Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "bebe"

Komentarze do portfela "bebe"

Money.pl / 2009-08-12 00:19
Wyświetlaj:
dodge / 2011-08-06 20:39 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Z tego wszystkiego na uwagę zasługuje 150 bramka Franka w lidze. Jak na 150 przystało - bramka majstersztyk :)

http://www.youtube.com/watch?v=wV9jjhnazJk
dodge / 2011-08-06 19:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To co się dzieje to już k... przechodzi ludzkie pojęcie. Czegoś takiego w życiu nie widziałem. Zadziwiające, że na sektor gdzie siedzieli kibice Lechii bluzgający na nas nie weszła policja.

http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/region/id/64669

Dodaje, że policjanci nie mogli czekać do końca meczu, bo gniazdowy jest nowy i nie znają go (...)

Jakoś zapomniała policja wspomnieć dlaczego był to nowy gniazdowy, a sprawa jest banalnie prosta:

"Zdarzyla sie jeszcze jedna sytuacja zwiazana z dzisiejszym spotkaniem. Otoz chcialem pojechac rano nad wode i po wyjechaniu z domu jechali za mna "niewidzialni"(milicja, tajniaki'). po kilkunastu minutach jazdy juz oznakowany radiowoz zatrzymal mnie do "rutynowej kontroli" po czym bez podstawnie i bez podania racjonalnych przyczyn zostalem zawiniety na komisariat(podobno ja i moj samochod pasowalismy do jakiegos zajscia z wczoraj w nocy), gdzie szukali czego tylko mogli na mnie lecz nic nie znalezli i puscili dopiero po meczu. Jest to o tyle dziwne ze praktycznie wraz z gwizdkiem koncowym zostalem wypuszczony ..."
dodge / 2011-08-06 19:42 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Zdarzyla sie jeszcze jedna sytuacja zwiazana z dzisiejszym spotkaniem. Otoz
chcialem pojechac rano nad wode i po wyjechaniu z domu jechali za mna
"niewidzialni"(milicja, tajniaki'). po kilkunastu minutach jazdy juz ...


To słowa osoby, która jest tzw. starym gniazdowym
dodge / 2011-08-06 19:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/wa...n_order&list=UL
http://www.youtube.com/wa...n_order&list=UL
dodge / 2011-08-06 20:26 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://www.youtube.com/watch?v=MrY_ZHEwf9E
dodge / 2011-08-06 19:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Niedługo policja wtargnie na murawę aresztować piłkarzy ...

-----------

Ha! Genialny komunikat na oficjalnej stronie policji. Tylko... musicie go przeczytać do końca. Dla ułatwienia najlepszy kawałek specjalnie wytłuściliśmy.

W minioną sobotę w trakcie meczu Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki na stadionie miejskim w Świnoujściu doszło do zbiorowego zakłócenia porządku publicznego. 11 kibiców zostało zatrzymanych za niezastosowanie się do zakazu używania wulgarnych słów. Zatrzymani kibice to mieszkańcy Ząbek, Międzyzdrojów, Świnoujścia oraz Warszawy.

Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzeni do komendy, a następnie w trybie przyspieszonym do Sądu Rejonowego w Świnoujściu. Dla 9 mieszkańców Ząbek, którzy wypowiadali wulgaryzmy, nałożono grzywny po 2 tys. zł oraz wydano zakazy wstępu na mecze piłkarskie z udziałem Klubu Sportowego Dolcan Ząbki. Jedna osoba otrzymała zakaz wstępu na mecze Klubu Piłkarskiego Flota Świnoujście na okres 2 lat. Jeden z kibiców został uniewinniony, a mieszkaniec Świnoujścia, który przedostał się na teren stadionu przez ogrodzenie wnosząc alkohol, otrzymał karę miesiąca ograniczenia wolności oraz 40 godzin społecznych i zakaz wstępu na mecze piłkarskie z udziałem Klubu Sportowego Flota Świnoujście.

Tak! Facet, który chciał wnieść flaszkę przez płot dostał miesiąc ograniczenia wolności! I prace społeczne. I jeszcze zakazik, a co! Jezu, miesiąc ograniczenia wolności za wniesienie flaszki. Jak szybko i sprawnie działa polska policja! Gangsterzy załatwiają sobie lewe żółte papiery w wariatkowie, ale pijaczyna się nie wymknie.

A może... Strach tak myśleć... Może to nie lump i nie pijaczyna, tylko ktoś, kto chciał wnieść puszkę piwa? Nie wykluczalibyśmy tej ewentualności. Miesiąc ograniczenia wolności za puszkę piwa - brzmi jak najbardziej po polsku. Podobnie jak dwa tysiące kary za wulgaryzmy dla fanów z Ząbek. O żesz k****!

weszlo.pl
wykresyGieldowe / 2011-08-06 20:42 / Tysiącznik na forum
witam

to takie właśnie typowo Polskie. Maluczki musi być zawsze super w porządku (*) a im kto wyżej tym bardziej za nic nie odpowiada. Przez ostatnie 4 lata zginęło więcej generałów niż podczas poprzzedniej wojny, ale nikt nie ma powodów czuć się winny.

(*) był kiedyś taki przypadek, gdy młody człowiek podrobił stempel w legitymacji szkonej i za to miał iść do więzienia.
bebe;-) / 83.4.173.* / 2011-08-05 15:53
dobrze,... że poszperałam po kącikach...i dobrze, bo flugo zapodal u needle, jaką nazwę przyjęła nasza Jutrzenka...- bo już sie przeraziłam, iż wypadła z obiegu...;-)
mam i trzymam pełna nadzieji..., że wróci do formy..- po tym co obecnie widać na gpw...;-)
ochhh..ja niepoprawna optymistka...;-)
kazumi / 2011-08-05 17:21 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

o to to..zapodawałem, Dodinio dobrze mówi..

++++++++++
kazumi / 2011-06-24 13:52 / portfel / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
Bebe możliwe że wiesz ale i tak napiszę..Twoja Jutrzenka zmienia nazwę - piszę cobyś się
nie zdziwiła w razie co :-)
_____________
Jutrzenka Holding zmieni nazwę na Colian SA, myśli o rozwoju przez akwizycje(...)
całośc w linku:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jutrzenka-Holding-zmieni-nazwe-na-Colian-SA-2362856.html
+++++++++++
o!
hehe
bebe;-) / 83.4.173.* / 2011-08-06 00:52

e: Komentarze do portfela "bebe"
dodge / 2011-08-05 17:08 / [JAGA/1920-2010/]
+ popieram - neguję 100 usuń Zgłoś do usunięcia
Cześć Bebe

Jakby tak dobrze poszperać i w Twoim portfelu, to byś znalazła również namiar na nową
Jutrzenkę:) O ile mnie pamięć nie zawodzi i nie zwodzi to Kaz podawał specjalnie ku
pamięci Tobie :))))

Miłego weekendu

Pozdrawiam i dziekuję za pozdrowienia

---------------------------


kazumi / 2011-08-05 17:21 / portfel / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia

o to to..zapodawałem, Dodinio dobrze mówi..

++++++++++
kazumi / 2011-06-24 13:52 / portfel / Tysiącznik na forum
+ - 0 usuń
Bebe możliwe że wiesz ale i tak napiszę..Twoja Jutrzenka zmienia nazwę - piszę cobyś
się
nie zdziwiła w razie co :-)
_____________
Jutrzenka Holding zmieni nazwę na Colian SA, myśli o rozwoju przez akwizycje(...)
całośc w linku:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jutrzenka-Holding-zmieni-nazwe-na-Colian-SA-2362856.ht
ml
+++++++++++
o!
hehe

dziękuje kazumi...i jedniocześnie przepraszaam, ze Cię nie odczytałam....;-(
lukam..podczytuje wiele ......................
mam ciut spraw do przemyślenia....
mam ciut spraw do ewentualnego ..- zrealizowania....
mam ciut spraw do...- poszukiwania...
mam ciut sprasw urzędowych......

mam ciut spraw .....- do BYCIA...............
MAM....
przepraszam , że Cie nie odczytałam w kwestii zapamietanych przez Ciebie, moich inwestycji....iiii...- podszeptu...- nowości inf.....- jesteś OKI..;-)
- wielki ukłon masz ode mnie..- ....ukłon i podziękowanie.../Wiesz, ... takie "sprawy'..- mają dla mnie - bynajmniej dla mnie- ..- znaczenie..!..- MAJĄ..;-)
pozdrawiam Cię ..i dodge, który też się " w kwestiji " ..- zachował..;-)..- doceniam../!../...- zaczne doceniać jeszcze bardziej..;-))))
buziaki wobec powyższego ..- dla Was chłopaków..;-)))))))))))))))))
trzymam za Was kciuki...iii Waszych .....;-)))))))))))))))
bramka sms / 83.26.219.* / 2011-08-08 21:34
(:)))))))))))))))))))))))))))))

A wiesz bebe , ze uwielbiam jedna piosenkę
Felicjana -cudna :)))
dodge / 2011-08-05 17:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe

Jakby tak dobrze poszperać i w Twoim portfelu, to byś znalazła również namiar na nową Jutrzenkę:) O ile mnie pamięć nie zawodzi i nie zwodzi to Kaz podawał specjalnie ku pamięci Tobie :))))

Miłego weekendu

Pozdrawiam i dziekuję za pozdrowienia
kazumi / 2011-08-05 17:13 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Bebe i Dodinio
Kaz podawał specjalnie ku pamięci Tobie :))))

o to to..zapodawałem, Dodinio dobrze mówi..
Pozdrawiam Was serdecznie
bebe;-) / 83.4.182.* / 2011-08-05 12:20
Pozdrawiam również nie wymienionych, a wpisanych się Gości...;-)
życzę trafnych decyzji....
bebe;-) / 83.4.182.* / 2011-08-05 12:18

barakuda nielogo.. / 83.28.219.* / 2011-07-28 00:14
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Hellou...
Gdyby kiedyś /ktoś/ miał wątpliwości.....
Nigdy nie napisałem jednej litery na tym forum , z której bym się nie wytłumaczył w tym
kąciku.
Jeśli więc, ktoś przeczyta ,na jakimkolwiek forum wpis sugerujący związek z moją osobą,
proponuję kontakt osobisty....tel......znany Właścicielce i Gospodyni Kącika:
Beatce.....Mojej Bejbi....

a to Ci barakuda..;-)
mam dwie opcje...jedna to taka , że daje czadu,...a druga, to taka, że chyba się ktoś podszywa pod "bebe" dzwoniąc ...więc
trza to dociec.. zwłaszcza, że napisał mi tu "mojej bejbi"...;-))))
barakuda, dawaj tel na priv...- już ja Cię wezmę na spytki...;-)))))
pozdrówka...a buziaków nie przesylam, aż mi się tu sprawa wyjaśni...cha...ha...cha
helołłł...a nie chaaalllooo...;-)
bebe;-) / 83.4.182.* / 2011-08-05 11:58
dociekliwy...pomachałam Ci na powitanie w Polsce ...;-)
ależżżżż się urlopujesz..;-) calutki miesiąc...;-)
już teraz wiem,...- dlaczego mam takie parcie na robienie śledzi...;-))))))))))))))
pozdrawiam Cię i Twą...życząc milego, smacznego wypoczynku....;-)
bebe;-) / 83.4.182.* / 2011-08-05 11:50
dodge / 2011-07-16 11:10 / [JAGA/1920-2010/]
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Witam

W załączniku weekendowym podsyłam sambe

http://tnij.org/mnxz
------------
witaj dodge...
aleś zapodał talencicho...;-)))
milego dnia Ci życzę i buziaki dla Twych Niuniek..;-)
dzięki za priv co do zalogowania...- może mi się uda...;-)
buźka...
kazumi / 2011-08-05 11:07 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
około otwarcia zerknąłem na te moje papiery i było solidarnie po około minus 10 %..tak sobie pomyślałem na temat kursu Boryszewa i wysunął mi się na gorąco jeden wniosek: od odcięcia praw poboru mielili, grali, manipulowali aż w końcu się z-e-s-r-a-ł-o pod wpływem impulsu z ogólnego..także ci gracze również dostają porządnie w d-u-p-e co jest niewątpliwe pewnym pozytywem..niewielkim, ale jednak hehe
Pozdrawiam, miłego dnia
bebe;-) / 83.4.182.* / 2011-08-05 11:37

kazumi / 2011-08-05 11:07 / portfel / Tysiącznik na forum
+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia
Witam
około otwarcia zerknąłem na te moje papiery i było solidarnie po około minus 10 %..tak
sobie pomyślałem na temat kursu Boryszewa i wysunął mi się na gorąco jeden wniosek: od
odcięcia praw poboru mielili, grali, manipulowali aż w końcu się z-e-s-r-a-ł-o pod
wpływem impulsu z ogólnego..także ci gracze również dostają porządnie w d-u-p-e co jest
niewątpliwe pewnym pozytywem..niewielkim, ale jednak hehe
Pozdrawiam, miłego dnia

witaj kazumi...
i ja też dzisiaj kuknełam na te swoje papióry...- i co...? dupa blada - choć tyle sobie mogę poprzeklinać...;-)
no cóż, zaciekawilo mnie to, że wszedzie słychać nic tylko spad...spad...spad...iii tak sie stało..;-(
nic nie czynię na GPW w dalszym ciągu, a ciąg jak mam - to do wysznupienia ewentualnie i do kupienia..;-)))
pozdrawiam Cię serdecznie, miło, że piszesz, dzieląc się swoimi odczuciami w tym kąciku...;-)
pozdrawiam Cię serdecznie i też życzę też miłego dnia..;-)
u mnie słońce, ktorego jestem spragniona..;-)
buziaki...
kazumi / 2011-08-04 18:35 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
żeby ratować mój moneyowy portfel hehe..to wklepałem akcje Boryszewa na które dokonałem zapisu po cenie emisyjnej równej 10 gr a które obecnie są notowane w formie PDA i czekają na asymilację..chyba nie będzie z tym problemu, bo Boryszew w drukowaniu w ostatnim okresie ma niesamowite doświadczenie..toteż wbiłem je jak już gdyby doszło do asymilacji, bo nie chce mi się bawić w wklepywanie PDA..po sprzedaży kiedyś tam części starych akcji aktualna średnia wychodzi taka jak widać - gdyby tego faktu nie było to miałbym śr. cenę trochę pow. 1 zł..
o!
to tak..
Pozdrawiam i miłego wieczoru
kazumi / 2011-08-03 15:16 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Witam
Giełda daje kolejny raz pstryczka.

ano..ale za to sesje są bardzo ciekawe hehe
SNS ładnie ostatnio ciągnął :) Gratulować jeszcze nie będę, ale kciuki potrzymam.
podciągnęli to fakt..dzisiaj korekta około 5 %, BRS zresztą też mniej więcej tyle spada..ale atmosfera jest wybitnie niedźwiedzia..a na spółkach średnich i małych to paniką zajeżdża hehe
pozdrawiam
Jan Nowak. / 83.26.231.* / 2011-08-03 17:31
szczęscie w nieszczesciu -sprzedałem
goowno w piatek , wiesz które (;))
pozdrawiam kurde na czerwono

Grad z Tuskiem powinni górnikow unikac raczej (:))))))))))))
kazumi / 2011-08-03 18:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
szczęscie w nieszczesciu -sprzedałem
goowno w piatek , wiesz które (;))

no wiem..te czarne..a to gratki, bo z tego co widzę to w piątek kręciło coś koło ceny emisyjnej..a dzisiaj rynek się na nim już nie cackał (opcja stabilizacyjna się wyczerpała), papier zaleszczony akcjonariatem obywatelskim toteż swoje to również robi..zresztą zachowanie się tego waloru nie było żadnym ewenementem na dzisiejszej sesji..
Pozdrawiam serdecznie Jasiu i wpadaj częściej..
Jan Nowak. / 83.26.226.* / 2011-08-04 13:10

Pozdrawiam serdecznie Jasiu i wpadaj częściej..

Dobrze Kazumiu :D
To teraz we wrześniu zaglądnę
(:))))))))))
kazumi / 2011-08-04 18:37 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"

Kazumiu

co to za stwór ?
To teraz we wrześniu zaglądnę

wpadnij jak będą wzrosty hehe
pozdrawiam
dodge / 2011-08-02 22:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Zdjęcia z ekshumacji kapitana Raginisa

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/51,35235,10052531.html?i=1

-----------

Podrzucam ..., być może nie każdy giełdą tu żyje i trochę styczności z historią kraju też kogoś ekscytuje.

Pozdrawiam ciepło
kazumi / 2011-08-02 11:11 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry
__________
02.08. Warszawa (PAP) - DM IDM SA w raporcie z 25 lipca podniósł rekomendację dla Synthosa do "kupuj" ze "sprzedaj", podwyższając jednocześnie cenę docelową spółki do 7,14 zł z 3,22 zł.

Raport wydano przy cenie 5,53 zł. We wtorek o 10.08 za papiery spółki płacono 5,73 zł. (PAP)
_________
hmmm..powyższe to bardzo dobry przykład (szczególnie ta różnica w cenach docelowych) jak do rekomendacji należy pochodzić.. narzuca się tylko pytanie czy ci znawcy tematu w końcu dostrzegli potencjał spółki a co za tym idzie i sporej szansy na wzrosty.. czy też mamy do czynienia z sytuacją w której nawet wcześniejsi pesymiści zamienili się w optymistów i widzą przyszłość spółki i kursu w kolorze różowo/zielonym wyznaczając cenę docelową jaką nikt chyba do tej pory nie dał..ten drugi wariant byłby niepokojący..
Pozdrawiam, miłego dnia
kazumi / 2011-08-01 22:47 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
pozdrawiam serdecznie plusującego..dziękuję, choć nie trzeba było..nie zwrócę ewentualnych kosztów naprawy myszki hehe..oczywiście domyślam się, choć na 100% nie wiem..mam wprawdzie kulki, ale nie szklane hehe
dodge / 2011-08-02 11:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dziękuję Kaz

Ja również Ciebie pozdrawiam.

Witam serdecznie

P.S

Wizualizacja długu USA:

http://usdebt.kleptocracy.us
kazumi / 2011-08-02 19:17 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dodinio
Miło Cię widzieć..Jaga na początek remisik..nie oglądałem meczu, ale będąc na necie zobaczyłem na jakimś portalu, że prowadzi dwa zero..później wyczytałem, że tamci uratowali remis w końcówce i sobie pomyślałem, że Jaga miała pecha..ale jak zobaczyłem skrót meczu i tą wybijankę z bramki Jagi w 90 minucie to zrozumiałem że jednak było na odwrót i mogło się skończyć bez punktów..
Pozdrawiam serdecznie
dodge / 2011-08-02 22:43 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Podbeskidziu również szczęście sprzyjało momentami. A Jaga ..., powoli zaczyna mnie przyzwyczajać do frajerskich porażek - bo ten remis tak traktuję. W sobotę mecz z Lechią i na kolejny popis można się chyba szykować. To będzie pierwszy mecz Jagi po tej kompromitacji w Pawłodarze, po kompromitującej porażce w sparingu z Ruchem no i po tej wodnej błazenadzie wczorajszej. Może mają choć trochę sportowej złości i honoru i wyprują z siebie flaki, aby pokazać kibicom, aby ich tak szybko nie skreślać. W tym upatruję nadzieję na zwycięstwo nad Lechią, która przecież również ma coś do udowodnienia po ostatniej kolejce.

Pozdr.

P.S. Giełda daje kolejny raz pstryczka. Wyrok na USA odwleczony, a tu taka katastrofa za oceanem. SNS ładnie ostatnio ciągnął :) Gratulować jeszcze nie będę, ale kciuki potrzymam.
dodge / 2011-08-02 22:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

To będzie pierwszy
mecz Jagi po tej kompromitacji w Pawłodarze, po kompromitującej porażce w
sparingu z Ruchem no i po tej wodnej błazenadzie wczorajszej


Pierwszy mecz w Białymstoku przed własną publicznością.
kazumi / 2011-08-01 22:31 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
skoro aktualnie na tapecie inwestorów giełdowych jest kwestia długu USA to zapodam ciekawy link w którym wymienieni są najwięksi obligatariusze Ameryki:
http://finanse.wp.pl/gid,13645733,galeria.html
kazumi / 2011-08-01 22:19 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
zapodam linka dla Dociekliwego dot. KOV-a..jak wróci z wakacji będzie miał jak znalazł..
http://www.parkiet.com/artykul/1079218_KOV-zapowiada-wzrost-wydobycia-na-Ukrainie.html
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy