Forum Polityka, aktualnościKraj

Kibole zostaną skazani za obrażanie premiera?

Kibole zostaną skazani za obrażanie premiera?

Wyświetlaj:
jt / 78.10.110.* / 2013-10-03 12:08

Rozwinęli oni transparenty i wykrzykiwali m.in. Donald matole, twój rząd obalą kibole!.

Białostocki Sąd Rejonowy uznał, że było to demonstracyjne lekceważenie naczelnych organów państwa oraz zakłócanie ładu i porządku publicznego.

A jakie to niby "lekceważenie naczelnych organów państwa"?.

Sąd pierwszej instancji uznał, że obrażanie premiera musi spotkać się z surową karą.

No to w końcu jak?,"lekceważenie organów państwa" czy "obrażanie premiera"?.
debos / 95.49.101.* / 2013-10-03 10:14

Donald matole, twój rząd obalą kibole!.

Coś z tym trzeba zrobić. Nie wolno się godzić na standardy tych co wywodzą się z zapijaczonych, ciemnych wsi którzy najechali miasta całej Rzeczpospolitej a nie zostawili łu łojców swoich chamskich obyczajów tylko cały ten bagaż zabrali ze sobą.
jt / 78.10.110.* / 2013-10-03 12:11
A na Twoje chamskie wpisy to można się godzić?.
ździcho kuźwiak / 77.255.227.* / 2013-10-03 09:59

Rozwinęli oni transparenty i wykrzykiwali m.in. Donald matole, twój rząd obalą kibole!.

Wolno im. Niech się cieszy, ze i tak łagodnie został przez nich potraktowany. Kibole na ogół biją, a na łomot zasłużył.
eldorado / 193.108.194.* / 2013-10-03 08:47
A jak ja jestem obrażany przez Tuska i jego ferajnę na okrągło - to gdzie jest dyspozycyjna prokuratura. Co robią sądy w tej sprawie.Dlaczego prokuratura i sądy nie są tak odważne w sprawie Józka Bąka. Co się dzieje z zegarkami Pana Nowaka. Dlaczego pod dywan zamieciono sprawę mira, zbycha i innych. Dlatego tak straszą PIS'em - bo Macierewicz ich rozliczy
debos / 95.49.101.* / 2013-10-03 10:07

Co robią sądy w tej sprawie.

A konkretnie jaka to sprawa?
A jak ja jestem obrażany przez Tuska i

Megaloman.
atelie / 94.42.189.* / 2013-10-03 08:33
a klienci ?
a kim oni są ? jacyś Polacy, bez znaczenia.
drugi brzeg / 94.42.189.* / 2013-10-03 08:31
przypomnę pierwszy atak już w 2005 roku. LIS w najlepszym swoim czasie antenowym dał czas i mikrofon bezdomnemu HUBERTOWI H, który bezkarnie i bez ograniczeń lżył prezydenta RP.

Taki był początek wojny jaką wydało demokratycznej Polsce Magdalenkowa SEKTA antypolska.

Ileż to obraźliwych słów powiedziął tusk na swoich przeciwników politycznych. Ale wkrótce to zmienimy, ODZYSKAMY POLSKĘ i naprawimy wyrządone krzywdy.
atelie / 94.42.189.* / 2013-10-03 08:35
przypomnę jedno z nich;
maturzysta bartoszewski, na słuchczy Radio Maryja i elektorat PiS-u.

"to jest BYDŁO, nie można bydłą nazywać niebydło"
ździcho kuźwiak / 77.255.227.* / 2013-10-03 10:18

o jest BYDŁO

Faktycznie przesadził. Słuchacze Radio Maryja i elektorat PiSu to są OWIECZKI. Owca to jest stworzenie niezdolne do samodzielnej egzystencji, nie ma rozumu. Ono idzie w stadzie za trykiem, bo tak trzeba. Analogicznie ze słuchaczami Radia Maryja i elektoratem PiSu. To są biedne zahukane osoby, którym wmówiono, że nie mają rozumu i mają robic to, co ksiądz kazał. Bydło to za mocne słowo. Owieczki, jagnięta tak ich trzeba nazwac
jt / 78.10.110.* / 2013-10-03 12:18
Jakoś ten Twój opis bardziej mi pasuje do elektoratu PO,tylko zamiast Radia Maryja wstaw TVN,a zamiast księdza np.jakiegoś tzw. celebrytę.
ździcho kuźwiak / 62.244.136.* / 2013-10-03 21:38

Jakoś ten Twój opis bardziej mi pasuje do elektoratu PO

Elektorat PO to ludzie zupełnie innej maści. Oni są cwani, interesowni i wygodniccy. Jak już coś czczą, to pieniądz i w przeciwieństwie do elektoratu PiS czy wyznawców Radiomaryja nie przypisują swoim kandydatom, których popierają, cech ponadnaturalnych.
debos / 95.49.101.* / 2013-10-03 10:31

To są biedne zahukane osoby, którym wmówiono, że nie mają rozumu i mają robic to, co ksiądz kazał.

Nie da się wmówić komuś kto ma rozum, że tego rozumu nie ma. Ci biedacy na prawdę nie mają rozumu. A całą sprawą powinni się zająć obrońcy praw człowieka. Czy szydzenie, kpienie, podjudzanie czy niecne wykorzystywanie ludzi u których nie wykształcił się w stopniu dostatecznym mózg nie nosi znamion łamania prawa?
ździcho kuźwiak / 62.244.136.* / 2013-10-03 21:44

Nie da się wmówić komuś kto ma rozum, że tego rozumu nie ma.

Da się. Gdy robi się to długo i uporczywie. Wystarczy systematycznie straszyc sankcjami metafizycznymi (piekło, czyściec) lub bardziej przyziemnymi (nie ochrzczę, nie pochowam itp) lub wmówic ludziom, ze źródła geotermalne O. Rydzyka są święte lub że bracia Kaczyńscy to nie są zwykli ludzie, tylko ktoś w rodzaju Cadyka, czy kogoś takiego. No i efekt murowany: owieczki becząc podążają bezmyślnie do kościoła a potem do urn.

Czy szydzenie, kpienie, podjudzanie czy niecne wykorzystywanie ludzi u których nie wykształcił się w stopniu dostatecznym mózg nie nosi znamion łamania prawa?

A to tak.
v bv hgfds / 46.205.37.* / 2013-10-03 08:18
Jak można notorycznego klamce matacza obrazic. Obrazil on mnie ,ze tak mnie podszedł iglosowalem na niego (3x15,zniesienie belki,wywale każdego kto będzie chciał siegnac do kieszeni polakow).A skonczylo się podniesieniem wszystkich podatkow, podniesieniem wieku ,opodatkowaniem nawet lokat jednodniowych . Za krzywoprzesiestwo powinno się isc do wiezienia sprobuj klamac w szadzie. TUSK JESTES KŁAMCĄ czekam na proces
bsf / 83.7.241.* / 2013-10-03 08:03
Nie obrażali premiera tylko wyrażali swoje zdanie na temat Tuska i jego mizerii a to jest różnica.

Najnowsze wpisy