Forum Polityka, aktualnościKraj

Kluzik-Rostkowska przestrzega przed PiS-em

Kluzik-Rostkowska przestrzega przed PiS-em

Money.pl / 2011-09-26 10:05
Komentarze do wiadomości: Kluzik-Rostkowska przestrzega przed PiS-em.
Wyświetlaj:
KLUSIG / 83.24.56.* / 2011-09-29 20:50
SZMAT.., SZUMOW...... !!!
Kerry II. / 83.24.56.* / 2011-09-29 20:49
WĘGRZY MAJĄ ORBANA,
CZESI MAJĄ KLAUSA,
A POLACY NA SZCZĘŚCIE MAJĄ J. kACZYŃSKIEGO.
AMEN KLUZIKOWA !!!
(@) / 89.79.218.* / 2011-09-27 05:44
Joasia dobrze udaje orgazm.
stegas / 2011-09-26 16:15
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
sumerr / 95.51.184.* / 2011-09-26 15:33
Czy tej gupiej baby bez grosza wstydu jeszcze ktoś wogóle słucha ????
arti8 / 2011-09-26 11:52 / Bywalec forum
31 maja 2011

"Jak często marszałek Grzegorz Schetyna, pani serdeczny przyjaciel, mówi: Joanno, daj sobie spokój z tą PJN i przyjdź do Platformy?

Joanna Kluzik-Rostkowska: Nigdy mi tego nie proponował.

Nie wierzę.

Proszę uwierzyć, takiej propozycji nie dostałam. Myślę, że zna mnie na tyle, że nie wyobraża sobie, bym zostawiła ludzi, którzy wraz ze mną z trudem wyrąbują to samodzielne miejsce na scenie politycznej. To dla mnie sprawa honoru."
bisso / 109.243.97.* / 2011-09-26 11:30
Kluzikowa ma rację. Widać, że przejrzała na oczy, że Kaczyńskiemu zależy tylko na władzy. Jest w stanie nawet na kołku powiesić wszystkie swoje dotychczasowe poglądy byle tylko zaczarować ludzi. Dobrze, że Kluzik odeszła z PiSu.
PO od 4 lat trzyma się jednej linii programowej. A PiS co kampania poglądy zmienia, zmienia sojusze i sojuszników.
blanka11111 / 2.204.177.* / 2011-09-26 14:08
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kluzik_rostkowska_kaczynski_jest_wyizolowany_ze_swiata_200362-1-1--d.html#dodaj-odpowiedz
Proszę poczytać sobie komentarze pod artykułem, oczywiście specjalny spam na strony pominąć, tam wypowiada się osoba, która za komentarze żłe na temat Swój??? kieruje grożby karalne pod adresem publicystów....
Doradca Donka / 130.60.28.* / 2011-09-26 11:21
Poza wystapieniami przeciwko Kaczynskiemu nie ma ona nic madrego do powiedzenia. Ona kompromituje sie kompletnie. To na nia nie nalezy glosowac! Kluzik nie ma ani krztyny honoru.
deba / 79.191.170.* / 2011-09-26 12:23

Ona kompromituje
sie kompletnie. To na nia nie nalezy glosowac! Kluzik nie ma ani krztyny honoru.

To prawda. Kompromitujace jest to, że byla w PISie. To ją dyskwalifikuje. Dlatego na nią nie należy glosować.
konserwa / 2011-09-26 14:07 / Tysiącznik na forum
Czy poza stereotypami nie masz nic do powiedzenia???
deba / 79.191.170.* / 2011-09-26 14:29


Czy poza stereotypami nie masz nic do powiedzenia???

Wygląda na to, że nie czytasz moich komentarzy. Bo inaczej musialbyś się zorientować jak celne i na jak wysokim intelektualnie poziomie one są. Tutaj jest prosty temat to i komentarz stereotypowy. Bo też prawda. której poczuciem zawsze się kieruję bardzo oczywista.
Amerykanin / 213.195.174.* / 2011-09-26 11:09
Nie pokazujcie wiecej tej kobity na Money, bo chociaz nie przepadam za Prezesem to na ta Pania nie moge patrzec. Sadze ze wiekrzosc Polakow jest tego zdania.
deba / 79.191.170.* / 2011-09-26 12:34

Sadze ze wiekrzosc Polakow jest tego zdania.

Przy Jakubiak już nie mówiąc o Kempie to ona i śliczna i sympatyczna. Mozna podać jeszcze wiele przykladów, i to tak sie jakoś sklada, że wszystkie z PISu które powinno się przedszebić z polityki. Ale na te wlaśnie najchętniej glosują wyznawcy tej sekty.Dlatego najglupsze i najprostrze?
Ceneo / 79.187.93.* / 2011-09-26 11:04
Nie wypada. Zwyczajnie nie wypada.
Wiarygodność i reputacja - to pojęcia i cechy które są potrzebne bezwzględnie politykowi.
Gdy Pani poseł szefowała PJN - ugrupowanie to było dla mnie [zresztą pozostaje nadal synonimem pojęcia Porażka Jest Nieuchronna]. Odkąd płynnie i bez zająknięcia przeszła Pani Poseł do P.O, uzyskując 1 miejsce na liście w Rybniku, jest Pani Poseł, wraz z Panem Arłukowiczem symbolem spadochroniarzy - transferowców.
Pani obecność na listach Partii Omnipotencji, to moim zdaniem koszmarny przykład niezrozumiałej akceptacji braku zasad i kwalifikacji w polityce, w aspekcie etyczno - moralnym, to ruch absolutnie niezrozumiały i nie do zaakceptowania dla takich wyborców jak ja.
Sadzę, że rybniczanie właściwie ocenią postawę Pani Poseł, w końcu Vox Populi Vox Dei.

Generalnie, jest to jeden z kluczowych powodów dla wali z partiokracją i jej najbardziej jaskrawym. przykładem - demokracją cenzusową w postaci list partyjnych w wyborach.
Szerzej o koszmarze partiokracji na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
deba / 79.191.170.* / 2011-09-26 12:35

Wiarygodność i reputacja - to pojęcia i cechy które są potrzebne bezwzględnie politykowi.

Ale nie w Polsce. Im mniej honoru a więcej klamstwa tym bardziej blyskotliwa kariera.
wyborczy młynek / 79.188.238.* / 2011-09-26 10:57
trzeba było od razu do Palikota, tam miałabyś pełen format i na parady byś sobie pochodziła z gejami i lesbijkami.
Jest za aborcją i in vitro i GMO

Jak tacy LUDZIE sa w polityce to czemu się dziwić, że polityk dla obywateli to . . . . .. . . . mać !
ŚRODOWISKO POLITYKÓW POWINNO TO POTĘPIAĆ I TAKICH LUDZI USUWAĆ A NIE PRZYGARNIAĆ.
maxymili / 2011-09-26 10:56 / Tysiącznik na forum
Czekałam rok bo?
Bo jestem cyniczna i chciałem dobrze wypaść w kampanii? Bo mi za to dali miejsce na liście?
W sumie każdy polityk powinien chcieć mieć w demokratyczny sposób pełnię władzy. To wręcz wymóg bo po co niby startuje? Oczywiście na miarę możliwości można chwilowo uznać, ze można zdobyć w tej chwili mniej, ale celem jest pełnia władzy i realizacja jakiegoś programu.

skandalem, nie jest więc to, ze Pan Kaczyński chce mieć władzę, ale to, że nie ma żądnego programu. Nie ma pomysłu nawet co z tą władzą zrobić. Ma plan mieć władzę i ją mieć i się zobaczy. To jest tragedia, ze mamy takie elity, pan Tusk jest taki sam. Chce mieć władzę, aby ją mieć.

Jedynie Pan Korwin Mikke od 20 lat nie zmienia programu i stale mówi to samo i coraz częściej okazuje się, ze miał rację tylko my mu nie uwierzyliśmy. Czas już się obudzić. Partie idei jak KNP realizują pomysły, partie władzy zdobywają władzę dla władzy.

http://www.nowaprawica.org.pl/
polskie sprawy / 79.188.238.* / 2011-09-26 10:52
– ustalił „DGP”. Urządzenia trafiły do departamentu, który wyłania zwycięzców publicznych przetargów organizowanych przez resort
Sygnał o drogocennym podarunku, jaki jeden z chińskich koncernów komputerowych przekazał MSWiA, dotarł do redakcji „DGP” w sierpniu tego roku. Urzędnik resortu zrelacjonował nam sytuację, której był świadkiem, w ten sposób: – Pod budynek przyjechała ciężarówka i koledzy zaczęli ją rozładowywać. Wnosili sprzęt elektroniczny i biurowy. Zszokowany byłem, że ktoś jest tak szczodry, ale jeszcze bardziej, że przyjmujemy to bez żadnych wątpliwości.

to są twoi wybawcy , żenada !
cnotliwa zuzanna / 79.188.238.* / 2011-09-26 10:50
i tak do Sejmu nie wejdziesz, jest wiele innych miejsc odpowiednich dla ciebie ! jeździsz po Polsce to znasz jej usługi drogowe . .. .
To jest niesamowite jak mamona ludzi zmienia, kim bys była gdyby nie PiS. Mężydło 4 lata temu tez myśłał, że mamonę natłucze w PO i będzie coś znaczył. był tylko nawozem dla PO a teraz zostanie wypluty na bruk. Ty nawet tego nie zaznasz, przegrasz z kretesem.
aanka / 89.231.197.* / 2011-09-26 10:25
Ta szelma musi płacić i jak pies skomleć dla swojego pana . Nie ma nic gorszego od politycznego sqrwienia. Jak Judasz , za pare srebrników i obietnice miski zupy pluje na Polske i Polaków! Za to głosuje na PIS w Rybniku!
arch / 2011-09-26 10:32 / Tysiącznik na forum

Nie ma nic gorszego od politycznego sqrwienia.

Ktoś k***wi się - ktoś postępuje w sposób nieetyczny dla osiągnięcia korzyści.

Źródło: M. Grochowski, Słownik polskich przekleństw i wulgaryzmów. Wydawnictwo PWN, W-wa 95, s. 90.
T. / 81.190.72.* / 2011-09-26 10:44

Ktoś k***wi się - ktoś postępuje w sposób nieetyczny dla osiągnięcia korzyści.



Innymi słowy; - ktoś pracuje w swoim kierunku , aby przeżyć.
A tu już nie widzę nic zdrożnego.
Rossi / 91.189.73.* / 2011-09-26 10:52
...........Niech rzuci kamień ten kto jest bez winy.............
Rzucać oszczerstwa to jedno, mieć do tego moralne prawo to drugie, ważniejsze.
Czy ta Pani je ma, napewno nie.
T. / 81.190.72.* / 2011-09-26 10:58
Mądry człowiek NIGDY nie pali mostów za sobą .
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy