Forum Polityka, aktualnościKraj

kasy fiskalne dla prawnikow

kasy fiskalne dla prawnikow

alantka / 2011-05-02 10:28
Od 1 maja kasy fiskalne są także u prawników. Czy uwazacie, ze to wzrosnie wiarygodnosc tego zawodu?
Wyświetlaj:
Bozena Zła / 79.184.61.* / 2011-05-04 15:03
ludzie trzymajcie mnie... a nie mozna fiskalizować i tych i tych??? jakaś dziwna argumentacja przez wykluczenie. Spokojnie krok po kroku... ja uważam się przyczyni do wiekszej przejrzystości. Jestem prawniczką ! kupiłam program do zarządzania kancelarią (legal Office PL), kupiłam drukarke fiskalną, posatwie ją tak żeby każdy widział, zamierzam też wysatwic kartkę że w związku z nowymi przepisami ceny u mnie nie wzrosły! myslę, że p[odziała to na moja korzyść, chcę żeby klienci do mnie wracali.
ździcho / 77.254.242.* / 2011-05-02 12:53
Z pewnością nie. Fiskus nie jest strażnikiem etyki zawodowej, tylko pieniędzy. Ja myślę, że fiskus zdziałałby więcej w parafiach rzymskokatolickich, niż w prawie. Starsze panie mogłyby wówczas więcej odłożyć ze swoich emerytur na swoje własne potrzeby.
Botycki / 178.42.14.* / 2011-05-04 15:14

iskus zdziałałby więcej w parafiach rzymskokatolickich,

Od parafii rzymskokatolickich to ty się odkoleguj koniu jeden. Gdybyś miał cokolwiek wspólnego z religią, to wiedziałbyś ignorancie, że Kościół Rzymskokatolicki nie pobiera od nikogo zadnych opład, tylko wierni dobrowolnie i z serca do wspieraja finansowo. Tylko po co ja to tumaczę takiemu marksistowsko-leninowskiemu troglodycie...

Najnowsze wpisy