Kiedy korekta

DK / 83.17.129.* / 2006-12-07 14:50
Witam.Mam zainwestowane 5000zł w Arkę Akcji.Słyszałem że w styczniu można się spodziewać korekty.Jestem początkującym inwestorem i proszę o odpowiedź kiedy można oczekiwać jakiejś korekty.
Pozdrawiam!
Wyświetlaj:
analityk / 2006-12-11 09:09 / portfel / Bywalec forum
dałbym wiele aby znać odpowiedź na twoje pytanie, inwestuj i nie czekaj każdy dziń to zysk
mick / 2006-12-10 21:17 / Uznany Gracz Giełdowy
nagle spadki, wzrosty, korekty sa jak s r a c z k a - przychodza z nienacka :P nikt nie zna odpowiedzi na Twoje pytanie. a po za tym - po co ci ta wiedza, po co czekac i nerwy tracic - czy to juz, czy nie, a moze jutro?? inwestujac w fundusze nie powinny cie obchodzic lokalne korekty ktore zdarzaja sie w kazdym tygodniu - bo korekty sa i wgore i wdo l, i 1 i 10 %. fundusz ma zarabiac a Ty masz tylko odcinac kupony. jak cie swierzbi to zacznij grac na gieldzie. a pytajac o korekcie pewnie myslisz o czyms na wzor maja06 (dla mnie to nie byla typowa korekta, ale "uciekac jak najdalej bo zaraz wybuchnie". fundusze odrobily z gorka te spadki i dalej ciagna w gore. Patrz na wyniki, tylko nie codzienni - wystarczy raz w tygodniu, bo inaczej masz szanse dostac nerwicy
kylunio / 2006-12-07 16:39
Na razie trzymaj bo grudzien jest dobrym okresem do inwestowania...Wycofywac sie mozna ok konca grudnia poczatku stycznia ! Radzil bym konwersje na arkę ochrona kapitalu(bo jezeli masz arke mniej niz rok i chcesz sie wycofac to placisz dodatkowa prowizje) a konwersja jest za darmo i po spadkach mozna taniej spowrotem odkupic arke AKCJI rowniez bez zadnych prowizji ;]

pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy