Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kłopoty unijnej konstytucji umacniają polskich przeciwników euro

Kłopoty unijnej konstytucji umacniają polskich przeciwników euro

Wyświetlaj:
George / .* / 2005-06-09 10:30
Kandydatka PD na prezydenta, H.Bochniarz jest nie tylko symbolem "dużego kapitału", ale tego co Waldemar Łysiak w swojej "Rzeczpospolitej kłamców - Salon" nazywa właśnie SALONEM, a więc kolesiostwa, partyjniactwa, korupcji, nierzetelności, nepotyzmu, rywnizmu, michnikizmu (od A.Michnika) itd. Zainteresowanym polceam stronę: www.bochniarz.com na której znajdą rys charakterologiczny kadydatki PD i opis jej dokonań. Można by rzec, że idealnie wpisuje się ona w strukturę tej partii kolaborantów i zwykłych oszustów politycznych i nie tylko. Lepiej PD nie mogła wybrać.
nokryd / .* / 2005-06-09 13:37
A kto na nią będzie głosował ??? Szkoda czasu na odwiedzanie jej strony !
George / .* / 2005-06-10 09:33
Po pierwsze - to nie jest jej strona, tylko strona o niej. Po drugie - obawiam się, że znajdą się tacy, którzy mogą przez nieświadomość i zwykłą głupotę zgłosować na eks-minister. Obawiam się także, ża głosy na innych kandydatów, szczególnie lewicy post-pzprowskiej, w sytuacji, gdy okaże się, że nie mają wyborczych szans, mogą zostać "przeniesione" na H.Bochniarz lub odwrotnie. Lepiej dmuchać na zimne.
Krzysztof / .* / 2005-06-08 23:56
Niewątpliwie wejście do strefy euro byłoby dla gospodarki jako całości korzystne, choćby ze względu na mniejsze możliwości polityków dłubania przy finansach publicznych, ale jak zwykle korzyści te rozłożone byłyby nierównomiernie.W artykule czytamy: "inflacja po przyjęciu euro rzeczywiście wzrośnie jedynie nieznacznie", no i znowu problem, bo wzrost kosztów utrzymania o 2zł dziennie dla jednych, to nic nie znacząca kwota, a dla innych to dużo. Można przypuszczać, że gdyby na ten temat odbyło się referendum, to większość społeczeństwa opowiedziała by się przeciwko.

Najnowsze wpisy