Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Katarczycy wchodzą w stocznie? Dziś odpowiedź

Katarczycy wchodzą w stocznie? Dziś odpowiedź

Wyświetlaj:
adam michn. / 80.54.34.* / 2010-05-03 21:51
ze chce wziasc te stocznie od PO.A jakby sie znalazl jakis Polski inwestor chcacy za te same pieniadze kupic te stocznie,to na zbity pysk przegonic dziada!!!co mu sie zachciewa !!! toto nie moze byc tak zeby polok w polsce mial prawo poskie stocznie kupic!!!!!!PO nigdy w zyciu na to sie nie zgodza!!!a arabowii to to tak tak i jeszcze po dupie araba calowac beda!!!!
dareg / 217.98.12.* / 2009-08-31 11:17
PRowcy premiera dostali dodatkowy czas aby przygotowac wiarygodne alibi dla nieudolności tego rządu

od dzisiaj mamy nowe powiedzenie:
" dogadywac się jak PO z Katarczykami"
dsfsdfsdf / 79.175.201.* / 2009-08-31 09:11
gra na zwłokę. Ktos ma w tym interes. i to niezły . Norwegia chciała budowac w Szczecinie statki i co?? Za bardzo wiarygodna była?
janiszek72 / 2009-08-31 09:09 / Tysiącznik na forum
Farsa i największa żenada prywatyzacyjna dobiega końca. Pieniędzy jak nie było tak dalej nie ma. Polska podnieca się zielonym kolorkiem na mapie Europy. W przyszłym roku sytuacja może się diametralnie odwrócić i to Europa będzie w zieleni, a Polska jako jedyna w czerwonym kolorku. Wtedy rząd Donalda Tuska i jego wierne media będą musiały dopasować stosowną bajeczkę i śpiewkę do otaczającej nas wspaniałej sytuacji. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
kil / 81.190.102.* / 2009-08-31 09:57
Najlepiej wszystkie winy za lata zaniechań zwalić na Tuska. A stocznie już od 20 lat powinny być prywatne. A nie ciągle pchać w nie miliardy zł pieniędzy podatnika bezcelowo. I tyle.
niwzab / 77.253.16.* / 2009-08-31 10:15
Ciągle słyszę to samo... a może chodzi o to aby po 4 latach nie mówić kto czego nie zrobił, tylko co zrobił ! Jeżeli PO jest naprawdę takie dobre, to niech to pokaże, wtedy może mnie przekonają i na nich zagłosuję... 20 lat to kupa czasu, mam dość słuchania o ubekach, teczkach, komuchach - chcę aby moje dzieci żyły w normalnym kraju bez kompleksów i ciągłego wytkania palcami Polaków jako złodziei. Chcę aby stosunki z każdym z sąsiadów były dobre (nie koniecznie najlepsze).... aby dzieci moich dzieci nie martwiły się czy będą miały z czego opłacić przedszkole, kupić książki, itp. żądam normalności - nie cudów - wtedy znów zacznę chodzić na wybory !

Najnowsze wpisy