Forum Polityka, aktualnościKraj

Kidawa-Błońska zgadza się z Rosjanami

Kidawa-Błońska zgadza się z Rosjanami

Money.pl / 2011-01-12 13:08
Komentarze do wiadomości: Kidawa-Błońska zgadza się z Rosjanami.
Wyświetlaj:
rolicky / 83.4.137.* / 2011-01-18 00:52
plotkują- gdyby przyjęto w SEJMIE rezolucję PIS ws. SMOLEŃSKA prawdopodobnie WYNIK RAPORTU MAK BYŁBY CAŁKIEM INNY-BARDZIEJ KORZYSTNY DLA POLSKI-tej rezolucji sprzeciwił się:prezydent,premier,marszałkowie i posłowie:PO,PSL,SLD i to prawdopodobnie ROZZUCHWALIŁO Rosję i komisję MAK-PO,SLD,PSL poza sejmem ,
gdyby premierem był KACZYŃSKI nie doszłoby do tragedi smoleńskiej...-KACZYŃSKI na TO by se nie
POZWOLIŁ-za póznoi jeszcze ten "KIEPSKI WYSTĘP"-porażka
premiera,prezydenta,marszałków,posłów :PO,PSL,SLD-poza sejmem w wyborach-rosjanie spowodowali
wypaedek?-wstyd i hańba?-plotkują studenci-czy marszłek to Polak?,czy rusek?,-plotkują ludzie-czy
postradali
rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem w wyborach-plotkują studenci-nic nie rozumieją(ani ROSJANIE,ani
POLSKI
RZĄD,prezydent,..).-co tu ma wypadek KASA(chyba tylko niezbicie dowodzi,że minister już dawno
powinien być ODWOŁANY) :-TOTALNA KOMPROMITACJA władz,lot składa się z:wylotu i
LĄDOWANIA-przyczyną WYPADKU BYŁO LĄDOWANIE NIE W POLSCE ,ALE ROSJI i tam : niedostarczenie przez
ROSJAN przed -WIELOMA WYLOTAMI-dokładnych map terenu lotniska(niedostarczenieNIEPRAWIDŁOWE KOMENDY
DOTYCZĄCE LOTU,KIERUNKU,WYSOKOŚCI,BAŁAGAN na WIEŻY KONTROLERÓW,ŁACZENIE SIĘ Z
PRZEŁOZONYMI?,NACISKI i rozmowy nieznanych ludzi na wieży kontrolerów,czy bili piani?(czy ich
badano?),braki oświetlenia,podawanie złej wysokości i TORU LOTU z wieży,nieprawidłowe kierowanie
lotem,wycięty las,,niszczenie GŁÓWNEGO DOWODU-SAMOLOTU,żle działające
przyrządy,latarnia,lewa mgła?,JAKIŚ niezidentyfikowany przelot samolotu-czy mógł mieć wpływ na złe
wskazania liczników,mgłę,...?,brak nagrań z wieżyprw,rzdarudopodobna manipulacja(KOPIUJ,WLEJ) w odczytach z czarnych skrzynek,brak wielu dokumentów,...,KONTROLERZY LOTU
, powinni BYĆ TYLKO SKUPIENI na BEZPIECZNYM SPROWADZENIEM SAMOLOTU NA LOTNISKO -po to tam byli,a
nie zajmować się rozmowami : z ludzmi na WIEŻY i poza nią-telefonicznymi?,...-MOŻE jest więcej
jeszcze ZANIEDBAŃ ze strony ROSJI...-- były MOŻE PRAWDOPODOBNIE PRZYCZYNĄ ROZBICIA SIĘ SAMOLOTU ,a
NIE WINA PILOTÓW
POLSKI?-TO MUSI WYJAŚNIĆ KOMISJA MIĘDZYNARODOWA-SPOŁECZEŃSTWO SIĘ
DZIWI:prezydentowi,premierowi,rządowi,marszałkom ,SLD PSL-ich NAIWNOŚCI -czemu nie WYSTĘPUJĄ w
OBRONIE
POSZKODOWANYCH RODZIN 95 NAJWYBITNIEJSZYCH POLAKÓW,a ULEGAJĄ KŁAMLIWEMU RAPORCIE MAKU?-czy
postradali rozum? -tylko KACZYŃSWKI i PIS WSZYSTKO WYJAŚNIĄ- dość opluwania POLSKI...-sądaże mediach
-widził to cały świat-,,,,,,ze większość POLAKÓW NIE WYKLUCZA ZAMACHU,...
ździcho / 77.254.244.* / 2011-01-13 22:12
A tutaj największe baty należą się Money. Co to ma być? Co ma oznaczać ten tytuł! Gdzie Kidawa-Błońska się zgadza? W którym miejscu? Ona mówi, że raport MAK nie jest zaskakujący. Czy to zaraz oznacza, że się z nim zgadza? Zobaczcie to:
Małgorzata Kidawa-Błońska przekonuje, że teraz należy poczekać na opinie ekspertów, bo to one zweryfikują tezy raportu MAK.

Nie czytacie swoich własnych artykułów, czy jak?
michacel2 / 2011-01-14 19:04 / Tysiącznik na forum
zdzicho ty chyba wszedzie jestes adwokatem POpapranców, bo kazdego idiote i klamce usprawiedliwiasz, jak Kidawa czy druga z Mappet-Show Pitera z niewidzialnym raportem.
rolicki / 83.27.162.* / 2011-01-12 22:56
czy postradała rozum?-PO,SLD,PSL poza sejmem-plotkują-za wypowiedzi w mediach
skoro posłowie ;PO,PSL,SLD nie ZNAJĄ: DOKUMENTÓW ,się na charakterze technicznym lotnictwa(nie są ekspertami)-to po co SZKODZĄ POLSCE obwiniając PILOTÓW?-czy postradali rozum?,przecież nie ma dokumentów i PRAWDA może okazać się CAŁKIEM INNA-posłowie :PO,SLD SZKODZĄ swoimi WYPOWIEDZIAMI POLSCE i CAŁEMU ŚWIATU-dlatego premier,prezydent,wszyscy posłowie :PO,PSL,SLD powinni zmienić swoje zdanie i PONOWNIE PRZEGŁOSOWAĆ od dawna złożony WNIOSEK W SEJMIE o MIĘDZYNARODOWĄ KOMISJĘ,która RZETELNIE zajmie się TRAGEDIĄ SMOLEŃSKĄ
michacel2 / 2011-01-12 18:49 / Tysiącznik na forum
oliwa zawsze sprawiedliwa i na wierzch wyplywa... pan Bóg nie rychliwy ale zawsze sprawiedliwy... klamstwa maja krótkie nogi, jak kaczora Donalda z nosem Pinokia i judaszowskim usmieszkiem Jonasza...
też mi / 61.35.191.* / 2011-01-12 18:32
no i co to zmienia, że jakaś rozlatująca się raszpla zgadza się z czymś lub nie
SKÓRWIEL / 95.50.99.* / 2011-01-12 18:05
Jeśli nasi politycy z PO tak komentuja ten raport to tylko współczuć Polskiemu społeczeństwu i tym wyborcom co na nich głosowali
lot nad ..kaczym gniazdem / 94.231.6.* / 2011-01-12 17:22
Nu Kaczor... ja tieba pagadi!
residenzpalast / 83.24.10.* / 2011-01-12 15:23
3 "damy" z PO- Kidawa, Pitera Fedak- od razu odruch wymiotny
oborowy / 79.185.95.* / 2011-01-12 14:23
A czegóż można oczekiwać od członków Platformy Oszustów ??

Prawdziwa Kidawa.
michacel2 / 2011-01-12 14:23 / Tysiącznik na forum
Tylko w Polsce moga latac sobie samoloty rzadowe, wojskowe czy panstwowe z zaloga wojskowa i to specpulku VIP, jako prywatne ale jak to mozliwe i kto plkaci czy wojskowe samoloty na cele prywatne sa darmowe? Jezeli sie nie myle za lot ten placil tez polski rzad, wiec jednak byl wojskowy...
Pani Kidawa to pendel miedzy premierem a prezydentem a oba i tak z Platformy Obludy. Czy ta pani ma prawo deokonywac osadów i wypowiadac sie przeciw polskim interesom, przeciez to zdrada stanu albo juz ona reprezentuje inne gubernatorstwo rusko-polskiej przyjazni?
tade / 83.2.33.* / 2011-01-12 14:14
a co na to Tusk
i znowu Graś będzie musiał przetłumaczyć
tę wypowiedź
studniówka / 79.188.238.* / 2011-01-12 13:52
nadzór nad całą operacja wylotu delegacji miał Koordynator ds ŚŁużb Specjalnych RP p tusk.
wszystko dobrze było przygotowane, sprawdzone i przeprowadzone.
Gieroj !
studniówka - oj boli główka ( od "myślenia") / 195.117.255.* / 2011-01-12 16:08
studniówka - oj boli główka ( od "myślenia")
comandore / 79.188.238.* / 2011-01-12 13:50
pozdrowienia z Kołymy, żienszczina tak trzymać ! lublju tiebia.
buc_pucybut / 2011-01-12 13:18 / Tysiącznik na forum
A za przygotowania lotu cywilnego który startuje jako wojskowy odpowiada KLICH a jego przełożony to Tuskoszenko
tesa1959 / 2011-01-12 13:26 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To w końcu ten kot był cywilny, czy wojskowy? Jeśli dobrze pamiętam, to była mowa o tym, że Kancelaria Prezydenta stał a za przygotowaniami d tego lotu. Na marginesie - nikogo nie oskarżam, ale chcę sobie ułożyć fakty - tyle było teorii na ten temat, że można dostać zawrotów głowy.
(@) / 89.79.218.* / 2011-06-28 10:35
Jaki kot ? może to był mruczuś Jarka ?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-12 14:59

To w końcu ten kot był cywilny, czy wojskowy?

Sygnatura tego lotu miala litere "M" co znaczy "military"

Jeśli dobrze pamiętam, to była mowa o tym, że Kancelaria Prezydenta stał a za przygotowaniami d tego lotu.

Tak sie wlasnie rodza "urban legends". - o ile dobrze pamietam to....

W jaki sposob kancelaria Prezydenta mogla przygotowywac lot samolotem co do ktorego nie posiadala zadnych praw.
Pani tez organizuje wyjazd na wakacje samochodem sasiada?
tesa1959 / 2011-01-12 15:04 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Pani tez organizuje wyjazd na wakacje samochodem sasiada?

To nie ta sama sytuacja, a ja nie znam się na procedurach organizacji lotów rządowych i prezydenckich, więc pytam. Nie mam zamiaru tworzyć
"urban legends"
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-12 15:51

To nie ta sama sytuacja

Dlaczego?

Nie mam zamiaru tworzyć "urban legends"

Ja nie napisalem ze Pani je tworzy.
To co Pani napisala je tworzy bez Pani swiadomego udzialu.
tesa1959 / 2011-01-12 18:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Pani tez organizuje wyjazd na wakacje samochodem sasiada?



To nie ta sama sytuacja
tesa1959 / 2011-01-12 18:37 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Dlaczego?

(cd. poprzedniego, który niechcący dodałam)
Dlatego, że nie jestem osobą publiczną i jeżeli organizuję wakacje, to dla rodziny. Za wycieczki szkolne, które organizuję jestem odpowiedzialna w 100%, a organizuję nie swoim samochodem tylko wynajętym autobusem i do mnie należy sprawdzenie stanu trzeźwości kierowcy, a także zgłoszenie podejrzanego stanu technicznego i w ogóle bezpieczeństwo dzieci w autobusie i poza nim. A więc idąc za Twoją sugestią, że to ta sama sytuacja, to Kancelaria Prezydenta powinna wszystkiego dopilnować, ale czy tak jest wg prawa? Nie wiem.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-12 19:45

A więc idąc za Twoją sugestią, że to ta sama sytuacja, to Kancelaria Prezydenta powinna
wszystkiego dopilnować

Zle sie wyrazilem i Pani przez to zle mnie zrozumiala.

Organizatorem lotu byla kancelaria Premiera a nie Prezydenta.
Dlatego zapytalem czy to Pani (Prezydent) organizuje wyjazd samochodem sasiada (samolotem Premiera). To sasiad organizuje wyjazd swoim samochodem (Premier organizuje wyjazd swoim samolotem).
tesa1959 / 2011-01-12 23:18 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
http://puchaty.files.wordpress.com/2010/07/list-kremera-do-stasiaka.jpg
Właśnie znalazłam, że wyjazd organizowała Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa przy współudziale MSZ.
Dzięki za podpowiedzi, bo nie zawsze chce mi się szukać, a środki masowego przekazu podają to co podają. Najbardziej utkwiło mi w pamięci to co napisałam poprzednio, ale jak w większości przypadków to było przekłamanie.
buc_pucybut / 2011-01-12 13:48 / Tysiącznik na forum
Czy kancelaria prezydenta odpowiada za przygotowanie lotu a nie MON ? dziwne
buc_pucybut / 2011-01-12 13:47 / Tysiącznik na forum
czy polski samolot z numerem 101 to samolot cywilny czy wojskowy ?
tade / 83.2.33.* / 2011-01-12 14:13

z numerem 101 to samolot cywilny czy wojskowy ?

czołg miał numer 102 i też był ruski!
Logicznie samolot bo wojskowy
bo piloci i obsługa to byli żołnierze!
(@) / 89.79.218.* / 2011-06-28 10:36
W sowieckim gułagu to wszyscy są żołnierzami.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy