Forum Forum inwestycyjneFundusze

kilka pytan dotyczących nowości na rynku funduszy

kilka pytan dotyczących nowości na rynku funduszy

matikkk / 2007-10-05 13:01
witajcie ! zainteresowala mnie nowa oferta funduszy Fortis L , a konkretnie :
Fortis L Zagraniczny Fundusz Inwestycyjny Akcji Turcja
Fortis L Zagraniczny Fundusz Inwestycyjny Akcji Najlepszy Wybór AZJA
znalazlem jeszcze cos takiego :
Nodea HSBC Akcji Azjatyckich z wyłączeniem Japonii

Oczywiscie tak w ramach dywesyfikacji portfela . Poszukuje tez jakiegos FIZ'a nieruchomosci . Orientujecie sie moze czy jakies towarzystwo zamierza cos takiego wypuscic ?

zwrocilem jeszcze uwage na :
Templeton Latin America Fund
oraz :
WIOF Greece-Cyprus Opportunities Fund
WIOF Russian Opportunities Fund
Prosiłbym o pomoc , wyrazenie waszej opini ewentualnie podzielenie sie doswiadczeniami :)
Wyświetlaj:
matikkk nie logo / 212.2.99.* / 2007-10-09 17:27
może ktoś jeszcze chciałby sie ustosunkować ? :-)
przewodnick / 2007-10-09 17:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mam od kilkunastu dni te dwa WIOF i całkiem nieźle sobie radzą.
miki3d / 91.142.207.* / 2007-10-05 14:01
Co do FIZa nierumochościowego... Chciałbyś robić zyski na polskich nieruchomościach? Trochę za późno. Ale skoro patrzysz na polisę Nordei, to tak znajdziesz też fundusz hedgingowy Schrodersa Nieruchomości. A jeści chcesz lepiej zdywersyfikować portfel, to polecam też Schrodersa Surowcowego. Jest na prawdę ciekawą alternatywą. W Grecję, Cypr czy Turcję nie wierzę, Azja i Ameryka Łacińska ma jeszcze duży potencjał wzrostowy.
matikkk / 2007-10-05 14:57 / Bywalec forum
niekoniecznie chodzi mi o polskie nieruchomosci , a wrecz przeciwnie , moze raczej nieruchomosci srodkowo europejskie , w bulgarii np . nieruchomosci maja jeszcze duze pole do popisu .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy