Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KGHM chce zdobyć atrakcyjne złoża

KGHM chce zdobyć atrakcyjne złoża

Money.pl / 2009-02-03 14:43
Komentarze do wiadomości: KGHM chce zdobyć atrakcyjne złoża.
Wyświetlaj:
Knurion / 193.24.24.* / 2009-02-04 14:48
Przyznam nie za bardzo rozumiem w jaki sposób kryzys pomoże KGHM ale to pewnie dlatego ,że nie mam takich szerokich horyzontów intelektualnych jak Pan Prezes.
Nie za bardzo też rozumiem dlaczego obecny Prezes liczy na sukces realizacji strategii jego ekipy skoro historia uczy, że karuzele kadrowe są ściśle skorelowane ze zmianami strategii tej firmy. Mnie się zawsze wydawało, że w firmach takiego rodzaju strategie powinny być długofalowe i realizowane wręcz z żelazną konsekwencją.
Oczywiście życzę Prezesowi i ekipie sukcesów :D w powiększaniu swego majątku.
hehe / 217.153.227.* / 2009-02-03 14:43
taa, a jak dolar był tani to się nie opłacało panie Krutin? nagle na allegro ktoś z laosu wystawił złoża miedzi na aukcje? teraz pewnie bedzie wyprawa w dzikie kraje w poszukiwaniu złóż i kombinowaniu jak tu kase wydać i samemu w kieszeń wziąć. mordo ty moja!
Knurion / 193.24.24.* / 2009-02-06 09:41
wyprawy w dzikie kraje w poszukiwaniu wrażeń :D tak jak częste podróże poprzedniej ekipy do Wenezueli
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy