Forum Polityka, aktualnościGalerie zdjęć

Kniaź Igor- superprodukcja Opery Wrocławskiej

Kniaź Igor- superprodukcja Opery Wrocławskiej

Money.pl / 2011-11-12 09:56
Komentarze do galerii zdjęć: Kniaź Igor- superprodukcja Opery Wrocławskiej.
Wyświetlaj:
malina / 78.8.163.* / 2011-11-14 08:20
Hala Ludowa... pomyślałam... będzie widowisko skoro wyciągnięto operę z budynku opery na arenę hali...a tu... arena zastawiona krzesełkami a scena jak to scena... nic specjalnego. Potem zrozumiałam, że to pewnie przez te konie co to na wojnę galopowały...i znów okazało się, że one sobie nie galopowały tylko za uzdę je spokojnie przeprowadzono jak na pastwisko... Po co było wywlekać operę z opery kiedy nie było widowiska? Albo się robi widowisko z prawdziwego zdarzenia albo na wyskokim poziomie spektakl, a to niewiadomo co było. Ale co tam, bilety wyprzedane bo jak miało być widowisko to ludziska wykupili, a że się rozczarują to już nieważne, kasa spłynęła, bravo dla marketingu.
Co do samego śpiewu to nie będę powielać wypowiedzi przedmówcy "vittoriollo" po prostu zgadzam się w całej rozciągłości - pieniądze w błoto.
vittoriollo / 46.134.75.* / 2011-11-12 09:56
Niesmak, wyrzucone w błoto pieniądze, oburzenie... ze słownika niestety cisną się same negatywy. Po raz kolejny miałem okazję ujrzeć nepotyzm Panu dyrektor. Ryczący jak baran w rzeźni mąż w kolejnej roli głównej i nie ogarniająca już partytury emerytka. Czas zejść ze sceny Państwo Szynalscy- Michnik. Jeszcze w życiu nie słyszałem tak rażąco nieczystego, buczącego głosu jak Szynalski. Zniszczył chórowi, baletowi i pozostałym solistom piękny spektakl. Widownia na szczęście coraz częściej nie ukrywa zdegstowania i wczoraj dała upust swojemu niezadowoleniu. Jedyną solistką, która wczoraj wyszła obronną ręką była Anna Lichorowicz. Absolutnym hitem był chór! Grał, śpiewał i tańczył , choć ewidentnie było słychać, że w składzie chóru byli zatrudnieni soliści. W finale prologu ewidentnie było słychać na przodzie chóru sopran, który postawił górę jakiej tego wieczoru zabrakło solistom.
miner83 / 89.72.235.* / 2011-11-12 21:42
Typowa w polskim światku artystycznym zawiść bije z poprzedniego posta. Drogi vittoriollo, może warto przerzucić się na polskie superprodukcje filmowe?

Najnowsze wpisy