Forum Polityka, aktualnościGospodarka

KE opóźnia decyzje o darmowych pozwoleniach na emisję CO2

KE opóźnia decyzje o darmowych pozwoleniach na emisję CO2

Wyświetlaj:
Tadeusz W. / 77.45.44.* / 2012-01-19 21:24
Jak to wprowadzą to koniec z polnische wirschaft - czyli gospodarką która mimo nibyrozwoju trwoni beztrosko pieniądze z budżetu. A wówczas kto tu zostanie ten zdechnie z głodu. Jak można było przyznać nam organizację mistrzostw! Przecież to będzie ogromny wstyd i kosmiczna propaganda sukcesu , przy której nawet Gierek blednie jak cienki Bolek !!! A co nie?! A od kiedy wiadomo, że stadiony są byle jakie i mają niedoróbki? A drogi szybkiego ruchu, a autostrady , a dziadowska pseudobaza hotelowa? A co robią parlamentarzyści - a zajmują się wadliwą ustawą o lekach, katastrofą smoleńską ,i wypoczywają na nartach. Ja jak mam nóz na gardle to spędzam w firmie noc sylwestrową bo kolejny raz mi zafundowano zmianę stawek VAT - w tym czasie królowie życia piją drogiego szampana, żrą drogie przystawki w drogich garniturach a jak będą mieli kaca to lekarze z lecznicy rządowej przyjmą i załatwią ich bez kolejki i leki będą bez walenia pieczątką w czoło. Oto dlaczego warto wyłożyć każde pieniądze aby dostać się do raju zwanego korytem.
jakotakowidzi / 85.222.86.* / 2012-01-19 20:54
Teza o ociepleniu klimatu na skutek zwiększenia przez człowieka CO2 w atmosferze, to jeden z większych szwindli promowanych przez międzynarodowych politykierów. Chcą społeczeństwa zwyczajnie wydoić z pieniędzy. Najwyraźniej nasi przy Wódcy nie mają czasu na zapoznanie się z tematem i prowadzą naród na rzeź finansową. Poniżej link w celach edukacyjnych:

http://www.youtube.com/watch?v=aTjvndQpfKU&feature=player_embedded

Najnowsze wpisy