oni leszczami są... A inni to już tylko przyczepki do TP, którzy sprzedają usługi TP oferowane pod własnym szyldem, coś jak Tele2.
dymek127 / 80.48.108.* / 2007-01-16 16:08
na biednego nie popadło. opłaty za neostradę są stanowczo za wysokie. popieram takie działania może zmusi to operatora do zmian cennika
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy